Nové úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†prchlik†« - dostal si od nas uz viac krat jasne vyjadrenie,ze mame informacie do kedy to bude a to do polovice marca/brezna.Kazdopadne dostal si od nas jasnu odpoved a preto dalsi tvoj post s tou istou otazkou,ci polemizovanim na tuto vec budeme brat ako posthunting a nerespektovanie pokynov moderatora a bude to aj patricne ocenene bodmi.Dufam,ze je to uz jasne.Ako pisal kolega,ak sa nieco zmeni a dostaneme o tom info,tak vas budeme hned informovat na fore.
     
  2. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Ja sa z nových úloh dosť teším, mal som síce ešte veľmi veľa starých nesplnených ale nechal som si také ako napr. 200, krištalinátor ( už som ho splnil ), bossboss, brzda. Úlohy sú naozaj oveľa pestrejšie a to čo ste písali že aj 60mega BS za jednu úlohu, to asi až vo vyšších leveloch však?:D Lebo u mňa lvl 11 sa objavujú max. tak 307.000 BS či nejak tak.
     
  3. Punisher nesouhlasím s tebou, že tady dělám nějaký posthunting nebo že nerespektuji moderátora. Vaše odpověď je pouze kopie ofika z 6.2. nic víc. Vůbec neberete v potaz, že vyšlo ofiko 10.2. s jiným obsahem. A ke všemu i anglické ofiko z 6.2., které by mělo být identické jako to Vaše, tak tam se píše o konci března.
    Pochopte, že to je pro hráče důležité vědět, kdy to skončí, jestli to vůbec skončí.
    Já vás prosil o znovuprověření, jak to bude, nic víc. A protože žádná odpověď nebyla, tak jsem se jenom připomenul. To, že na to Zeus bude reagovat stejně jako ty, jsem nečekal, resp. to svědčí o tom, že předchozí příspěvky nečetl. Já mu jenom vysvětloval situaci, kterou jsme spolu řešili.
    Já opravdu nevím, jestli ty staré úkoly mám plnit nebo je vypnout a přejít rovnou na nové, protože nevím na 100%, jestli to vypnou nebo ne. Když bych se řídil tím, co píšete, tak ty ukoly vypnu a prdím na ně, ale pak v půli března se dovím, že jsem je vůbec vypínal nemusel, protože pojedou do té doby než je udělám. A v ten moment budu akorát nakrknutý, že jsem Vás poslechl.

    Ps: možná si jdu pro body, ale proboha snad toho tolik nechci, než ověřit určitou informaci. Když mi napíšete vydrž 3 dny, poslali jsme to na BP, tak sklapnu krovky a budu pokojně čekat, ale vy mně pořád odpovídáte něčím, co vůbec nemusí být pravda.
    Otázka je, jestli o tom BP vůbec bude informovat.
     
  4. No neviem ako vam, ale mne sa to velmi pači

    najme sa mi luia ukoly, ktore sa ti otvoria, až ked dokončis všetky nad nimi :)
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Vydrzte napisi na BP a zjistime do kdy tedy jsou.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Tohle už je fakt trochu vrchol... Je to asi něco stejnýho jako neustálý pindání některých lidí ve vláknu o Havocích. »†prchlik†« stejně jako já si napsal ticket, tak chtěl prověření informací počítám že i na zahraničním fóru. Belgam mi tu sice píše, jak nečtu oznámka, ale když jsou až 4 různé a 3 z toho si vzájemně odporují, tak je to opravdu informační bordel nežli informační "servis"; taky asi nechtěl slyšet znovu tu stejnou odpověď, která vychází z jednoho z našich českých ofik, ale pravděpodobně to, co před chvílí nade mnou napsal Belgam. Jsem teda fakt zvědavej, co z toho nakonec vyjde a jak moc budu muset na úlohy spěchat... :)
     
  7. Aaadio

    Aaadio User

    se jen vyjádřím k pár lidem co tu psali to že sem jen zvedne průměrný lvl

    průměrný lvl se zvýší to jo, ale drtivá většina bude mít lv 20 možná 21, díky přehnaným odměnám za primitivní úkoly, ale vyšší lvly tu nebudou, protože mise končí lvl 20 tudíž dál se už nikomu nebude chtít pomaličku vydělávat BZ na NPC když za ně dostanou jen malý zlomek , než kdyby na ty NPC měli úkol, noví hráči si rychle navyknou na rychlé získání zkušeností a lvlů, ale když je všechny dokončí tak pro ně hra jako taková skončí, v tom smyslu získávání dalších lvlů...
     
  8. Tak to je víceméně samozřejmě a každému to po chvíli logicky dojde, že pokud někdo má hrát především kvůli levelům tak za chvíli dohraje vzhledem k tomu, že úkolů není nekonečně mnoho...
     
  9. Crystal

    Crystal User

    myslim si ze toto moc novacikom nepomoze....predsa len niesu vsetky ulohy uplne lahke a ked si predstavim flaxu s dmg 2000 tak by sa mi to teda rozhodne nechcelo robit, tych uplne primitivnych tam az tak strasne vela nieje

    vpodstate sa nic nezmeni, ano niekto si nahrabe natom aj 3 miliardy ale maju to vsetci hraci cize rozdiel v BS ostane stale rovnaky...akurat flaxacy ho budu mat vacsi ale to im prd pomoze ked nebudu mat vybavu

    a niekto tu spominal nove aukcie...ze zas pre novacikov...a povedz mi prosimta vcom by bola akcia dobra pre nich? ak by sa tam objavily niake U predmety co tam niesu tak flaxac by bol ten posledny co by ich vydrazil....elity maju miliardy kreditov na ucte ktore su im nanic....takze by vsetko zobrali fullky a silne klany :)

    a lvl? ved je jedno ci mate 18, 19, 20 alebo 21...nic vam to nepomaha ani nic tym neziskate

    len vidim vtom jedinu krivdu..a to je PET...z lvl 1 bude za par hodin na 15... no ale aspon bude co supat....flaxac s PET lvl 15 :D

    len dufam ze ulohy sa nebudu datprijmut znova pri prestupe do inej firmy lebo to by tu potom mal kazdy 10 miliard
     
  10. Jakmile nás informovali o možném ukončení úkolů, vzal jsem za to a na cz3 jsem dodělal například rozdělané piráty 4 stupeň, měl jsem je cca v polovici. Sice mě bolí oči, lasery ještě chladnou, ale mám to hotový a nemusím polemizovat o tom, kdy přesně to zavřou. Úkoly na 1000 golů si asi nikdo nestihne dodělat, protože nikdo nelítá a všichni akorát leží na palladku, jednoho gola, na kterého bych měl, jsem musel na starých mapách cz1 hledat 3 dny:(. K novým úkolům se vyjadřuji pochvalně, v 18 lvl jsem na cz1 už opravdu žádné úkoly co by mě bavily, neměl. A jak píše Aaadio, moc bych si přál, aby toho nováčci nechali ve 20-21lvl :D, pokud budou létat rukama, tak by byly tak 4-5 let plné mapy. Já jen nevím, jak palladkové povaleče od 12 lvl přesvědčit, aby se do nových úkolů pustili.:(
     
    Naposledy upraveno: 17/1/14
  11. Chválím vedení !! :D nové ukoly se povedly je jich mnoho a mnohé ani tak lehké nejsou , a odměna je adekvátní :D taky díky tomu že byl navíšen počet boss npc na mapě
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    Takze zde mate informaci ze stare ukoly je mozno dokoncit do poloviny brezna. To je odpoved na Vase dotazy ohledne uloh.
     
  13. dasti555

    dasti555 User

    Toto by ma zaujímalo. Či pri prestupe sa resetujú ulohy. Lebo napr. čo sa tam dá získať tá LF-4 tak to by bolo nekonečno lf4
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ak myslíš prestup do inej firmy tak sa resetujú len niektoré a ten na LF4 určite nie, ošetria si to :)
     
  15. Zdravím,je nějde už přehledný seznam nových misi zde na foru ? diky:)
     
    Naposledy upraveno: 17/1/14
  16. To těžko, čekej tak možná v únoru, až budou dodělané i názvy misí od 13. levelu
     
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Právě se na tom pracuje,někteří kolegové už mají část hotovou,prosíme o strpení,je toho hodně.
     
  18. Skate

    Skate User

    Dobrý deň
    Robim ulohu odvážna záchrana posledny bod je tam leť ku kontrolnému centru kde to prosim Vás? Malo by to byt tam kde sa prijimaju ulohy nie? neviem ju dokoncit
     
  19. No teď jsem zjistil, že i za staré mise, které jsem přijal a splnil žádné ranky nemám, což mi trochu vadí a možná už tohle bylo zbytečný až tak do detailu odstraňovat...
     
  20. Belgam

    Belgam Guest

    Je to na zakladne x-1 mape
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.