Návrhy nový kombo lokátor

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D-R-E-A-M-E-R, 27/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěly by jste nový mechanismus lokalizace?

  1. ANO

    47.8%
  2. NE

    41.3%
  3. ANO ale chce to upravit

    21.7%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak tedy podávám nápad znovu. Snad už bude podle pravidel. Navíc upravím návrh podle jednoho hráče který mi v komentu pomohl.
    Jen mě napadlo trochu usnadnit hru. Ne jen pro mě ale určitě by to využilo více hráčů. Asi všichni dobře známe situaci kdy např. na uberce nebo i jinde máme úkoly na více NPC. Hlavně zmiňuji uber mapu protože tam se nejvíce hledá. Máme např 2 a více úkolů, ale lokátor dokáže hledat jen 1 druh NPC. Mohl by být nový kombo mechanismus který by dokázal vyhledávat více NPC.
    např: lvl 1 - vyhledává 2 NPC, dosah 2500 a cena 15 000 U
    lvl 2 - vyhledává 3 NPC, dosah 3500 a cena 25 000 U
    lvl 3 - vyhledává 4 NPC, dosah 5500 a cena 40 000 U

    Nový kombo mechanismus by mohl mít ikonu např: stéjný jako původní s modrým kruhem okolo tak jak tomu je u kombo mechanismů.

    mínusy ---
    - cena je dosti vysoká
    - programování pro BP


    plysy +++
    + rychlejší dokončování úkolů
    + ušetření paliva pro peta
    + spokojenější hráči
    + snadnější vyhledávání NPC
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Tys to vymyslel :D větší dosah než u normálního, vyhledá víc npc najednou a třeba trojkovej combo stojí jen o 2,5k U víc než normální a "Cena je dosti vysoká" hehe

    jinak návrh se mi líbí, určitě by to usnadnilo, za mě máš ano, ale za tyhle ceny by to asi neprošlo.
     
  3. citát zmazaný

    tak díky za ano :) ale cenu si taky BP může upravit podle sebe. a kdyby to třeba někdy v budoucnu bylo tak aby jsme se nedivili že cena je třeba až moc vysoká :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/4/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    D-R-E-A-M-E-R predošlé posty necitujeme.

    Btw. kto vie s mechanizmom lietať nerobí mu problém počas letu meniť NPC a v danom radiuse sa mu NPC nájde. Toto mi príde ako uľahčovanie pre ľudí, čo s PET-om lietať nevedia ;)
     
  5. Korben

    Korben User

    Post zmazaný ,upozornenia a rozhodnutia nechaj na moderátoroch.
     
  6. CrazyLove

    CrazyLove User

    Osobne som za áno, veď lenivosť náš hráčov nepozná hraníc :D
    Ale s úpravami:

    Lvl 1 dokáže nájsť 2 NPC, čiže jeho cena by bola 12.000U, pričom dosah by sa znížil z 2000 na 1750.

    Lvl 2 dokáže nájsť 3 NPC - cena 37.500U, dosah 2500

    Lvl 3 dokáže nájsť 4 NPC - cena 140.000U, dosah 4000

    Znížený dosah preto, lebo keďže bolo potreba miesta na viac káblikov, anténka musí byť menšia :)


    Len si moc neviem predstaviť, ako by som tam tie NPC naťukával :D Nemohol by si sem dať nejaký ten obrázok, alebo vysvetliť, ako si predstavuješ že by to vyzeralo v hernom okne? o_O
     
  7. no právě. já si četl podmínky a pochopil jsem to tak že když mi byl první návrh uzamčen za neúplnost, tak můžu podat opravu hned. Chápal jsem to jako že pro úplně nový návrh platí 7 denní lhůta a ne pro úpravu předešlého. Tak jsem to špatně pochopil. omlouvám se
    --------------------------------
    No představoval jsem si to tak že když by hráč vybíral NPC, tak by při rozjetí druhů na danné mapě mohl kliknout na více NPC jako výběr a ne jen jedno.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/14
  8. SauronL

    SauronL User

    Mělo by to velký dopad na hru , normální lokátor by to zrušilo úplně , už by ho nikdo nekupoval , co záleží na ceně - i kdyby stálo 500k U tak si ho stejně pořídíme jelikož budeme chtít využívat jeho výhody .
    Jako nápad se mi to líbí - má to ale více mínusů než plusů , aspoň pro mě , a co se týče tohohle vybavení pro P.E.T - stejně bys letěl jenom za jedním NPC a ne za všemi najednou . No a ušetření paliva v tom nevidím protože se mezi těmi NPC nalítáš stejně a radary které potřebuješ na 4-5 toho paliva žerou opravdu hodně.
    Ohledně toho dosahu , tak ten bych neměnil . Nechal ho tak jak je teď na nynějším lokátoru - 2000, 3000, 5000
     
  9. Taky mi došlo že by se všichni zaměřili jen na nový lokátor a ten původní by už se přestával používat. Byl to jen nápad. Jasně chápu že nelítal bys za všemi najednou ale tím že by to vyhledávalo více NPC tak by se ušetřil čas na úkoly a tím jsem myslel že i na palivo, ale díky za názor.
     
  10. Crystal

    Crystal User

    no bolo by to uzitocne ale znicilo by to normalny lokator....neviem toto ako jedine na tich par uber ulohach ale inak mi staci naplno normalny lokator :)

    ked uz tak lokator co ti bude pingovat lode na minimape :D toto nikoho nenapadlo?
    pretoze okrem golov a aegisiek najst inu lod je pomaly umenie
    to ja len tak pre zabavu :)
     
  11. Jo to asi nikoho nenapadlo ale je to dobré :D Hodilo by se aby to vyhledávalo i lodě :D
     
  12. Crystal myslím, že to aj někoho napadlo. Má to velké ALE. Vlastně by jsi se tak dozvěděl, kolik asi tak lodí je na mapě a to je úkol jenom pro mapy x-1 a x-2.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/14
  13. dal som ano,ale ked nam to ulahci hru v hladani na 4-5,zas na druhej strane po case zas bude 4-5 nezaujimava ked nebudu ulohy :) :D
     
  14. SauronL

    SauronL User


    párkrát jsem o tom taky přemýšlel ale za mě ne , je to hloupost , slabší či začínající hráči by si asi už vůbec nezahráli
     
  15. V tom máš pravdu. Každý by si pak nastavil slabší lodě a měl je jako na podnose a tím by slabé hráče hra přestávala bavit a nováčci by se do hry už tak nehrnuli.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Poprosím neriešte veci mimo návrh, ďakujem.

    Lokalizátor hráčov nestojí ani za reč, to je totálna hlúposť. Čo sa týka rozšírenia lokalizátoru NPC je to len uľahčovanie hry pre ľudí, ktorý so súčasným mechanizmom nevedia lietať.
     
  17. Bambino

    Bambino User

    Podla mna zbytočne ked lietaš sám.To ako by som si po 1/3 mapy hladal npc a natahal ich k sebe,aby som ich potom vybuchal P.E.T.?.Aj tak sa na teba nalepí kopa iný npc.
    V skupke ešte hej,ale aj tak by to nebolo tak užitočne ako prvotná predstava.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tento novy mechanizmus by uplne zatienil svojho predchodcu,ktory dokaze zamerat len jedno NPC a bolo by to vyhodene uridko za ten predosly lokalizator,kedze by hraci brali tento novy,co by dokazal sucasne viac NPC zamerat a vyuzitelnost by bola hlavne na mape 4-5 si myslim.No ja osobne by som to upravil,ze ked su uz hraci lenivi nalietat nieco a hladat NPC po jednom,tak mat moznost kupenia tohto noveho kombo lokatoru,ale s tym,ze dosah by bol nizsi a to az na polovicu,takze by hraci boli nuteni si za svoju lenivost priplatit radary,aby zvysili dosah,kedze 4-5 je velka mapa ;) Tym padom by im aj PET zral viac paliva,vdaka radarovym protocolom.Nech to ulahcenie hladania aj cosi stoji,pretoze potom klasicky lokalizator by bol k nicomu :rolleyes:
     
  19. Jo to je dobrý nápad :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.