Nový system aukcie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukskywalker415, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nazdra chcel by som sa spýtat kedy bude ten nový system aukcii ak bude ako bolo na testovacov servery pýtam sa lebo som to nikde nenasiel a vsimol som si ze sa tam dajú drazit aj skill disajny a nove lode a mam na plane kupit je skil dizajn ze ci sa my to oplati minat teraz uricium alebo cakat na aukciu novu
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zatial nemame informacie o tom,kedy presne sa tato novinka zavedie do hry.Len nedavno sa testovala,tak treba pockat,akonahle dostaneme informacie budeme hracov informovat v oficialnych oznamoch.
    Presunute do vhodnej sekcie.
     
  3. lukskywalker415 byt tebou tak radsej si pockam na aukcie a ua uri si kup napr kluce alebo urob upgrady :D
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak autor odpoved dostal a dalsiu diskusiu ohladne novej aukcie smerujte sem:
    Nové aukcie- názory

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.