Chyby Nový úkol : V mezích

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 6/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Přesně jak píšeš ,já hraju málo není čas jako byl dříve a hlavně chuť když vidím jak se tu podporují podvodníci ,ale každý den se aspoň přihlásím a pošlu seprom a čas od času aby mi loď nezaostala se kousnu a vytuním ! Teď bych se také snažil potunit a jít s hrou ,ale díky téhle podpásovce na to kašlu .Je mi líto jak se vedení hry staví proti poctivým hráčům ,ale jak píšeš nic kromě neaktivity neuděláme ...
     
  2. †«$ĈĦ€J№»† já splnil 10 ukolu..a pak jsem chtěl dělat další že...jenže když přiletím na 1bl jsou tam elitní hráči...kteří mě nevezmou do skupky...smutné no :(:(:(.

    já už nevím..jsem rozmrzelý...místy se mi chce brečet...že prostě každý tě sundává na počkání...boteři točí na x-8,x-7...na pvp mi to sbírají před nosem...

    kde jsou ty časy kdy se dělali nálety na x-2, byli pvp fignty...tohle mě bavilo... legendy lítali...

    dnes prostě bud ti nikdo nepomůžu s ničím...nebo má automat...

    co se stalo s darkobit fakt nechápu proboha svatý... 7 let pamatuji na nálety ACE...a ted je mi z toho špatně...že vlastně včera jsem sundával plukovníka automata na x-8...

    o novém ukolu nemluvím..zabrali to ti silnější...jako hitac a cuby..

    už ani nemůžu sundat nic...bez toho aby mě agresivně někdo napadal... tak hraju skromně jinde...
     
  3. coroner

    coroner User

    na x8 vypatláte sepron během několika minut a nemáte pocit, že je to na nic. Nejlepší loď je a zatím bude centurion. Pánbůh s vámi, bohatého ježuru a pay and pay and pay to win. Zeptejte se baghíry na recept co dělat s pusatkou, mlask, mlask. A shocka co a kdo a proč mu vrací všechny puklé letouny.
    Nejlepší vtip byl od Pavlinky1 = tartarus je vlastně celou dobu tatranka:)
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    coroner Můžeš přestat urážet. Děkuji.
    [​IMG] Ježuru si hledej tady.

    No_Mercy_CZ, ·вяησ· a »†prchlik†«
    šlo mi jen o to, aby ste se jenom udobřili. Vždyť tomu úkolu, již nic nepomůže.
    Když v BP vůbec nemyslí hlavou, tak ať to tam, aj vypadá. Myšleno to bylo dobře.
    Ani jeden z nás, to bohužel nezmění. Proč by ste se o svůj názor, měli natahovat?
    - Buďme k sebe vstřícní. Protože, už nic jiného, tomu nepomůže. Kdyby chtěli ten
    úkol změnit, tak to udělají hned. Jejich neochota, již vysvětlila a vypovídá za vše.
     
  5. coroner

    coroner User

    Forum je dobré a proto ho sleduji. Hlavně ofika, což před několika lety nebylo. Ale z některých příspěvků by jeden blinkal a já se nemohu udržet s reakcí (svoboda slova).
    Chudáci moderátoři, kteří mají tu povinnost to sledovat a korigovat denně.
    Přeji všem příjemně strávené svátky
     
  6. Arya

    Arya User

    O situaci ohledně úkolu se ví a byla předána dál komunitním manažerem hry. Aktuálně nejsou žádné novinky o změně v úkolu. Pokud by ke změně došlo, oznámí nám to.
     
  7. LeilaJ

    LeilaJ User

    ja som tak obetoval 750 000 striel upg.sepromom a v poho.,no ako píšu ostatny,,sú taky co maju miliony:)))ale tie nove mapy budu zaujimave len na kratky čas,pokial sa porobia tie misie:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Aaale, budu zaujímavé aj potom, pretože na výrobu sepromu ale hlavne na rsb-75 potrebuješ suroviny z týchto máp. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Arya napsala :
    Chci se jen pozeptat, jestli komunitní manažer dostal i nějakou odpověď ohledně nesmyslného úkolu ze strany BP?
    A pokud dosud nedostal, tak ho prosím poproste, aby to urgoval a přeptal se znovu na problém, který tíží tu vaši ''drahou'' komunitu hráčů.
    Aby se na to zase nezapomnělo.
    Děkuji.
     
  10. No taky mám z toho pocit že jak už si nestěžujeme a to jen proto ,že je hloupé stále dokola psát to samé tak to utichává a zdá se problém pro PB vyřešen ,co jim je do nás vypadá to že nás moc není ........
     
    kapesník007 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. ivin9

    ivin9 User

    neviem kde amm toto zaradit ale stalo sa my ze som daval capital 1 a vtej chvili co som ho zabil ma niekto dal a odmena sa nezapocitala ani v denniku ju nemam mohli by to opravit ? vdaka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Možno si to prehliadol, skontroloval si si aj uridium-bilanciu ci nemáš pripísané 50.000 Uridia? Na druhej strane sa mohlo stať, že ťa zničili skôr ako ty Capitala (lagy atď). Zostalo mu minimum hp a ak si sa opravil na zakladni tak odmenu pripisalo inému.

    Pre budúcnosť, je tu diskusia, mohol si to aj tam: Diskusia: Blacklight
     
    Naposledy upraveno: 9/1/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Arya

    Arya User

    ZOHAN, ano odpověděla. Odpověď jsem napsala do příspěvku výše. To je to, co bylo sděleno. Poslední příspěvek, který jsi napsal určitě překládat nebudu a už vůbec ho nebudu pokládat někam výš vzhledem k ironii, která tam je obsažená. Škoda. Inu, budeš se muset pozeptat sám, ovšem s tvým způsobem komunikace pochybuji, že ti odpoví.

    ivin9, mohlo se i stát, že odměna propadla systému, pokud jste křupli těsně po sobě nebo v tak krátkém časovém úseku, že to systém nepobral.
     
  14. kdo chce úkol udělá kdo ne tak ne...

    je to dobrovolný úkol...proto ten účel...

    Měj te se
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aryo? Nemáte nám pomáhat a předávat informace na BP?
    Ironie? kde?
    Raziel napsal :
    A kde se mám na to pozeptat sám?
    P.S. Občas si pohrávám s myšlenkou, kde vlastně ta naše zpětná vazba zpravidla končí?
     
  16. Arya napsal:
    ZOHAN, úkol je myšlen tak jak je zadán. Buď přijdeme o úkoly nebo o seprom. Nejsi sám koho to trápí.

    Punisher
    Na otazku ohladne inkriminovanej ulohy je odpoved z BP a to, ze je to zamerne, avsak nevylucuju v ramci spätnej väzby diskusiu v tomto smere. Kazdopadne hracom by to nemalo branit v plneni uloh.

    ZOHAN odpověd si dostal je těžké si přečíst vlákno příspěvku, kde jsi to zakládal ne..mě to trvalo 10s...

    Já myslím, že je zodpovězeno dávno.. ne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Shocku? Ty jsi Arya, moderátor, admin, nebo komunitní manažer?
    Já se tě na nic neptal, tak tu laskavě nedělej chytrého. ok? ......
    A přečti si pozorně, co napsal Punisher? A viditelně tato zpětná vazba nefunguje, protože jsem ironický a agresivní blbec a chorý mozok.
    Takhle hezky se o nás hráčích vyjadřují naší admini.
     
  18. Arya

    Arya User

    ZOHAN, buď jsi vztahovačný a nebo ses v tom sám poznal? ;)
    Odpověď jsi dostal. Pokud máš pochybnosti, tak se budeš muset pozeptat na jiných místech, třeba na discordu, jehož účast BP podporuje.

    Platí to, co jsem psala výše a to je odpověď na otázku, která byla zaslána. Vědí o tom, že hráčům se úkol nezamlouvá, ale nejsou žádné novinky, že by se mělo něco měnit.
     
  19. Tak jsem si říkal, že očíhnu, co je nového s tímto úkolem a jak vidno utekl měsíc a BP tento problém řeší vyhnívací metodou. A evidentně se nic nezměnilo, nikdo nic neví a nikdo se neptá, jestli se bude něco dít. Hlavně, že BP děkuje hráčům za zpětnou vazbu, která stejně končí v koši.

    Arya prosím tě, je to takový problém se znovu zeptat a připomenout, jestli se s tím bude něco dělat? Pokud budeme dělat všichni mrtvé brouky, tak je jasné, že to nechají být.
     
    †«$ĈĦ€J№»† a ZOHAN tohle ocenili.
  20. každý rozumný ten úkol má...nikdo v tom nevidí problém...

    jen pořád má tehnedci se někdo ozývat...

    není tu disscord nebo něco jiného..než se ptát na úkol když 85 % hráčů má úkol hotový...

    mi to nedává logiku...kdyby jste přeházeli seprom promeriem před měsícem zpět...

    Dnes máte vše zpět v laserech...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.