Chyby Nový úkol : V mezích

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 6/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Perňa

    Perňa User

    »†prchlik†«

    Zkoušeli jsme DMG s jedním laserem v lodi

    LF4 neupgraodvaná průměr zhruba 990 x4
    LF4 - Magmadrill průmět zhruba 1050 x4
    Prometheus Laser 950-1100 při normální ráně, ale to dělo má každých 5 sekund bonus 200 DMG a při tom bonusu to dávalo až 2200 DMG a možná sis toho nevšiml, ale když letíš a vystřelíš, tak ten bonus platí na první výstřel, takže ano, pokud hráč bude mít bezštítovou konfu, tak ti vezme víc než dvojnásobek toho co normálně laserem dává a 150 000 RSB není problém dát pokud máš full loď, samozřejmě, že mít bezštítovou rychlou konfu se většinou nevyplatí, ale i tak když si to někdo vezme, tak to hodně zabolí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. »†prchlik†«


    tak se tě zeptám jak se říká polopatě

    do nákladního prostoru se vejde něco kolem 9 000 sepromu -- pokud hraješ jak píšeš pravidelně tak ho musíš prostě na něco dát--na štít , lasery a na rakety- tím ho spotřebuješ -----pokud ho nespotřebuješ a zustane ti v lodi 9 000 sepromu další tam nejde nacpat a poslat si ---mi vysvětli kde vezměš další miliony sepromu ?

    a pokud máš nacpaný seprom na laserech a raketách tak to prostě vystřílej a další tam necpi--nevím co tu furt řešíš
     
    Naposledy upraveno: 7/12/18
    Fazer7λητк a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Takže jako občasný hráč tyhle nové úkoly jsou v nedohlednu. Odmítám něco přehazovat. Botky a hráči co hrají každý den samozřejmě neví co to je mít X mega sepromu.
    Nové lasery jsou stejně jen na nové mapy!
    Takže nové mapy si strčíte tam kde slunce nesvítí a hotovo.
    Na topku už dávno nejedu, jelikož se nebudu přetahovat o pozici v žebříčku s botkama.
    Bravo neschopnost zatočit s nepoctivci se zase ukázala.
     
    **rozárka**, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    ·вяησ· napsal :
    [​IMG]
    Co furt řeším? To mám takto pracně našetřený seprom jen tak poslat do pryč, abych se dostal k úkolům, co by mi zajistily získat nové děla?
    Toto foto je z účtu, kde se nefarmí a mám tam stále seprom. Klidně ať za 100 k. urka mi dají možnost tento úkol přeskočit.

    Dále ·вяησ· napsal :
    Nevím jak tobě, ale mě se vleze určitě více než 22.000 ks surovin do nákladného prostoru a nezapomeň , že seprom se v minulosti dal vyrobit v montáži a stále se dá získat denně v bráně na x-7 v počtu 500 ks klidně i 6 x za hodinu?
    Samozřejmě hovořím o poctivě získaném sepromu ve hře.
     
  5. ZOHAN mě se tam vleze 9 000 sepromu --mám jinak udělaný profil pilota.

    A včem je jako problem ? si ty ukoly uděláš třeba za měsíc když ti je líto ten seprom jen tak vystřílet a nebo ho přehodit promerkem .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Na otazku ohladne inkriminovanej ulohy je odpoved z BP a to, ze je to zamerne, avsak nevylucuju v ramci spätnej väzby diskusiu v tomto smere. Kazdopadne hracom by to nemalo branit v plneni uloh.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. Punisher díky moc za vyjádření BP :)


    takže ZOHAN »†prchlik†« jasná odpověd od BP - ten nasyslený seprom vystřílejte a nic vám nebrání v plnění ukolu :)
     
  8. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Na úkoly kašlu. Dokud ten úkol nezmění, tak nehnu ani prstem co se těch misí týče. Měl jsem teď skoro půl roku pauzu od hraní s tím, že jsem posílal seprák a nebudu to zahazovat kvůli pár trapným úkolům. A že mají hráči nabugovaný seprom... když by v BP nebyli lemplové, tak žádné bugy nejsou. Tenhle přístup BP mě celkem štve. Postihnou podstivé hráče, kteří si to dlouhou dobu posílají jen aby vyhmátli pár lidí, kteří mají i stovky milionů...
     
  9. Možná jste to nepochopili, ale v tom je zaměr. Bp chce aby se hrači zbavili sepromu, protože v minulosti mnoho lidi využilo bug diky kteremu neprávem zjiskalo miliony upgrade sepromu v laserech a raketach. možná že i v tomto novém update mužeme vidět snahu postupné (i když nevelké) omezení nepoctivých hráču. srazit je o stupen níž, na uroven hráču kterí tuto chybu nevyužili, byť to odnesou i ti poctiví. ale jak se říká, když se kácí les, lítají třísky. přidání purpose na x8 mapy taky určitě nebylo myšleno jen tak .
     
  10. Tak dostal jsem se až k tomuto úkolu a tím má aktivita v plnění nových úkolů bohužel skončila . Poctivě si každý den i když nehraju posílám seprom a je smutné .že poctivý hráči mají být trestáni za šmejdy co si to dělali nelegálně . Bohužel v této hře platí ,že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán !! Nechápu tento upgrade hry a přitom si myslím ,že prioritou měla být v první řadě čistá hra bez programů a botek pak až měli hru zpestřit ,ale způsobem takovým ,aby neznevýhodnili jednu skupinu hráčů proti druhé jako v případě úkolů....
     
  11. stačí ignorovat ty mapy a questy v něm...nové lasery jsou jen na nové mapy kdo neví...a nová lod taky...prostě šlo jen o money...

    význam update je nulový pro slušné hráče.... bud skončete jako já... nebo ignorujte ty mapy...

    já bych tam nechodil ani za boha....

    jde to totálně do kytek/do kopru.... hrál jsem jen z nostalgie... to je o ničem absolutně... místo opravy bugů, petky...se do hry sypou další slatániny alá pat a mat..

    Ale logika nepustí na co máme nové lasery, lf4 upgrade..to degraduje celou hru ted..

    místo sepromu dávat promerko kvůli jednoho ukolu je fakt slatanina nad nen...abych mohl udělat další úkoly...

    i kdybych tam měl 1 seprom vím že to je krávonina ...
     
  12. ·вяησ· ty jsi to stále nepochopil. A jen tak mimochodem, kam mám cpát ten seprom, co mi vyrobí skylab? Toho tam mám nechat ležet ladem?
    A děkuji ZOHANovi za pěkné vysvětlení.
    Jak jsme tu psali a další se přidali. BP hodí úkol, kterým se slušným hráčům plivne do tváře, protože si s botkami neumí poradit. Jsem klidně pro to, ať ten úkol klidně zní: dejte promerko do zbraní nebo vystřílejte 50 ubersibů. Botky přes ubersiby nepůjdou a my ten úkol splníme.

    Uvidíme, jak to bude. Nyní to funguje takto a časem to můžou nerfnout a daná pravidla budou platit v boji PvE, ale v boji PvP platit nebudou. Už se to udělalo v minulosti několikrát.

    Mohl bych tě požádat, jak máme postupovat v rámci zpětné vazby, abychom o tomto mohli v klidu diskutovat a dostalo se to na BP, že se tím začnou zabývat? Díky moc.
     
    **rozárka** a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  13. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Především jde o to, že bug na seprom fungoval více než půl roku (co vím). Byla spousta videí na yt jak na to a hráči se o postupu jak na to bavili i na chatu. Opravit bug nemůže přece trvat půl roku, obzvláště bug takového velkého významu jako je např. z 80k udělat 720k. A teď BP v rámci snahy tyto hráče omezit trestá i podstivce, kteří to tu posílají. Byl bych spíše pro pracnější variantu a to ruční překontrolování účtů. Herní čas, sestřelené npc atd. Prostě to udělat tak aby se přišlo na to, kdo má naposíláno podstivě a kdo ne. Hráčům co nemají podstivě bych seprák smazal a hotovo. Navíc pochybuju, že hráci co mají nabugováno např. 100 mega ten seprák vyhází kvůli pár úkolům, které jim dají jen výbavu na nové mapy, které nemají téměř žádný význam. Dle mého se zde spíše jedná o to, že chtějí sepráku zbavit všechny a přinutit je aby seprom dělali přes montáž a vymlátit z lidí tak víc peněz.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Drift1

    Drift1 User

    Já ten ůkol mám za sebou a ten kdo si seprom jakkoli nakradl tomu by ho měli sebrat hned. Měli udělat to že ho měli vzít všem bez rozdílu a do začátku jim na sklad dát po 10 tisících.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Promiň, ale určitě nevystřílím 10m sepromu, kterej sem poctivě 4 roky v kuse posílal.. Přitom sem nehrál :)
     
    †«$ĈĦ€J№»† tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†prchlik†« - kazdy tyzden pise kazdy tim na centralu BP report, kde uvedie aj to s cim su hraci dost nespokojni. Myslim si, ze pokial pride vela negativnych ohlasov skrz tuto spätnu väzbu, tak mozno s tym nieco spravia. Alebo vytvoria dotaznik, kde hraci mozu vyjadrit svoj nazor alebo ohodnotit danu akciu a podobne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. OK Punisher, tak to je posun. Díky za tuto informaci. A ještě můj dotaz. Bude Váš (náš) tým psát na BP, že s tímto jsme velmi nespokojeni?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†prchlik†« - ja toto neurcujem, je to nastavene od BP tak. Uz par takych dotaznikov vytvorili na lepsiu spätnu väzbu, ci tak ucinia znovu ti neviem povedat dopredu. Ano bude.
     
  19. Bambino

    Bambino User

    VIdíme že natuto ulohu zase doplatili len poctivý.
     
  20. leosacek

    leosacek User

    Shocku tak to zas meleš nesmysly, že to je na prachy .. já jakožto neplatič jsem teda s tímto updatem spokojen. Ve skupině 8 lidí (i více) jdeš na to velký NPC a v podstatě za nějakou tu x2 x3 máš 5k U z boxíku. Mě to teda baví, a myslím že nejsem sám ... a ano ten úkol mě taky štve, sice mám jen 1,5 mega sepromu v laserech ale přehazovat to promerkem taky nebudu zatím :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.