Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ako si sam napisal, musi to spravit on, ja na to nemam opravnenie. Navse nas tim poriadne rozbila, takze dost pochybujem, zeby akceptovala akykolvek dotaz od nasho timu. Keby mi Saimon nevzala nastroj, preveril by som to aj sam hned, takto to mozem len posunut kolegom z podpory a pokial zistia pushing, tak trest nepoctivcov neminie.
     
  2. Ahoj, no zdá sa mi, že medzi tebou, a tvojimi kolegami zjavne vzniká nejaký komunikačný šum.
    Už to píšem ani neviem koľký x... Účet, ktorý pushoval má ban, no všetky ostatné účty, ktoré zostrelil minimalne 30x niekedy aj oveľa viac, bany stále nemajú. Je trošku divné si myslím... Prečo, keď sa dalo zabanovať (hlavný účet), tak prečo sa nebanovali rovno aj ostatné účty, ktoré v tom majú prsty ?
    Ja keď som napushoval Unliho, tak som mal ban do niekoľko hodín, a bolo vybavené. Tak nevidím, kde je v tom problém.
    Chcem len spravodlivosť, nič viac. Ďakujem.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    FrOg!_Is_Back_[SvK] - posunul som to dalej, ako som napisal. Viac ozaj spravit nemozem, kedze uz tymi pravomocami nedisponujem. Mozem na to znovu len poukazat, ze sa hrac pyta, ci sa nieco poriesilo.
     
  4. V teme - Upozorneni na podvodny mail

    Ak sa dobre pamatam, tak som toho hraca "Konev" som nahlasoval uz niekolko x.
    A ak sa dobre pamatam z oficialneho oznamenia, mali by sa davat perma bany za rozposielanie spambota, aby sa to nesirilo dalej.
    Takto na to naskocia zbytocne len dalsi menej inteligentni hraci a takto pridu zbytocne o ucet.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    FrOg!_Is_Back_[SvK] - pokial je to hrac spadajuci pod cudziu podporu, tak tam nasa podpora zial nema pravomoci, musi sa preposielat poziadavka. Zalezi pod koho spada.
     
  6. jaritko

    jaritko User

    Že by niektoré podpory nedostali dané oficiálne oznámenie? Prípadne, je to len nezávezné oznámenie a záleží na danej podpore či sa ním bude riadiť alebo nie?
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Napíšu to sem. V minulosti jsem nahlašoval účet na cz1, který rozesílal podvodné emaily a po několika dnech jsem s hrůzou zjistil, že tento účet není zabanován i přez interní směrnice BP a bylo mi sděleno toto?
    Chápu, že v té době platily trochu jiná pravidla, ale dodnes nechápu, že tento účet porušil pravidla bezpečnosti a tento účet byl zneužit a díky jeho rozeslaným mejlům, takto přišlo pár dalších nepoučených hráčů o účet atd...atd....
    Někdo je hold rovný a někdo je hold ten rovnější i když to byl účet cz1, na serveru cz1 a ofiko od B P znělo takto :
    Oficiální oznámení o spambotech

    Potom mi vysvětlete, co musel hráč asi udělat špatně, když mu byl odcizen účet?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RavenDugga - ako ti uz bolo na fore povedane, toto forum sa venuje hre Darkorbit, pokial chces nabozensky kutik, musis si najst forum s nabozenskou tematikou ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RavenDugga - vtipy a nabozenstvo je rozdiel nemyslis? :) Prave kvoli relaxu uz bola jedna tema vtipov zalozena. Nabozenstvo si riesi kazdy clovek sam, ci uz si to najde na nete, ide do kostola, modli sa doma, cita si bibliu alebo koran a podobne, to je uz na nom, ale na forum montovat nabozenstve kutiky, to nie. Mame na to smernice, ktorych sa musime drzat.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RavenDugga - vies za co si ban dostala a musim povedat, ze opravnene, ked som videl ake klany si zakladala s akymi nazvami a ostatne veci. Ja by som si urcite zastal hraca, keby som mal pochybnosti o opravnenosti jeho banu, ale v tvojom pripade nemam zial ani zrnko pochybnosti.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RavenDugga - je to sekcia navrhov, nie beznych otazok, cize mozu tam byt ovela dlhsie otvorene. No zial BP nereflektovalo na nase navrhy, preto som ich zacal postupne zamykat a presuvat do archivu. Ked ta tak moc zaujima posthunting, tak si predstav, ze ako admin mozem vytvorit temu, ktoru bezni uzivatelia nevidia a mozem si tam nasekat aj 10 000 prispevkov, cize nie, nejde mi o pocet postov.
    Otazky sa maju klast do prislusnych diskusii, pretoze diskusia na temu stihaciek uz bola vytvorena, takze svoje dotazy poloz tam.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RavenDugga - nik z kolegov neriesi pocet postov. Vlakno Kdo je Kdo sluzi na predstavovanie clenov timu. Pripadne, ked sa hrac spyta na nieco clena timu ako si sa ty spytala Raziela, na co nebola vytvorena ziadna diskusia. No urcite to nesluzi na otazky ohladne stihaciek, na ktore uz bola zalozena diskusia.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RavenDugga - ban je vzdy opravneny, uprava podpisu je len keby porusoval pravidla a komentare tiez.

    Ja riesim veci, ktore su na tomto fore a nie inych, to si musis riesit na prislusnom fore.

    Ked niekto spamuje forum, vytvara nezmyselne prispevky alebo porusujuce pravidla, tak to zamedzime. Pekny vecer.
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    "RavenDugga" napsala :
    Četl jsem tu větu asi 100 x, ale vůbec jsem nepochopil, co máš vlastně namysli?
    Nebo to někdo i pochopil?
    P.S. A ty pořád ani netušíš, za co jsi vlastně dostala permu na ůčet? za pravdu asi těžko. Koukni se na ten screen pořádně, co sem dal tento hráč ne?mecoun, https://ctrlv.cz/E4VG
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    To jsi mi to hezky vysvětlila. Opravdu.
    Zkus to prosím ještě jednou?
    Napsala jsi toto :
    Zkus to prosím napsat nějak jinak, abych to pochopil i já?
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    S tebou se nedá komunikovat. Chápeš vůbec význam psaného textu. Nemá to cenu. Jen z tvých příspěvků cítím závist a hloupost( nebo neznalost jazyka), pokud jedeš přez google překladač, tak se nedivím, že jsi dopadla, jak jsi dopadla.
    P.S. slova klasika nakonec : Je to marný. Je to marný. Je to marný.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. Tohle mně zajímá delší dobu, tak tě prosím, přiznáš mi, jestli v tuhle chvíli zrovna ovládlo tvoji klávesnici astrální dvojče? :D
    [​IMG]
    BTW. pořád čekám na toho krekra a parte :confused:
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere? Ve vláknu u Raziela jsi napsal toto :
    A když se hráč na něco zeptá, napíše to i třeba do hlášení chyb ve hře a odpověď se nakonec nikdy nedozví? A o zpětné vazbě ze samotného BP se raději nebudu vyjadřovat.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Týká se to tohoto vlákna např.
    Hlásenie bugov/chýb v hre

    Jelikož jsem nestíhal ( a musím honit posty;)) tak jsem ten příklad zapomněl nakopírovat.
    Takže teda třeba a například : #264 a k tomu příslušná diskuze zcela bez odezvy adminů?
    Diskuze: Achievement Systém

    A nechce se mi už ani stěžovat na nepovolenou diskuzi v tomto vlákně :
    Hlásenie bugov/chýb v hre

    Máte tam pravidla a vůbec toto vlákno takto nevypadá.
    Pravidlá
    1. Každý príspevok, ktorý nebude v znení ako je vyššie, bude vymazaný
    2. Duplicitné hlásenia budu vymazávané.
    3. Ak bude potrebné, moderátor sa vyjadrí priamo do príspevku hráča či je daný problém hláseny, v riešení/testovaní, a pod.
    4. Žiadna diskusia v tejto téme nebude tolerovaná
    5. Hlásene chyby, neodporúčame skúšať a využívať, kedže môže dôjsť aj k trestaniu.
    6. Ak moderátor uzná za vhodné, môže časť hlásenia hráča vymazať, aby nedošlo k ďalšiemu zneužívaniu. Hráč bude o takej situácií oboznámeny v danom príspevku. Ďalšie zmeny hlásenia zo strany hráča, sú zakázané.

    Chápu, že vás tu už zbylo málo a odměna za vaši činnost je zanedbatelná a proto to neber jako rýpání, ale jen jako námět či upozornění, že ne vše je ideální jak má být, nebo to jen tak vypadá a je zde na foru plno jednotlivých příspěvků, které jsou plné nevhodných výrazů, ale chápu to, že dle vašich pravidel nejste povinni číst všechny příspěvky zde na foru.

    P.S. Ale mohu Vás uklidnit, že už pozítří mi končí zákaz nahlašování příspěvků mou osobou a všech mých rodinných příslušníků včetně pejska, kočičky, tetičky a papouška i s rybičkama.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 30/10/19