Novej svět ? CZ/SK

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ۩͇̿V͇̿I͇̿P͇gorraging, 15/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste noví český svět/server ?

  1. Ano

    48.7%
  2. Ne

    46.2%
  3. Možná

    5.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím rád bych usiloval o to udělat další český server podle mě čechu hraje dost a nebyl by to špatný nápad
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Možná se zkus zamyslet nad tím, proč byly 3 české servery sloučeny dohromady. :)
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Proč tolik hlasů za NE? Není to zas, až tak špatný nápad.

    3 české servery nikdy neměli být sloučeny dohromady s GE2. Již tehdy sem to bojkotoval, když to spájali.
    - Nemohu jinak. Protože: nikdy sem se s tím nesmířil. Ani teď tomu, není jinak. Svůj názor sem nezměnil.

    Rozhodně tento nápad, není nejhorší. Každý nápad se cení a i na něm, se dá spravit nějaká tá "perlička".

    P. S.: Když už dávate hlasy za NE, vysvětlete také proč. Argumentmi. Je to jenom návrh, není to tragedie.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/20
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když to chlapec zasponzoruje, tak proč by to BP pro něj neudělal ne? Ale měl bych potom i já požadavek ohledně diskriminace a to konkrétně to, že ne český server, ale umožnil bych registraci všem čechoslovákům s mírnými změnami pravidel a to konkrétně při registraci : firma MMO- češi, firma- EIC slováci a firma VRU - moraváci.
    No jo, ale když se ozvou pražáci a slezané? Hm, tak zpátky zase na zem. Nic nebude.
    A ještě je tu vlastně baghira, který ''bojkotoval'' spojení bývalých prázdných serverů.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. UFO2013

    UFO2013 User

    cesky server proc kdyz si zavidime nos mezi ocama za mne ne k cemu taky.
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Zohan-já bych pražáky a slezany dal k moravákům. Byla by to potom neškodná firma. Moraváci pijou,pražákům nalejou aby byli ticho a slezani jim budou posluhovat takže lodě jim budou stát v hangáru.
     
  7. TI.TA.N

    TI.TA.N User

    ja osobne by uvital cisto slovensko,cesky server,pripadne aj poliakov k tomu.hraval som proti rumunom,nepacilo sa mi to,cisty kolotocar,nabuchane lode,teras to iste zahranicne klany vedu.zo dna na den v uvodzovkach maju toto co ja polroka skreckujem,.bolo by to lepsie mat len jeden slovansky server.
     
  8. Hoši to už nikdo neudela sotva sloucily servry a uz chcete dalsi na to bp nikdy nepřistoupí bylo by to super taky jsem odesel z GE2 na CZ2 a kdyz to dali dohromady remcal jsem,ted flesh player asi řeší nejvíc nebo to je už vyřešene tak to mi uteklo;):p
     
  9. Za mě by nemusel být zrovna nový server český ale jeden nový server by bylo fajn kdyby byl vypuštěn, nový hráči se na stávajících serverech absolutně už nechytají bez toho aby do toho dali aspon 15k...
    Jeden new server by byl podle mě fajn.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Posledne uz spajali servery, aby bola ako taka naplnenost hracov. Preto tak na 99% takyto server nevytvoria.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa servery skor spajaju, nez vytvaraju nove, tak je zrejme zbytocne viest diskusie na vytvaranie novych serverov.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.