Návrhy Nový klient na pomoc ohroženým

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MasterCard..., 28/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte zájem?

  1. Ano

    33.3%
  2. Ne

    66.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer
    Můj návrh spočívá v ochraně planety a projet zelená pro Bigpint, lidi běžně surfují na internetu, každý by chtěl pro naší planetu něčím přispět, ale lidi vědí že když sedí doma u počítače tak bohužel ničím jiným než finanční podporou pomoci nemohou, a většinou ani ta menší finanční částka se nevyplatí darovat, proto jsem přišel s novinkou a zkombinoval jí, nemusíš nic darovat ale když si zahraješ hru tak tím pomůžeš ohroženým druhům v Africe,Americe,Antarktidě,Evropě,Asii, atd.. A navíc by se Bigpoint jako jeden zmála mohl chlubit Zelenou pro naší planetu a ze svého by nemusel dávat nikdo, stačí že bigpoint má silnou komunitu na to aby mohl nabídnout charitativní pomoc pro planetu, jejich oficiální stránky: wildbrowser.com jsou 100% k výplatě na fondy ohroženým druhům, tento projekt hledá nové partnery aby se mohly v budoucnu chlubit ochranou National, a ti první kteří se chopí zeleného projektu budou vytěžit jelikož to bude do budoucna nový trend, nikdo by nemusel dávat nic ani by nikdo o nic nepřicházel, naopak je to k prospěchu nás všech, a proto navrhuji aby se Bigpoint spojil s Wildbrowser a sjednal autorská práva pro nového klienta
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. No nevím, jestli jsem ten správný. U PRE mám smlouvu pouze na jadernou elekríku, žádnou větrnou a solární. Planetu zachraňuji od zločinců. Velryby a ohrožené druhy nejím. Ozónovou díru nezvětšuji, myji se mýdlem a můj automobil žere míň než zaoceánská kontejnerová loď.
     
  3. zdarec1234

    zdarec1234 User

    No nevím jestli to pomůže ohroženým druhům. To by asi musely být velký peníze. Když bude chtít pytlák něco chytit, tak mu tohle bude ukradený. Amazonský prales asi kácet nepřestanou. Lidi myslí jen na sebe a přírodu devastujou, ale očividně nechápou, že Země a příroda se bez člověka obejdou, ale člověk bez nich ne. Jak dlouho to ještě potrvá, než lidi pochopí, že Zemi donekonečna ničit nemohou?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Prispevky, ktore boli OT alebo reakcia na OT som zmazal. A kedze forum sa venuje hre a nie charitativnej cinnosti, tak uzatvaram aj tento navrh. Pretoze by bol irelevantny na tomto fore a neviedol nikam, kedze mozu prejst len navrhy implementovatelne do hry. Ak chces BP informovat v oblasti charitativy, tak riadne oslov spolocnost na ich adrese, kde ta urcite nasmeruju na spravne oddelenie, ktore sa tym zabyva.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.