Návrhy Nový titul

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Michal267cze, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete tento titul ?

  1. Ano

    57.9%
  2. Ne

    42.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den

    Byl bych rád kdyby přibyl nový titul.
    Titul by se jmenoval "Jako pán".
    Titul by mohl být třeba za to,že by se phonixem zabilo 10 lidí bez úmrtí.
    Já osobně bych třeba hned vzal phonixe a pokoušel bych se..

    + Pro hráče další titul a možná pobavení tímto titulem
    + Pro klany třeba větší spolupráce ve skupině
    + Pro BP - nic

    - Pro hráče - nic
    - Pro klany - nic
    - Pro BP - Programování
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    Čo dodať ?
    [​IMG]
     
  3. Vím že je to celkem krávovina, ale kdyby to bylo možné tak by to bylo super :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. assaskocze

    assaskocze User

    Za mě Ano, protože by trošku lidi začali hrát s phoenixama a pro někoho by to bylo trošku lehké a pro někoho velká výzva. Třeba pro mě by to byla výzva .. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Michal267cze, To už by som skôr prijal nejakú akciu, napr. "phoenix day", kedy by boli špeciálne úlohy len pre tieto lode. Prípadne by sa striedali akcie pre rôzne tipy lodí. Okrem toho by na 100% bolo kopec hráčov, ktorý by pre získanie nového titulu, podvádzali. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Tak aspoň jsem to zkusil.. S kámošem jsme si řekli že by to byl super titul :D .. Jedině že by byl ten "phoenix day" a pak ten kdo udělal všechny mise tak by dostal ten titul.. to by bylo hned lepší.. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. assaskocze

    assaskocze User

    Ten "Phoenix day" by byl taky řešením jak trošku probudit phoenixe k životu :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Ono je hezké, že bys šel lovit s phoenixem, ale já jsem PROTI, a to z jednoho prostého důvodu. Důvodem je fakt, že pokud bych tě jako ,,lovce na phoenixe,, potkal na mapě, nemohl bych sundat, pokud bys po mě nevystřelil jako první, protože se za sestřelelé Phoenixy snižují ranky... Takže pokud by to bylo dejme tomu s Nostromem, neměl bych problém... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. =Marvel=

    =Marvel= User

    Ahoj, osobně se mi název titulu "Jako pán" líbí. Ovšem bych ho trochu upravil. Dal bych tam spíše "Jako bůh" nebo "Něco jako bůh". Přesto dávám Ano :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. assaskocze

    assaskocze User

    ____BAZINGA____ ano, přesně tak.. to Korbenovy nějak uteklo :)

    =Marvel= zrovna já bych chtěl právě "Jako pán" jo a ještě "Jako bůh" to by ti na to někdo mohl říct, že to nemůžeš srovnávat a tak..
     
    Naposledy upraveno: 7/7/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Pre boha nechce niekto pridat Titul "Strelec"
    bolo by to zato ze z BigBoyom rupnes 5 hracov bez umrtia ... A rovno pridajte aj novy titul zato ze som odpalil 5 ohnostrojov bez smrti .. ;-)
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    ____BAZINGA____-to nevadí..aspoň by se těm poctivým,,umělcum,, minulosti trošku stáhli opasky :D..co se týká titulu..no jako podpora akciové hry proč ne?:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. no chtelo by to neco uz dva mesice pro nas normalni hrace neni zadna akce .nemyslim hodinove akce jako spaceball,bitva o boje atd to nehraje pomalu uz nikdo dobra akce byla ted naposledy trvala skoro mesic kazdej den ukol a i ta infikovana byla tez dobra.a tech titulu co pribilo to snad uz ani vsechno nedam tak naco novej za me ne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. kdo bi zabil 10 hraču s phoenixem ???
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Spartakus

    Spartakus User

  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.