Podpora Nový klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 24/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nový klient se kvapem blíží, pokud bude flash player zrušen v roce 2020. Moje dotazy: jakou bude mít klient velikost ? (kdysi jsem hrál hru s klientem 60giga dat), jak se změní HW požadavky hry ? Chci si na začátku příštího roku kupovat nový NTB, a nerad bych koupil něco, co nepůjde použít. Počítač si každý rok kupuje málokdo, BP už musí mít nějakou představu, když už mluví o tom, že v novém klientu nepůjdou botaři.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    No, zatím žádné oficiální odpovědi na tyto otázky nejsou, ale nemusíš se bát že samostatný klient bude tak velký že nepůjde nainstalovat. Spíše naopak. HW požadavky se pravděpodobně nijak extra nezmění, pokud vůbec, a možná i trochu ulehčí slabším strojům. Představ si to spíše jako aplikaci která ti umožní přístup ke hře, ne celou hru staženou do tvého ntb.
    Jinak poprosím citaci která podkládá tvoji poslední větu o botech, osobně jsem žádné takové vyjádření nezaznamenal, rád se poučím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 123812

    123812 User

    =Marvin= Nezaznamenal? Myslím si, že o tom mluvili v nějakém streamu? Že při vytvoření klienta zatočí se všema botařema...
    Možná se pletu? Ale o tomhle asi Cruenta†Ultionem mluví.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nevidim v tom oznameni ze vydani samostatneho klienta vyresi vsechny podvodniky. Jak vidim tak se tu uz ted par lidi upina na to ze v tom je prima spojitost, coz nikde napsane nebylo a nerad bych aby v tom hned ze zacatku byl zmatek. Klient ma za cil hlavne vyresit planovane zruseni podpory FP, na reseni podvodniku vytvari BP samostatny system. Pokud by mel klient slouzit i jako anticheat, tak to jeste diskutovane nebylo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ještě jsem to nenašel, do konce týdne nemám čas, tak později. Četl jsem to jak Zeman Peroutku. Bohužel mi nejde zobrazit všechny příspěvky administrátorů, takže hledám po vláknech. Do neděle mám dvanáctky, najdu to, pokud mi někdo nepomůže i sám. Nebylo to oficiální oznámení, spíš náznak, klient a konec botů.
    Ano, upíná, jinak bych tu už nebyl a nepsal ti.
     
    Naposledy upraveno: 24/10/18
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    Tohle by mohlo pomoct?
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    123812 to je porad to same, ani kolega nenapsal ze vydani klienta vyresi boty. Oboje jsou dva ruzne projekty na kterych vyvojari pracuji. V dusledku jde jen o to, ze bud prvni pusti opatreni proti botum, nebo prvni vydaji klienta, nebo oboje vydaji paralelne, jen aby tu pak nebyly zmatky ze BP neco slibilo, ale ve skutecnosti to jen vyslo ze spatne interpretace, jak uz se to deje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    #68 tady to je taktéž. Díky Marvine za informaci. Také už jenom čekám na prosinec 2019.
    Vtedy končím. - 8 let promrhaného života budě právě tomu. Bohužel.
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  10. Prečo teda mrháte životom s touto hrou naďalej, keď už ste rozhodnutí , že skončite prave vtedy a vtedy. ;) Prečo strácať čas, skončite hneď, začnite ziť. :) #NoOffense.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - kde tam pisem o klientovi? Napisal som, ze sa budu riesit programy a neskor prisla aj kontrola a vlna banov, aj ked v mensom pocte, ale nikde som tam nepisal o hernom klientovi, coho sa tyka tato tema.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher prepáč. Nepriamo si spomenul oboje.
    Len preto, som to uviedol. :) #NoOffense.

    P.S.:
    "ale bol prislub zo strany BP" - Dá sa to chápať aj ináč.
    To samé platí aj o klientovi, hoci nebol spomenutý. ;)

    Nakoľko sa to dá vnímať aj v dvoj-sečnom význame a s
    dnešným pohľadom smerom do minulosti, keď si o tom písal.

    Pretože nikdy nemôžeme vedieť, čo nám budúcnosť prinesie.
    Nakoľko sa veci minulé, vždy môžu opakovať. História neklame.
     
    Naposledy upraveno: 24/10/18
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - urcite to neberiem utocne, lenze rec tam nebola o hernom klientovi ani nic s nim, ale o potrestani programov ;) A diskutovana tema je o klientovi a s nim spojene veci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Máme tuhle hru rádi, tak dáváme BP ještě šanci, aby začalo řešit podvodníky ve hře. Pokud to udělají, zůstaneme u hry dále. Protiřečím si, ale to je u mě normální :D. Takže příjemně promrhaný čas, hrou, nepříjemně, protože s botařema v zádech, ba i níž :D.
    Odpovědi jsem dostal, myslím, že můžeme uzavřít.
    P.S. Půjde to i v linuxu?
     
    Naposledy upraveno: 25/10/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. tak na tohle jsem hrozne zvedavej jak to bude dal ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Vraťme se k tématu. Notebook, AMD Ryzen 3 2200U 2,5 až 3.4GHz DC, 8GB DDR4, 256GB SSD M.2, 15.6" 1920x1080 antireflex. LED, graf. Radeon 535 2GB, wlan, GLAN, W10 Home by tedy měl na hru v novém klientu stačit? Půjde nový klient také v linuxu?
    Prosím o odpovědi jen lidi, co tomu rozumí víc než já :D. Tedy se zkušeností z her v klientu, experty IT.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nejsem expert ani se za nej nepovazuji, ale ntb mam vcelku podobny a pokud nebude neco spatne s nim, tak staci bohate. No a jestli bude klient i pro linux, tezko rict, tezke by to byt nemuselo.
     
  18. Cruenta†Ultionem klienta bych si představoval spíše jako upravený prohlížeč s přímým připojením ke stránkám darkorbitu a podporujícího starší verzi flashe. Prostě si představ prohlížeč s ikonkou hry o velikosti desítek MB. Protože na to, aby vytvořili plnohodnotného klienta hry rozhodně není dostatek času a ukončení podpory flashe se blíží. Takže pokud pro bigpoint nezačne pracovat Flash s programátorskými znalostmi, tak bych nečekal zázraky, i když k nepatrnému zlepšení by dojít mohlo díky zjednodušení samotného "prohlížeče". Jen osobně doufám, že se časem dostaneme k podpoře více než jednoho jádra procesoru :D
    Koukám, že tohle celé téme se asi bude točit kolem Flashe :D
    [​IMG]
     
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  19. Díky za odpovědi. Třeba napíše i někdo, kdo ví víc :D. Třeba z BP, o spojení serverů se mluvilo dost dopředu, a tady zatím nic moc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.