Návrhy Nový raketomet HST3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste tento nový raketomet?

  1. Ano

    25.0%
  2. Ne (napište proč)

    71.2%
  3. Ano, ale mám výhrady (napište jaké)

    3.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, vesmírní piloti
    Dnes při hraní mě napadl, podle mě docela dobrý nápad. Jak již určitě víte, ve hře jsou 2 typy raketometu,a můj nápad spočívá v tom, že by se přidal ještě 3. typ raketometu, který by přidával +10% DMG k raketám + dal by se nabít až 8 raketami. Také by měl efekt odpalovaní že by měl jiný zvuk a rakety by blikali. Název raketometu by byl např HST 3.

    Tento raketomet by padal z nové brány kterou by se potřebovalo cca 50 dílku, odměnu bych nechal na BP. NPC by byly ze skupinovky, a právě z této brány by tento raketomet padal. Úspěšnost na získání tohoto raketometu by byl npř. 10%. Brána by se jmenovala např. Sigma.

    +POZITIVA PRO HRÁČE
    - Větší zábava
    - Možnost získat ještě větší DMG

    -NEGATIVA PRO HRÁČE
    - Delší expení do full lodi

    +POZITIVA PRO BP
    - Spokojenost hráčů
    -NEGATIVA PRO BP
    - Programování

    Předem děkuji za připomínky či poznámky.
     
  2. Korben

    Korben User

    Sa ti zdá malé DMG ? Čo tak dať na šupu rovno 20 rakiet, inak tu bude na budúce návrh na HST4. :rolleyes:
     
    Maxi a Peter_Quincy_Taggert tohle ocenili.
  3. Jo a všichni si to nacpou 2x do Citadeli a budem padat jak hrušky :). Promiň ale tohle ne...i jeden raketomet udělá dost škod.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Co sa tyka prepracovanosti napadu,tak velmi slabo prepracovany a navyse nic nove pod slnkom,kedze raketomety uz su dva.Dalej blikajuce rakety?Este aby bola za nimi duha co? :)
     
  5. Skate

    Skate User

    Raketomet by musel mat dlshsiu dobu nabijania alebo podobne obmedzenia a novu branu neviem ci by vytvorili v blizkej dobe je ich celkom dost.
     
    _Cha0s-Fighter[Ca0s] tohle ocenil(a).
  6. ZacCZ

    ZacCZ User

    to proste nejde budou nabijou to HSTR raketama a goliatove tam budou padat jak mouchy a to jeste staci maskovaci cpu nabijes vyleze s maskovani vypalis -1 goliath zase do maskovani atd..... tohle neni mozne
     
    _Cha0s-Fighter[Ca0s] tohle ocenil(a).
  7. Nevím proč pořád zvyšovat dmg, když je na tom momentální defenziva už teď dost chabě.
     
    _Cha0s-Fighter[Ca0s] a Maxi tohle ocenili.
  8. Ne, zbytečně silná DMG, přemejšlej .. co kdyby si takhle někdo nacpal 2 tyhle tvoje raketomety do Citadela, sehnal nej munici , doplnil o LF4 s bílou + RSB .. no to by to dopadlo

    .. spíše bych udělal nějaký tříhlavňový raketomet, který by uměl střílet běžné kreditové rakety a šel by nainstalovat jen do kreditových lodí a Leonovů (Pro začátečníky).
     
    -=[ЯΞVΞRS785]=- tohle ocenil(a).
  9. Big_Bass

    Big_Bass User

    Návrh jako takový není špatný, sám jsem chtěl něco podobného navrhnout. Určitě by další raketomet bylo dobré udělat, HST 2 už má skoro každý, kdo sleduje aukce, dá se pořídit mnohem levněji, než HST 1. 8 hlavní a ještě bonus je ale strašně moc, přemýšlel jsem o 7 (bez bonusu), nebo 5 a buď nějaké navýšení DMG, nebo o něco rychlejší nabíjení. Speciální efekty na výstřelu jsou nesmysl, je s nimi moc práce a málo zábavy. O budoucí existenci další brány pochybuju a nesouhlasím s ní, už teď jich je až dost, nový raketomet by mohl být třeba v bednách a buď v celku, nebo jako skládačka (obdoba apis/zeus), případně za uridium, ale rozhodně zatím ne do aukce.
     
  10. jaroshot

    jaroshot User

    NE - protože to pomůže elitním (starým) hráčům - já kopu pro nováčky
     
  11. Bluee

    Bluee User

    sami dobre vieme že to pozitívum ktoré si napísal by sa určite neudialo -
    Na jednej strane to slabším hráčom uľahčí šetrenie U a podobne keďže bude väčší DMG. S tým blikaním by ti dopadlo asi naozaj zle, niečo ako s ohňostrojmi :).
    Na druhej strane si predstav že ti niekto namieša 400,000 DMG - predpokladám že to by sa ti asi nepáčilo.

    Neviem či som tomu pochopil správne, ale podľa toho čo je napísané sa raketomet môže nabíjať hociakým typom rakiet.
    Zoberme si rakety typu UBR-100, 7,500*8 = 60,000 * 10% (ten spomínaný dmg bonus) = 66,000 nehovoriac o upgradoch. Nie je to až priveľa?

    Myslím si že to čo je v hre naozaj stačí. A to sa týka aj brán. Je ich už moc :). Potom tí slabší hráči nebudú mať šancu sa nikdy dostať na inú úroveň ke´d budú stále pribúdať len novinky. NIE.
     
    _Cha0s-Fighter[Ca0s] tohle ocenil(a).
  12. Crystal

    Crystal User

    ale ja privitam novinky..len ked nebudu zamerane na dmg a podobne blbosti....uz je toho v hre dost, mame robotu na 10 rokov....

    navrh ako no ani nekomentujem, hlupost... za mna mas NIE

    no ja uz roky cakam na nejaku novu oblast hviezdneho systemu....ale novej normalnej mapy sa uz asi nikdy nedockame :D pravdepodobnejsie je ze pride lod za milion U s 25 slotmi na lasery :)
     
  13. NIE, dalsie zvysovanie DMG. Co tak keby niekto prisiel s navrhom na lepsie stity, ako urobili LF4 tak aj stity len lepsie lebo trez full goli pride a da ineho gola (a to nie slabeho) na 5 ran. Neda sa absolutne zachranit...
     
    _Cha0s-Fighter[Ca0s] tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.