Obsah apokalyptických boxov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΣŦĦΣƦλƓƓ, 16/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať aký je obsah apokalyptických boxov a aké sú šance na jednotlivé predmety (nakoľko to čo mi z dnes otvorených boxov padlo nie je vôbec spomínané v príspevku ohľadom "rôznych boxov v hre, t.j. pirátske bedne".

    Je z tých boxov šanca na hercules/havoc/apis/zeus ako je uvedené v spomínanom príspevku ? Ak nie, tak existuje šanca na niečo z týchto vecí v iných boxoch (okrem zelených/zlatých bední) ?

    *pýtam sa preto, lebo som ich otvoril pomerne veľa a nepadlo mi nič kvôli čomu som ich otváral + obsah obsidiánových boxov bol nedávno update-ovaný narozdiel od apokalyptických
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ĐΣŦĦΣƦλƓƓ - informacie o obsahu apokalyptickych bedni najdes tu: Apokalyptické boxy s korisťou

    V tom prispevku je taktiez uvedene, ze je sanca na zisk celej Zeus, apis, havoc, ci herkules.

    Update sa spravi podla toho, kedy zmeni BP obsah v danych bedniach.

    V pripade dalsich otazkoch ich smeruj do diskusie na to vytvorenej: Diskuze: Pirátské bedny

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.