Obnovenie účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DeaD_LighT, 8/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    Dobrý deň.Je možné obnoviť si účet?Dal som dotoho vela peňazí tak sa chcem spýtať či sa to dá obnoviť.Ďakujem
     
  2. To že si do toho dal peniaze ťa nezvýhodňuje oproti iným hráčom...
    Myslím že ide o dobu ako si naňom nehral,pokial sa ti nejde prihlasit tak už asi s tým nič neurobíš.
     
  3. Korben

    Korben User

    OT, post zmazaný. Inak, účet sa ukradnúť nedá. Povinné čítanie. Jak správně přispívat na forum

    Bezpečnost a opatření proti krádežím herních účtů

    Bezpečnostní pravidla; Odpovědnost za účet

    Bezpečnostní tipy pro tvé uživatelské konto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, v prípade krádeže účtu treba kontaktovať políciu a tá bude následne kontaktovať BP. Účet sa dá ale iba zablokovať, vrátiť nie. Pre zachovanie účtu si treba strážiť prístupové údaje ako na účet tak aj na mail, len tak sa ukradnúť účet nedá.
     
  5. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    Problém je v tom že email si už nepamätám a ani meno.Vlastne meno áno VENGEANCE FIRST ale mal som v ňom všelijaké znaky ktoré som mal skopirované v PC aby som sa pomocou neho mohol prihlasiť. Len ten priečinok som stratil v dôsledku obnovy oepračného systému a rád by som sa spýtal či sa to nedá nejako vyriešiť :) Volal som sa VENGEANCE FIRST +plus nejaké znaky ako napríklad ↓■x◙┼ï╕± .Dakujem
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nevieš na akom maily je účet? To bol mail len na darkorbit inak ho nepoužívaš?

    Obávam sa, že ak nevieš meno, ID či BIG číslo nemá sa to ani ako pozrieť. Skús pozrieť v PC nejaké screeny, či aj tie sa zmazali? Alebo nejaký kamarát v hre či nemá tvoje meno v správach prípadne nepozná tvoj profil hráča.
     
  7. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    BIG si už nepamätam fúha keby som to vedel tak by som to ihned napísal.Vy nemáte v databáze mená účtov? Volal som sa VENGEANCE FIRST len mal som tie zložite znaky ktoré už nepamätám .Myslíte že niekde vo faktúre za SMS by bolo to číslo ? asi nie :/
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    DeaD_LighT no kdyz jmeno nevis ani ty sam, jak ti ma pomoci nekdo jiny? Podpora potrebuje k dohledani uctu ID nebo BIG. Dalsi problem je, ze podpora odepisuje pouze na email ktery je k uctu pridruzeny. Takze nejprve by bylo treba zjistit na kterem emailu jsi ucet mel, jinak je celkem zbytecne hledat ID nebo BIG.
     
  9. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    okej na týchto emialoch to je možné : kontakty skryte, inšie už nemám a ani som nemal.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    DeaD_LighT adresy jsem odstranil, je zakazazane na forum vkladat aktivni odkazy a kontakty.
    Jinak kdyz jsi nasel emaily, muzes si zkusit nechat pres hlavni stranku DO poslat zapomenute udaje, jen misto nicku vyberes vlozit emailovou adresu, a ve zpetnem emailu ktery ti prijde uvidis zda je na nej registrovany nejaky ucet.
     
  11. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    to že nieje :/

    skúšam všetký emialy ale vždy napíše
    • Žiadne konto s týmito údajmi nebolo nájdené.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/6/15
  12. Kubino

    Kubino Guest

  13. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    pardon
     
  14. jisap123

    jisap123 User

    Možná tvůj účet byl po neaktivitě smazán (tj. Po 4 týdnech nepřihlášení se tvůj účet stává neaktivní a BP ti ho může smazat)
    P.S.: nepiš 2 příspěvky pod sebe, stačí editovat ten první. Jak správně přispívat na fórum.
     
  15. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    a ked je zmazaný nedá sa nejako vrátiť?
     
  16. jisap123

    jisap123 User

    Takhle - stalo se mi také, že můj účet byl smazán, bohužel i se správným e-mailem mi nemohli poradit, jelikož jsem neznal ID ani BIG, pokud tyto údaje najdeš, zkus se na podporu obrátit.
     
  17. DeaD_LighT

    DeaD_LighT User

    a čo mám tam napísať ?
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Ak nepoznáš ID, presný nick alebo BIG číslo tak tam písať ani nemusíš.
     
  19. Korben

    Korben User

    Bez ID alebo BIG čísla, smola.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.