Obchodní letoun - počet použití

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 22/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahoj,
    bude ještě někdy k dispozici obchodní letoun ke koupi na nekonečno použití? Zatím je jen na sto (sice za 1€ ale i tak, není to na furt). Sám ho mám (kupoval jsem si ho asi před 2r v balíčku s designem Amber), takže se ptám jen ze zvědavosti. Díky moc.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky
    tak obchodní letoun k dispozici je ( jak píšeš na 100 použití), ale pochybuju že by BP zavedlo obchodní letoun (=OBL) na neomezené množství prodejů.

    OBL byl zaveden do hry ještě před PETem, to tehdy mělo význam ,protože hráči nemuseli lítat na základnu a z5,ale teď když má většina lidí petky tak raději použijí obchodní mechanizmus, než OBL.Ten využijí jen nováčci, kteří petku nemají,ale zase OBL dostanou jako odměnu za úkol a pak si pozděj stejně petku koupí.

    Z toho důvodu si myslím, že je i zbytečné dávat do hry obchodní letoun na víc použití, protože by ho stejně moc lidí nekupovalo
     
  3. raikou243

    raikou243 User

    Dobře, díky. Odpověď je zcela vyčerpávající, můžete to tedy zamknout (pokud tu to tak funguje, jsem ještě ze starého fóra)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.