Nový denní bonus... ?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 2/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. to je sice hezké, že dostaneme "cosi", ale J A K ??
    "kalendář" je na kouknutí TAK KRÁTCE (!), že jsem se ixkrát přihlašovala, abych našla ono "ODEBRAT"
    = NEnašla, není tam o_O
    Prošla jsem DENÍK, HANGÁR i URIDIUM a BRÁNY, jestli něco nepřibylo nějako automaticky = NIC o_O

    Tak teď nevím - mám se radovat, nebo vztekat ?
    To jsem fakt taková trubka, že si neporadím ? :)
    Poradíte mi někdo, co s tím ?? ;)
     
  2. Je to jasne napisane:Vybratie odmeny je veľmi jednoduché, stačí kliknúť na tlačidlo Štart na webovej stránke a načítať klienta. Potom uvidíte rôzne odmeny, ktoré sú k dispozícii v tomto mesiaci, zvýraznené, na ktoré máte nárok.
     
  3. Ano, ale taky :
    "Jednoducho kliknite na "Zober" v dolnej časti obrazovky, aby ste získali odmenu."
    Mno, a to tam n e n í o_O
     
  4. 02.10.2017 - 13:39[​IMG]Dostal si bonus za denné prihlásenie!
    .Tak neviemja som to tam mal a denny bonus som obdrzal.Skus cc clener .Vela stastia prajem.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **rozárka** -mas tam ma CLAIM na to klikni a prihlasi ta na mapu a uz mas odmenu pripisanu. Medzi boostrami na mape si mozes skontrolovat,ze ti pripisalo booster na BS ;)
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  6. JOJO-1

    JOJO-1 User

    ono to asi nejde všem.mě se tabulka odměn vubec nenačte.mam jen stránku start klasiku.pokud dam start nic se nenačte.pokud kliknu hangár,skylab,GG vždy mi skočí zpet stránka START.čistil jsem cc cleaner a nic.ani do hry se proste nepřihlasim.jednou se mi tabulka odmen ukazala ale nešlo na nic kliknout.pro odmenu mam obrázek co muzu dostat,neni tam datum ale %.takze to asi blbne jak komu.mě to prostě nefunguje vubec.zkousel jsem operu,mozillu i googl a nic.snad se to zitra po restartu opraví.držim všem palce :)
     
  7. ..... tam máš CLAIM na to klikni.....

    je mi líto, nemám o_O
     
  8. Borat

    Borat User

    Ja tiež tam nemám to Claim a som sa prihlásil do hry a automatický mi prevzalo odmenu a taktiež mám v denníku bonus za denné prihlásenie.
     
  9. coolmen

    coolmen User

    Rozárko melo by to uz vse fungovat. az po nacteni se ti to zelene ukaze místo start je tam claim.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takto by to malo vyzerat. Je to novinka v hre, tak este to asi musia doladit, kedze nie kazdemu ukazuje claim a teda potvrdenie odmeny, ale po prihlaseni do hry by mal mat kazdy BS booster ;)

    [​IMG]
     
    [TaťkaŠmoula] tohle ocenil(a).
  11. ja mam aoutomaticki na mapau a dalomito tak tobe to muselo dat
    02.10.2017 - 15:09[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 1 den.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. Karlosray

    Karlosray User

    ja se přihlasil a tabulka nikde mam se znova přihlasit
     
  14. Selendix

    Selendix User

    Dívám se do deníku a on ten kalendář byl asi v nějakém "polo" provozu už 28.9.
    28.09.2017 - 08:01[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 0 den.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Borat

    Borat User

    **rozárka** pozrel som sa ti na účet a odmenu ti za prihlásenie normálne pripísalo.
     
  17. Boratku děkuji, sice to trvalo, ale už asi cháááápu = mám autom.login na mapu, tak proto asi nemám ono CLAIM :)

    všem děkuji, a pakliže se to vlastně načte automaticky, není dál co řešit ;):)
     
  18. Borat

    Borat User

    Tak som rád, že sa to vyriešilo :) V podstate to nebolo testované takže dalo sa čakať, že tam budú chyby. No hlavne, že všetko ide v poriadku.

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.