Odblokování účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *barborka15*, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, mám obecný dotaz na správný postup.

    Měla jsem zablokovaný účet na CZ3. Napsala jsem na podporu ze svého jiného účtu dotaz na důvod, jen jsem tam změnila email na email k zablokovanému účtu. odpověděli mi že mám ban na 30 dní za pushing. Vzápětí jsem dostala ban i na účet ze kterého jsem psala, přitom na tomto účtu jsem jen posílala skylab a dělala denní úkoly a jednou za čas tam hrála trochu víc, v poslední době ale hodně málo, takže určitě ne s nějakým prohřeškem. Na další dotaz formou odpovědi na email se založeným ticketem mi podpora napsala, že si musím založit nový ticket a žádné zdůvodnění.
    Z toho jsem usoudila, že mně podpora trestá jen za to, že jsem psala z jiného svého účtu, i když jsem jim to v emailu uvedla.
    Unban na hlavní účet jsem dostala až po žádosti o něj, opět formou odpovědi na původní ticket. takže automaticky jej nedávají a ten druhý účet (také na CZ3) je stále zablokovaný.
    Můj dotaz zní: jak mám napsat na podporu u zablokovaného účtu, abych neměla problém s tím, že píšu z jiného svého účtu? Je mi jasné že musím psát z emailu k tomu účtu, ale nevím asi správnou emailovou adresu na českou podporu, protože jsem už dotaz k zablokování poslala, ale ze strany podpory není žádná reakce.

    Děkuji za odpověď
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Tu ide o to, že ban bol za pushing a pravdepodobne si si strieľala práve ten účet, z kt. si potom napísala.

    Stačí ti to ako odpoveď? Hráčom porušujúcim VOP nemám nejak po chuti hovoriť viac, ako musím.
     
  3. ešte by si jej mohol poslať kontaktny formulár kedže mi nemožeme :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

  5. Korben

    Korben User

    Formulár a písanie na podporu je pravdepodobne zbytočné.
    *barborka15* Ak máš hlavný účet odblokovaný a tebe ide o odblokovanie druhého účtu, tak sa asi budeš snažiť zbytočne. ak bol ten menší účet použitý pri pushingu, tak na ten malý účet budeš mať permanentný ban.
     
  6. Psala jsem, že z toho dalšího zablokovaného účtu jsem jen napsala na podporu, na účtu jsem v poslední době skoro nelítala, jen posílala skylab a žádný jiný přestupek jsem tam neudělala. A odkaz jak psát na podporu neznám. psla jsem prostě právě proto z jiného svého účtu.
    Prosím o ten odkaz.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

  8. Děkuji a můžete uzavřít. :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.