Podpora Nový klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 24/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak to jsem zvědav i já, kdo ti zde napíše zaručenou odpověď na tvůj dotaz a ještě více budu koukat, když to bude někdo z BP.
    ;):mad::p:(:eek::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Nechci být za chytráka, ale rozlišujte pojmy : herní klient a prohlížeč s flashem od BP. Jelikož přeprogramovat tuto hru do klienta s počtem vývojářů a programátorů co má BP k dispozici a ještě to odzkoušet a vychytat tomu i všechny mouchy a nahlášené chyby i bugy před spuštěním by trvalo asi i pár let ne?
     
  2. -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. No tohle píšu často, nechme se překvapit, určitě zažijeme hodně překvapení. Snad nedojde na to nejhorší, skončí flash i DO:cool:
     
  4. Tak trochu se nabízí řešit danou situaci přes Steam. Ale rovnou píšu, že netuším, jak moc je to technicky náročné převést DO z flashe do steamu. Ovšem pokud by se to povedlo, tak je zde velmi pravděpodobné, že hra pojede i na Linuxu. A pokud bude řešení only Windoze, tak bye bye DO.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tak osobně mám v NTB vždy linux i widle. OM licenci koupíš na allkeys obchodu aktuálně za 4,75 euro (W10H), instalační DVD data jsou na stránkách microsoftu ke stažení zdarma. Ale na hodně věcí jsou linuxy lepší a rychlejší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. a kdy to skončí teda? kdy se máme připravit na to nejhoší
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ohladne noveho herneho klienta zatial nemame blizsie informacie, hned ako pride oficialne oznamenie, tak sa to samozrejme hraci dozvedia na fore. Dovtedy je treba pockat, pretoze Vam nevieme k tomu nic blizsie povedat.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.