NPC přestává střílet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻[†]ρhλητδм☻, 21/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobré odpoledne,

    Dnes na 1-5 si točím lordakium a boss lordakium a už se mi stalo 2x po sobě, že boss lorda přestala střílet a začala střílet až ke konci.. Je to nejspíš nějaká anomálie a chci se zeptat co v tomto případě dělat, nerad bych se provinil vůči VOP, proto píši.

    Česko 3

    Děkuji Lenny
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
  2. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    ahoj, mám taky takový "problém" stává se to na 4-5 bosky uberky neutoci
     
  3. baty77

    baty77 User

    Stalo se mi něco podobného včera na pirátech - dělal jsem annihilátory, vždy jsem si ho zatáhl do zóny neútočení a točil... no a ke konci jsem už byl líný, tak jsem si jen stoupl na těžkou konfi a střílel, ale ejhle, annihilátor ani nevystřelil... To se opakovalo asi 6x...
     
  4. Já vím, že nejsem sám.. Ale už to trvá dlouho co vím a až teď jsem se s tím začal setkávat i já osobně.. a nevím co s tím dělat
     
  5. Gulot

    Gulot User

    Mne sa to tiež stava aj dnes sa mi to stalo keď sa mi to stane tak potiahnem ho do zadu a zas streľa aby to bolo poctivo :)
     
  6. Crystal

    Crystal User

    dobre rano.....deje sa to uz mesiace a robi to kazde druhe npc... :)
     
  7. Korben

    Korben User

    7 príspevkov a ani v jednom nieje napísaný server. Čo tak ho doplniť do svojich príspevkov ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Doplněno, jinak má domněnka je, že je to globální problém..
     
  9. Crystal

    Crystal User

    Korben server mam v podpise ;)

    uz sa to riesilo milionkrat, je to globalny problem samozrejme
    aj na eng fore som to riesil ale tam mi ani neodpovedali na moju temu :)

    urcite je chyba uz davno hlasena a treba cakat az ju BP opravi
     
  10. Korben

    Korben User

    Crystal Server v podpise je pekný, ale nie len pre mna je podstatný server napísaný priamo v texte. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Drift1

    Drift1 User

    Server-CZ2
    U mne to byla včera to samé..každé druhé po mém pohybu přestalo střílet..u uberkristalona je to krásné ale vzdal jsem to z duvodu trestu..dnes jsem se s tím setkal zatím u dvou npc z 20ti.
     
  12. táto téma sa riešila niekoľko krát a je to globálne na všetkých serveroch a stáva sa to na všetkých NPC náhodne. myslím že dokonca bol niekym hlaseny na BP ale to bolo asi aj viac ako mesiac dozadu. myslím že by bol nezmysel za to trestať hráčov nakoľko sa problém nahlásil a trestaný by boli asi skoro všetci ;)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.