Zpetná vazba o5 ''Pushing'' a tresty za něj?

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ZOHAN, 28/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    dobrý den
    V tajném vláknu mi bylo sděleno toto :
    otázka je tedy nasnadě dle VOP: kdo tedy odpovídá za bany?

    je jen divné, když podobnou problematiku řeší jiná podpora, je vše vyřešeno ke spokojenosti uživatele do 24 hodin.(v podstatě ještě stejný den po nahlášení?)

    a dále mi bylo sděleno :
    Nevím, jestli se díváme na stejné V.O.P, protože mi tam chybí utajované interní předpisy a podle adminů nemáme právo na tyto informace.
    jen by mne zajímalo, jak je možné, že za pushing je zabanován pouze jeden účet a přitom mi z podpory bylo opakovaně napsáno toto :
    Podle parafy z podpory se jedná o stejného člověka.
    Tak tedy koukám do toho VOP a nic tam takového nevidím, tak jak to tedy je?

    opravdu je divné, že ještě před pár týdny pro 2 acc spadající pod cz podporu stačilo 25 sestřelů za hodinu(vysoká hodnost hráče) a v dnešní době mohu střílet hráče opakovaně 88x za 20 minut i třeba 100 x za 25 minut a podpora tento nahlášený pushing prostě neřeší a tikety nejsou uzavřeny?
    Co si mám o takovém jednání nakonec myslet?
    všichni jsou si rovni, jen někteří jsou rovnější?

    P.S. Docela hezkou perličkou je potom to, když je hráč potrestán banem za pushing a před banem měl prokazatelně čest v plusových číslech, tak je po odbanování nalogován s tzv. terčíkem a hodnotou -100 mega cti.... hezky pjekně
     
    Naposledy upraveno: 28/5/24
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN zde na fóru hry to nevyřešíme. Musíš komunikovat s podporou hry.

    Kdo porušuje V.O.P. pushováním ostatních hráčů se pak nemůže divit.o_O
    Něco ti poradím, vyhni se porušování pravidel a nebudeš muset nic řešit.:)


    Pushing se řeší na podpoře hry.

    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.