Nové úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Almáreon

    Almáreon User

    zdravím.úkol ,,největší oběť,, předposlední část úkolu ,,Let yourself be destroyed,,na mapě 2-4 nechápu to trochu.děkuju za vysvětlení
     
  2. Korben

    Korben User

    Almáreon Čo keby si nám sem vložil aj popis tej úlohy ?
     
  3. Sid

    Sid Guest

    Těžko říci v angličtině moc kovaný nejsem, ale má to nějakou souvislost s tvým zničením, jen nevím zda máš být zničen, nebo spíše naopak nesmíš být zničen.

    Celý popis úkolu určitě napoví více.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Domnívám se,že nesmíš zemřít,čili nesmí tě nikdo sestřelit,jainak celou misi musíš opakovat od začátku
     
  5. Almáreon

    Almáreon User

    popis(ten moc neřekne)nebe přehled?
     
  6. Sid

    Sid Guest

    Čím více informací, tím lépe. Prozatím se spíše kloním k variantě, že máš být na této mapě zničen. Usuzuji prozatím z názvu úkolu.
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Vlož nám sem obsah,ok?Já se momentálně nemohu podívat na přesné znění úkolu
     
  8. Almáreon

    Almáreon User

    tak jsem úkol přerušil a opět udělal až do předposlední fáze je to stejně.Takže se budu muset nechat zničit.
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Dobře a prosím dej nám sem vědět,jestli to tak má být,děkujeme :)
     
  10. Almáreon

    Almáreon User

    tak vyzkoušeno-musí vás tam sestřelit.
     
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Děkujeme,takže je třeba si zkontrolat před sestřelem i letouny :)
     
  12. Ahoj chci se zeptat mám úkol na lf-4 ale nemohu ho otevřít nevíte jak? díky :) moc jsem se divil že je na lf-4 úkol :)
    Děkuju za odpověď :))
     
    Naposledy upraveno: 17/1/14
  13. Sid

    Sid Guest

    Pokud postavíš kurzor myši nad tlačítko přijmout určitě ti vyjede tabulka, kde je vypsáno co vše musíš splnit pro přijetí úkolu.
     
  14. Chcel by som vedieť či sú tieto nové úlohy podrobne vypísané aj niekde inde alebo sa dajú čítať len v centrách úloh na mapách
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. No, nový systém úloh podľa mňa až tak šťastné riešenie nie je. Resp. nové úlohy áno, ale ukončovanie starých nie.
    Mám napríklad dlhodobú úlohu - 2500 Interceptorov. Robím ju vždy, keď sa mi nechce lietať. Idem na 5-kové mapy a dávam ich dole. Ale! Aj keby som bol na 5-kových mapách denne hoc aj 4 hodiny, do polky marca to nestihnem, aj keby som ako chcel.
    Neuvažuje sa o tom, že by sa tieto megaúlohy nechali tak, kým ich hráči nedokončia?
    Napríklad aj kamoš. Má úlohu na (tuším - už sa to nedá nájsť, lebo už sú úlohy prerobené) 500 Goliášov. Má už 150. Do polky marca takisto tých zvyšných 350 nespraví.
     
  17. Crystal

    Crystal User

    pockaj to chces vazne povedat ze tie ulohy napr. za 57 mega bs sa resetuju?

    tak to niekto 2x prestupy a ma 10 miliard za mesiac

    to snad nemyslia v BP vazne??? kubino si si isty ze sa tieto velke resetuju? diki :)
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Som unesený akú fantáziu a domýšľavosť majú hráči, "hej presne tie sa resetujú lebo presne to som povedal a presne to si si nevytrhol z kontextu" :D :D

    Zapoj hlavu a hned pochopíš, že sa takéto úlohy sa neresetuje (možno nejaká začiatočnícka úloha na objavovanie máp ako to bolo pri straších). Každopádne si počkáme, než to bude plne prístupné a otestované potom tu môžme písať srdcervúce príspevky ako ty - svet nekončí, nestresuj.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Drift1

    Drift1 User

    Mám dotaz,ať hledám či jsem slepý jak se jmenuje ten ukol na tu LF4?..nějak se v tom ztrácím.Díky.
     
  20. »vojta«

    »vojta« User

    priorita alfa 17. ale nejdřív si musíš zobrazit dosud nedostupné úkoly (zámeček nad seznamem úkolů)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.