Nové úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Můj člověk :D:D:D , vidím to podobně no ;):) ...
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    1) Ne nedostali zadny prikaz.

    2) Chces odmenu v podobe nepravdivych informaci?
    V ofiku uz to bylo a to 6.1.2014,ze nectes je tva smula a ne nase.
     
  3. Aha, dobře, kdyby se napsalo smažeme vám za ně ranky je to daleko srozumitelnější - osobně jsem si teda neuvědomil nebo přehlídl, že se to za touto větou skrývá. A tak jako tak s tím nesouhlasím a starým hráčům bylo uškozeno
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nepravdive informacie-zmazane.
    Nepiste sem prispevky typu ´´jedna babka povedala´´.Kamarat z klanu povedal atd...Ked to nemate sami overene.
     
  5. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    ❦Čοlεκ❧ s rollbackem bych moc nepocital BP si z nich uz ted musi mnout ruce jak se jim povedly jednoduse shrnute v par bodech:
    1, nove ulohy maji hodne BZ:
    zapli akci na 50% booster BZ + daly i HH a MHH v jeden den aby lidi ejste vic natahli ke koupi boosteru
    2, nove ulohy maji minimum U:
    BP v tomhle tahu urcite vidi vetsi nakupy U z donate
    3, snadne levlovani pocitano lvl17-20:
    kdyz se podivas na BZ za ulohy tak mi vyslo ze s ulohami co dostanes na 17 das s prehledem 18, z 18 das s prehledem 19 a samozdrejme s ulohami na 19 tas s prehledem 20 a timhle proste uspokoji vetsinu hracu co vycerpaly ve starych ukolech vsechny snadne a na tezsi nemeli a tudis jim nezbyvalo nez farmit a novacky kteri si reknou jak snadne je dosahnout vysiho lvl


    no a vysledek bude ze nakonec budou vsichni spokojeni a ti co nejsou se s tim nakonec smiri jako kdyz nahodily novou grafiku NPC, prumerny LVL se zvedne nekam na lvl20
     
  6. Já se s tím třeba nesmířím a GF si tím u mě udělalo velkej šrám...

    A jako jak píšeš (já už to avizoval s těma BZ boosterama, když ještě nebyla MHH), chtěli prostě dneska hodně vydělat no asi..
     
  7. klapko222

    klapko222 User

    nove ukoly tak to aspom normalne prelozte a nie po anglicky priklad Najvecsi obet nechapem predposlednemu ze let youself be destroyed co to ma byt bol som na 3-4 ale co to ma byt nechapem
     
  8. Dr.BoooM vypadá to tak jak říkáš, ale já stejně pořád doufám že je to zlý sen, za pár hodin se dostat ze 17 levelu na dvacátý? To tu ještě nebylo, plus můžeme počítat že brzy přijdou i nové aukce, čili další zjednodušování hry, pro nováčky supr čupr věc, hráči co přijdou se za měsíc dostanou na stejnou, ne-li vyšší úroveň než hráči hrající DO léta.. Obávám se že tato hra už pro mne, jakž takž veterána ztrácí smysl, když se pár měsíců/let honím za něčím, abych to pak ze dne na den dostal na stříbrném podnose přímo pod nos :) Tomu neříkám zábava :) Co si budem povídat, DO se vyvíjí a poslední dobou zaměřuje převážně na nováčky, kteří jak tak pozoruji stále nepřicházejí, navzdory všem novinkám.. Ale hlavně že jsou v BP spokojení, a hráči zvykejte si.. :)
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  9. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    ono zase na stejnou uroven se nedostanou uzitecna je tam ta ejdna LF4 a ejdna LF3 pro novacky, dostanou se sice na uroven 20 na kterou nekteri dreli jak colci ale zase s mizernymi odmenami uridia z ukolu a vysokimy BZ budou velke LVL s malym poctem sestrelenych NPC takze nebudou mit nadrazenou plnou eli vybavu nebudou mit udelany profil atd

    muj predchozi post si asi spatne pochopil nevidimnove ukoly jako zjednoduseni pro novacky spis je to pro novacky tezsi s nalepkou snadno
    vice BZ mene uri vice flaxacu bez vybavy na vysim lvl

    jeste jen tak pro zajmavost kdo neveri ze si na to zvykne muze zkouknout video se starymi VK a popremyslejte jestli kdyby je vratily by ste si na ne ze dne na den zvykly
    Nepovolený odkaz
    PS: jeste otazecka kdy se chystate spracovat nove ulohy do FAQ
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/14
  10. Ten hráč ve videu je major a nemá ani 100M bztek a to se tu rozdává ve směšném úkolu. Souhlasím s Dr.BoooM
     
  11. Dr.BoooM ještě jsi nezmínil věci které nováčci dostanou z nového tutoriálu, schválně jsem jej udělal, a z těch věcí co dostaneš je už docela slušná výbava pro začátek, nehledě na to že lf2 a štíty koupíš za kréda.. Ohledně uridia, sice získá ze začátku o něco méně, ale jakmile nováček udělá všechny velmi primitivní úkoly na spodních mapách, hurá na nové, kde je za opt velmi lehké úkoly poměrně slušná částka v uridiu + kvanta BZ. Pak pro takového 'středně pokročilého' hráče se díky odměnám v úkolech brzy otevírají úkoly na lodě, které jsou také dosti lehké, i s dobrou odměnou v uridiu.. Já osobně to jako zjednodušení hry vnímám :)
    Btw. netuším co jsi tím videem chtěl říct, jasně že by jsme si zase zvykli na stará UI, třeba by se pak zase vk dělali po skupinkach.. :D
    Btw. ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] Et tu, Brute? :D
     
  12. SorathTomy

    SorathTomy User

    Udpate nových úkolů hodnotím jako obrovská bomba udpate , za den sem byl schopný nahrabat 1 mld bz pod 70% boostry na bz ... krása , a opravovací roboti též vzhledově fajn :) Palec Up
     
  13. ..ja teda akoze vobec neviem v com je problem s tymi vysokymi bz pre niektorych..ulohy su pre vsetkych rovnake takze suma sumarum tak ako novy hrac si teraz zdvihne bz rychlejsie rovnako tak stary hrac si zdvihne svoje bz (este rychlejsie..:D..)..a v podsate to bude zas tam kde to bolo..silni budu silni a slabi ci priemerni tam kde boli..tolko kriku pre nic..
     
    Naposledy upraveno: 15/1/14
  14. Aaadio

    Aaadio User

    čekal sem teda něco lepšího
    úkoly - celkem slušný, velký počet misí, aj zpracované dobře, to bych bral, ale malo ukolu na lode aj celkem jednoduche pro hrače lv 15+ je to nuda, střilet 5 goliku nebo par krys, rychlé a nudné,
    odmeny z ukoly - okej, moc BZ, je ted snažši získat lv, ikdyž ten není tak moc důležitý, takže tu budou same 20lv, kteří lítaj s bigboyem a 4 flaxama, protože na koupi dalších nemaj kredo, 60mega BZ a 300k kreda a k tomu 200U ????? to je teda hodně slabý, sice ukoly nejsou nějak extremne těžké, ale trošku lepší poměr BZ a měny by neuškodil,
    nicméně čekal sem to přesně naopak lehké navýšení BZ jinak víc U a kreda, a k tomu nějaké věcné ceny jako munice, stity, lasery, atd. , teď to vidím tak že noví hráči udělaj za 3 měsíce lv 20, bez U a kreda, tudíž i bez výbavy, takže budou srovnatelní s dnešními 10-12 lv, dál už nebudou mít způsob jak získat takové množství BZ na další lv, jako v úkolech které dělali, takže nám tu budou poletovat samé 20lv kteří neví jak hrát dál protože nemaj elitní výbavu a silnější NPC a GG si nedávaj, takže tu brzo skončí nebo budou nutni kupovat U za realne penize, což je podle mě cíl který si dal BP,

    myslím že je tohle hodně velký přešlap, a že kvůli těmto změnám přestane dost starších hráčů DO hrát, takže asi tak...
     
  15. †∑яяθя(»№¹«) Není to kritka pro nic, a jak vysvětlíš poškozené staré hráče, kterým pro "spravedlnost" s nováčky zmizelo přes 25.000 ranků?

    SorathTomy 70% nic moc, já to hodlám dělat o prázdninách společně s nějakýma bránama pod 127% BZ boostrem a to teprve bude pořádná palba :D (s bránama odhaduji během týdne okolo 3 miliard BZ minimálně)

    Aaadio Jeden velký souhlas. Bude tu plno lv20 flaxáčů, takže update znamená prakticky jen zábavu na 2,3 týdny a obrovskou inflaci BZtek a levelů (na které hodlám obrovsky vydělat nad ostatními s masivníma boosterama). A už jen to, že BP dá pár dní po jedné MHH booster na BZ, HH a MHH a ještě má strategii toho, že se bude víc kupovat U je jen důkazem toho, že ho tyhle novinky asi hodně stály a potřebuje prachy... no uvidíme :)

    Musím říct, že po tom, co mi update úkolů poměrně dosti hnul žlučí mi spravil dneska náladu jenom přes 50k Učka výdělek na Crazyčubách...
     
    Naposledy upraveno: 15/1/14
  16. -Kante-

    -Kante- User

    Já to vidím asi takhle: Když hledají nové lidi pro BigPoint, jeden ze základních požadavků je loajalita. Takže nečekejte, že pokud budete kritizovat BigPoint moderátor bude nestranný a nebude ho hájit. Pokud jde o poslední akutalizaci hry, odpovídá dlouhodobému trendu.
    Srovná to pole, takže noví hráči, kteří by neměli šanci na vyšší hodnost kterou někdo získal tím, že tu byl od začátku a zabil hrou tisíce hodin a někdo tím. že ty tisíce hodin odmakal jeho *** mají šanci dostat se na nejvyšší příčky. Není to spravedlivé, ale o tom tahle hra nikdy nebyla. Vypadá to už delší dobu, že se DO snaží změnit ze skupinové hry na hru pro jednotlivce. Ty staré úkoly nutily hráče aby je hráli vy skupině, protože sundat stovky, nebo tisíce stejných NPC byla pro jednoho hráče nuda.
    Málo uridia za splnění úkolů je jednak tím, že úkoly jsou kratší, jednak snaha aby hráči byli nuceni Uri. kupovat. Je to v také v souladu s dlouhodobým trendem, dříve třeba byly o svátcích v boxíkách mnohem hodnotnější předměty. Buď si zaplatíte aby z vás byl lovec, nebo budete hrát zdarma terč. Ta jedna LF4 je prostě ochutnávka, podobně jako adventní kalendář.
     
  17. Asi tak no. S těma moderátorama mám podobnej pocit, že jsou trochu jako zmanipulovaný ovečky. Co se týče toho co říkáš - pole to nesrovná, nováčci budou neznalí a úkoly udělají téměř bez boosterů, zato já na nich vydělám skoro trojnásobek původní hodnoty a navíc ty úkoly můžou dělat všichni, takže jakoby se to v rancích nuluje, když všichni dostanou stejně. Takže nikdo nedorovná nikoho, nováčci budou pořád slabí a budou mít před sebou dlouhou cestu a opět jak píšeš - dělají z toho sólovou hru a to je dost špatně!
     
  18. Spartakus

    Spartakus User

    Jedno slovo: BOMBA. Tohle jsem nečekal. Super. Doufám, že odměny Zůstanou takové jako jsou. :D Takhle budu mít level 20 zachvilku. Kašlu na nějaké brány. :D Škoda, že jsem půl dne prospal, ale zítra si to vynahradím. Mazánka zruším a budu střílet Aegisky na 4-5. :D To bude nenávistných zpráv... Jsmem sólový hráč a tohle mi naprosto vyhovuje. Možná počkám na MHH a koupím boostery.
     
  19. Zafod

    Zafod User

    1) připiš si mě do seznamu ač nejsem mod. Sice jsem neměl všechny úkoly, páč pirátský jsem prostě ignoroval. Ale z ostatních úloh jsem měl hotovo cca 85%. Ehm a to jsem čajíček... Jen nevím co to má s modama společného.

    Ted mám cca 1.198.963, ještě ráno to bylo přibližně 1.298.000. Na prestiž ti prdím, chci si zahrát a hodnocení je pro mě vedlejší.
    Btw: 25k prestiž jo? To bude CZ1 nebo CZ2? :D


    2) no tak to zvládne každej lempl v čem je problém? Prostě se jen posune hranice standardních levelů. Ty úkoly totiž může dělat, jak ty říkáš každej lempl, ale stejně tak i zkušený hráč (to budeš asi ty...). Nevidím problém. Pokud takové odměny mají dle BP být, nic s tím nikdo neuděláme a musíme se přizpůsobit


    3) že jsi slepej a nečteš, je jen tvůj problém. Jednak to bylo napsáno na fóru a také v baneru ve hře (ten baner je tam minimálně týden). Já ti ho sem okopíruji, věnuj zvýšenou pozornost žluté barvě:
    Ty vlastní oči si protři, nebo si kup brýle.
    Mluviti stříbro, mlčeti zlato....



    To že mají úkoly mouchy je normální, za ta léta jsem si zvykl na počáteční chyby při zavádění update do hry. Osobně vidím jedno velké pozitivum, na GE1 byly dnes nacpané mapy k prasknutí. Uvidíme jestli to vydrží a pokud ano, budu BP jen tleskat!
     
    Naposledy upraveno: 15/1/14
  20. Zeus

    Zeus Guest

    Pořád se tu mluví o odečtených RB.Ano,dělalo to několik desitek tisíc,ale když to vezmu zpětně,tak průměrný hráč nahraje okolo 20000 RB tak za týden klidného hraní,tak proč se kvůli 7 dnům rozčilovat,když o RB přišli všichni?Je to malichernost.Raději se pustme do nových úkolů a zalítejme si na mapách.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.