O soutěži/ích

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 6/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Tohle je částečně reakce na:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskuze-k-tematu-formace-bezpilotnich-letounu.1695/page-10 (#191).
    Nechci to tam prasit OT.

    Ta soutěž s 3D videem asi nebyla zde od vedení fóra, ale přímo od BP, že? Tak bídně to dopadlo, protože na to bylo hrozně málo času a testserver byl i v tom čase už jen asi 2x. Rád bych se býval i účastnil, ale nebyl čas a když byl, tak po kliku na "připojit", testserver zmizl a už se neobjevil (asi byl plný) - to se asi stalo více hráčům. Navíc zase hlasování uživatelů... Nezanevřete proto na nás :). Celkem mě překvapilo, že nikdo z účastníků nepoužil ohňostroje (jestli jsem nepřehlédl) - ty vypadají v 3D dost zajímavě.

    Btw. Dlouho nebyla "normální"/ "klasická" - nevím jak to přesně napsat - soutěž :)
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Souhlasím. Nedívala jsem se sice na ostatní fora, takže nevím jak to dopadlo tam, ale toho času bylo opravdu málo a taky kdyby o test servru vědělo víc hráčů a dostali by se tam, tak by se nás určitě zúčastnilo víc.

    No první co mě napadlo, když jsem se na ten test servr 3D dostala bylo, jak budou asi vypadat ohňostroje, už jsem se chystala, že je vyzkouším, jenže tam nebyly. Ani v obchodě ani na účtě nebyly, teda aspoň já je tam neměla. Na normální servrech jsou vlastně na silvestra a asi nikoho nenapadlo, že se někdy budou hodit i na test servru :)

    Jinak, když už se tu bavíme o soutěžích...Vždycky jsou soutěže jenom pro hráče, proč nejsou soutěže i pro moderátory? Např.Soutěž o nejlepšího moderátora.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Ja si myslim, ze skor hraci kaslu na forum a vsetko okolo nas, na teste bolo kopec CZ/SK hracov, len im je ukradnute nieco testovat.

    No sutaze su hlavne len spestrenie a zabava pre hracov, nevie ci by vobec bolo mozne pre nas nejaku spravit a celkovo to moc nepotrebujeme. ;)

    -xghost- Ono ohnostroje sa na teste nedali kupit, preto ich asi nikto nepouzil. Ano, sutaz bola od BP a bola trosku kratka a narychlo urobena. Mohli pockat a nechat bezat sutaz dlhsie s videami z normalnych serverov, mozno by sa hraci viac zapojili.

    Tak hlasovanie uzivatelov bude vzdy rizikove, v dnesnej dobe vsetky stranky a hry trpia multiuctami a dost tazko sa proti tomu bojuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -xghost- ano, tu soutěž zadávalo přímo BP, a jednalo se tedy o soutěž pro všechny fóra. Osobně myslím že času na zpracování videa do soutěže bylo dostatek, nakonec se i test server znovu otevřel a datum ukončení soutěže bylo posunuto. No ale je pravda že někdy se na test server dostat je skoro zázrak, lidí tam chce spousty, navíc musí být otevřen v pracovní dny, čili v čase kdy spousta pracujících nemá moc možnost se tam kouknout, no ale šanci měli víceméně všichni. A pak je to také o ochotě se do něčeho zapojit. :)

    Jinak co se týče 'klasických' soutěží od nás, mne osobně a i myslím že i ostatní kolegy dost zklamalo chování některých při poslední soutěži o návrh grafiky nové lodi, čili od té doby chuť na další podobné soutěže poněkud ochabla. :) I když náměty by určitě byly, třeba taková soutěž o největší haluz fóra, z bohaté sbírky kolegy Korbena. :D
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Haluz fora?..určitě si starší vzpomenou na výkyvy hráče Silver..:D:D..tomu se dá opravdu jen zasmát.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože jeden najlepší moderátor neexistuje, všetci chalani sú najlepší ;)

    Čo sa týka súťaže organizované nami, kto pamätá tie posledné a ako sa hráči chovali nebudeme sa do toho extra hrnúť. A hlavne to chce extra čas z našej, čo v lete počas dovoleniek neviem či bude. Ak niekoho niečo napadne resp. bude mať chuť niečo organizovať dozviete sa to.
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Marvin, Kubino: No samozřejmě chápu rozhořčení po tom hlasování v minulé soutěži - také jsem z něj neměl radost :). Ale tak holt zkusilo se, nepovedlo se, tak se to může dělat, jako předtím. Samozřejmě vám to nevnucuju... Budu čekat :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.