Obecná poznámka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour a proč bych ti měl věřit že to byl policajt :) ale asi moc vzdělaní nebudete když ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► krab mluví jménem BP že někoho budou hledat a za druhé ani nenapíše význam hledáčku.Je to fyzická výhrůžka.Proč by BP někoho hledal osobně?To mi nedává rozum :D
     
  2. Pokud se někdo dopustí přestupku, nebo trestného činu v nějaké hře, policie osloví provozovatele hry o údaje podezřelého hráče. Zde e-mail ke hernímu účtu. Za jeden, dva dny potom klepe na dveře, kde je počítač umístěn. Na každém krajském ředitelsví je oddělení kyberkriminality. Tolik fakta. Hráčka Maryka tu ničila chat a herní mail tak dlouho a tak sprostě, fakt hodně, až dostala ban na hlavní účet. Teď se snaží zničit i fórum hry ze svých multiůčtů.
    Tomark_šukač_bratránka
    a podobné...
    Vulgarity touto osobou užité jsou zcela jistě v rovině přestupku, bude-li to stupňovat, vyloupne se z toho i pěkný trestný čin. Admin této hry může pouze zabanovat další a další vulgární multiúčty. Pokud bych já, nebo kdokoli jiný podal oznámení, bude se to již řešit s Marikou osobně. Možná jsem to chtěl Marice vysvětlit kratším příspěvkem, s ohledem k jejímu aktuálnímu psychickému stavu. Aby to snáze pobrala.

    Zcela pravdivý předpoklad.

    Že policie umí najít pachatele je výhrůžka? V čem přesně ji spatřuješ? To je v právním státě normální. Je to povinnost policie pachatele najít, když se to podaří, jsou všichni spokojeni.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
  3. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ten Váš spor vznikl tak jako ze vzduchu, proto jsem se snažil psát abych nikoho neurazil a vůbec jsem netušil, proč jsi tak tvrdě reagoval, to jen na vysvětlení z mé strany.

    Vysvětlil jsi to sice hezky, ale BP není schopen nic udělat s věkem hráčů, s booty apod. a pochybuji, že by se zrovna v tomhle angažoval, i když u nich nikdy nikdo nic neví 100%.

    Zas jsem chtěl reagovat ale raději se kousl do tlapky.

    DÁMY A PÁNOVÉ jsou vánoce, tak to nehroťte!

    Uzavři tu debatu, nebo to špatně dopadne a já si když tak vymyslím jiné téma.

    Krásných pilotek je zde málo, cukroví nesmím, i když ho užírám, téma k DO mě nenapadá a skotskou Vám nedám, je Vás moc, tak jaké téma dáme?
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
  4. Ví BP tvůj e-mail, ví. Zbytek je práce mojí firmy. A každý by si to měl uvědomit, že anonymita internetu ano, ale každý se dá dohledat. Pokud nesleduješ fórum, potom ti to mohlo přijít naráz. Většina jejich vláken je již smazaná, to bys tu musel být 2x denně, abys věděl co je to za člověka.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pucikocour radši bych se k ní nevyjadřoval. Ale udělej si o ní obrázek sám. Post #98 pozri spoiler.

    Myslím, že tohle jí úplně vystihuje. A to si myslím, že jí ještě lichotím.

    Přesně o tom samém, mluvím také.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
  6. Pucikocour

    Pucikocour User

    Dva roky jsem zde nebyl a na forum chodím jen když mě něco hodně štve nebo chci pokecat nebo krásným pilotkám popřát k MDŽ, jinak nemám potřebu sem chodit.
    Já nemám potřebu lidi urážet, i když je rád popichuji, ale to není trestné. A jsem jen cynický, protivný, starý kocour.............nic víc.

    Mě tady nic nedrží, nejsem závislák, 2 roky jsem tu nebyl a vůbec mě to nechybělo, jen jsem chtěl pozdravit kamarády, pokecat a jít
     
  7. Celou dobu mluvím o Marice kocoure, i ta *kalkulačka*,TomarkAMajsterŠpekNerdi, bude její multiúčet.
    Mám to stejně :D
    Cukroví nesmí skotskou jo, chtěl bych mít tvého doktora. Já bych ti klidně slivovici nabídl.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    *kalkulačka*, TomarkAMajsterŠpekNerdi, marika
    Ty si se pomátla na rozumu. Teď to chceš hodit na BP, to co si napsala Ty sama na německé fórum. o_Oo_O
    To spíš oni by měli od Tebe žádat tých 700 000 euro jako náhradu, nakolik si poškodila jejich dobré jméno.
    A neobtěžuj tady postarší lidi. Děkuji.

    Pucikocour nevšímej si jí, pokud dorazí moderátoři smažou to.
     
  9. Pucikocour

    Pucikocour User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► uzavři tu debatu neboť taky cítím duševní týrání. A zdravotní taky, protože si jdu dát panáka co nesmím. :mad:
     
  10. Pucikocour

    Pucikocour User

    Vtipálku, můžu jednoho panáka, ale protože jsem abstinent, tak i to stačí.
    Jinak...........dárek od paničky mi většinou vydrží na celý rok. Těch 9 flašek je tak akorát;)................no 8 je pro paničku a 1 pro mě, hahaha


    Když jsem začal příspěvek, netušil jsem, že to takhle skončí, to jsem fakt nechtěl, ale koukám, že je to zde horší, jak kdysi................jen s tím rozdílem, že s některými kompetentními je větší sranda jak kdy dřív.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/19
  11. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Když píšeš v množném čísle a nepojmenuješ děj a bez citace,pak asi těžko někdo pochopí koho myslíš nebo na co ukazuješ.Množné slovo bez významu,vždy ukazuje třetí stranu.A výhružka bez specifikace je vždy považovaná jako ta nejhorší varianta,protože nemá děj a tudíž si ten zbytek o tobě musím domyslet,protože ti do palice nevidim :):D

    -baghira2- můžeš to prosím napsat podrobnějí?Vůbec ti nerozumím,jakých 700.000 eur :D začináš mě bavit

    Pucikocour radši si toho baghiry nevšímej,neví vůbec nic :D
     
    Naposledy upraveno: 6/12/19
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  12. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásné ráno, sexy pilotky a a sem tam protivní piloti,
    koukám, že je dnes úžasný den a nabízí se tu extra boxík výhod............700.000 eur. Má tam být opravdu eur? Nebyl to překlep v podobě urka? Napište, že jo a strhám si tlapky, jak budu rychlý. Tak rychlý nebude ani Alzák:D

    A dál - pro dotyčnou co zde psala a pak mazala - Vážená dámo, tohle téma bylo na mé popichování kompetentních a na Vaše invektivy ve svém tématu nejsem zvědavý. Co kdybyste si všichni kdo do sebe ryjete, co kdybyste si založili vlastní téma a nemršili mi to moje.
    A jen připisuji - Vážená dámo, když už píšete invektivy, které pak mažete, mám pocit, že jste na velkém omylu, že to, co jste napsala nejde použít proti Vám, když jste to smazala, protože PČR, teda pokud by to řešila, tak těm stačí screen a v tom případě Vaše mazání je o ničem.
    (a vím, co píši, protože takové tr. oznámení jsem jednou taky podával a screeny bohatě stačily)

    A ještě - pokud se nejste schopni dohodnout, navrhuji své řešení, když jsem chodil na písek a někdo mě tam lezl na nervy.
    (pro ty mladší - tehdy se dělaly krásné plechové kbelíčky a kovové lopatičky a ne jak teď, že jsou z umělé hmoty vyrobené v Číně) a jak mě někdo hodně......štval (zůstanu u slušnosti), tak holčička dostala kbelíčkem i s klukem a když to nepomohlo, tak tou krásnou, modrou lopatičkou. Sice se to občas neobešlo bez stížností od maminek, ale na písku byl klid.
    Pokud Vám nevyhovuje tohle řešení, navrhuji Oktagon, kde si můžete dát společně do čenichu a ještě vyberete vstupné a poslední varianta, kterou navrhuji a co by se jistě nelíbila Admirálu je Divoký Západ a klasická přestřelka u O.K. Corralu;).

    A nakonec - je doba svátků a i v I. světové válce nepřátelé věděli, že jsou svátky a nestříleli po sobě.


    Problém dnešní doby je v tom, že málokdo z Vás měl v učebním oboru i "Pravidla slušného chování", neboť je demokracie a každý si může žvanit co chce. Ale kdyby náhodou dotyčný přešel od výhrůžek k činům, BP by tu zůstala tak 1/3 hráčů a to by BP měl ten nejvíc Black Friday za posledních 10 let.

    Krásný den přeje ukecaný Pucikocour
     
    Naposledy upraveno: 6/12/19
  13. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ale i tak si myslím, že modi na Globále budou rychlejší jak kulový blesk a BÁNY budou lítat na všechny strany.
    To bude super, to se na to i příjdu schválně podívat:)


    Přátelé berte to s humorem.:p
    Já se před 2 hodinama řízl, jak jsem paničce brousil nožík, takový ten japonský, vymazlený, ostrý jen na jednu stranu a celou dobu mi tu kape krev do kýblu a říkám si...............buď umřu na občas blbé kecy na foru DO nebo tu vykrvácím. Rozhodně to ale budou veselé vánoce. Už k tomu chybí jen Pohřební mls, pro neznalé - věneček a rakvička a Vánoce můžou začít.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/19
  14. Modleme se krev patří bohu : )
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  15. Mladý kocour mi vzal moje foto a posmíval se mi že mě zablokovaly a starý kocour se snaží odlehčit situaci na černý humor xD
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  16. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ruženec•∆•∆•∆• Lepší černý humor, brečet budu pak na mapě.
     
  17. To máš v pohodě že máš vlákno v obecné dotazy a můžeš něco říct já nemůžu ani v mediatece : )
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.