Podpora Odcizený účet?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Thl, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Thl

    Thl User

    Zdravím, již jsem psal na podporu, ale zřejmě odepíšou až po pracovním dni, chtěl bych rychlejší odpověď a tak se ptám zde.

    Před malou chvílí jsem si koupil uridium (2x), normálně pak hrál jako každý den, začal jsem snad po 4 letech, no...za pár minut mě pak následně odhlásilo ze hry (v menu), zkoušel jsem se přihlásit do hry avšak heslo nefungovalo, účet s tímto heslem prý nefuguje. Ve hře jsem však stále byl, ale po pár minutách mě odhlásilo i tam, po několika pokusech dávat "Nové spojení", mi to hru vyplo úplně. Můj problém je ten, že účet je cca z roku 2011, nepamatuji si email adresu a nemám jak se tam dostat. Ta která jsem si myslel že je přiřazená k účtu a proto jsem to nijak neřešil, tak přesně ta nefunguje. Jediné co momentálně mám, je uložená mastercard a výpis z b.ú, že jsem to vážně kupoval Já. Mám těch plateb dokonce víc, ze staršího období atd..jen nemám ten email, dokonce ani player ID nemám jak zjistit...:| myslíte že ten účet jde nějak získat z5? Je v něm docela dost peněz..a hlavně ta uložená MasterCard což je problém..a potřebuji ji co nejrychleji sundat z účtu.
     
  2. Korben

    Korben User

    Podpora ti asi s návratom účtu nepomôže. Jedine pokiaľ im dodáš dostatok informácií, prípadne odkaz na profil pilota, tak ti môžu zmazať platobné údaje a herný účet zablokujú.
    Tu sú informácie k ukradnutým účtom.
    Změna politiky ukradených účtů
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Thl

    Thl User

    Díky za odpověď,

    no nalezl jsem přes fb odkaz link na ten profil, takže to je tak vše. Čili podpora by mi nevrátila účet ani za okolností že člověk který ten účet teď má, není schopen dokázat, že zakoupené položky skutečně kupoval on, protože nemá přístup k b.ú..což mám pouze já? Taktéž mám i SMS zakoupení U z Mého čísla. Je to období 3 měsíců historie kupování...Určitě podpora i vidí, čas změny hesla a podobně.

    Co tím chci říct, nechci ten účet zablokovat, ale získat :D..chápu že to tak BP asi dělá, protože se těmito případy zabývá tak, aby to vyřešili nejrychleji a nejlehčím způsobem. Přes policii bych byl klidně ochoten to řešit, jen abych to získal z5. Je škoda že jsem si neodfotil třeba profilové informace, nebo tak něco. Zkrátka je pár věcí které aktuální "majitel" účtu dokázat nemůže a já naopak Ano.

    Případně...by mi mohli vrátit třeba U na jiný účet kdybych dokázal, že jsem ho kupoval? Nebo tohle podpora taky nedělá?
     
  4. hoj piloti,

    rád bych vás informoval o změně politiky ohledně kradených účtů.
    V současnosti se kradené účty vracejí na základě složitého ověřování majitele, které vyžaduje i součinnost policejního orgánu. Toto bylo velice zdlouhavé a neefektivní.

    Od 15.4.2019 však dojde k menší změně. Od tohoto data nebude již třeba zdlouhavého ověřování majitele se součinností policejních orgánů. Herní účty se od tohoto data budou automaticky trvale blokovat a z herních účtů se budou mazat platební informace, pokud to bude hráč vyžadovat.
     
  5. Thl

    Thl User

    Díky za znovupřečtení zprávy, nic co bych nevěděl a nepřečetl si..

    Každopádně již se změnil i avatar ve hře, i příčka, takže zloděj si vesele hraje, což znamená že se pokusím alespoň o zablokování "majitele" účtu a toho účtu samotného. Dále taky ačkoliv mi to účet nevráti, podám trestní oznámení a to z toho důvodu, že účet má hodnotu minimálně 5000 Kč,- (což lze určitě dohledat v historii transakcí u BP a i u mě, stále je totiž mám) a 2 z nich jsou dokonce včerejší. Taktéž doufám že si policie vyžádá po BP podpoře IP a další informace a dohledá tohoto člověka...což v případě že pachatel je neznámý, je povinností...na tohle tedy předpokládám právo mám. Taktéž mi nebylo zodpovězeno na otázky dole, vrací podpora peníze či U které jsou z transakcí nedávných ?

    "ve většině případů budete kontaktováni zákaznickou podporou během 1 pracovního dne - často i mnohem rychleji."
    Nějak čekám totiž na email od podpory a stále nic a to už uběhl 1 pracovní den, což znamená že zloděj si hraje a já tam mám stále uloženou kartu a nic nezmůžu.. tak alespoň používám fórum k dotazům co mě nejvíce zajímají...přijde mi to škoda každopádně :) téměř 10 let starý účet..
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  6. Je veľa otázok ohľadne tvojho učtu napr. čo ak si ho predal ? a teraz ho chceš nazad, čo ak si ten učet zdielal a bol ti len ukradnuty ? , čo ak si Ty ten čo ho od niekoho zdielal a vieš všetky udaje a snažíš sa ho ziskať podvodom ? ukradnúť učet sa len tak jednoducho neda je tam 64bitove šifrovanie silne pochybujem že by to riešil nejaký hacker a teraz si tam hral , musí byť k tomu učtu email čiže zmenit udaje nie je vôbec jednoduche , tak ako si oň prišiel ? ak si nič z vyššie uvedných čo ak neporušil jednoznačne ho podpora zablokuje a ty ho ani nik iný už neuvidi a na tvoju otázku ohladne vratenia prostriedkov čo si tam vložil si pričitaj VOP nemáš narok na nič a súhlasil si s tým čiže tu na fóre ti nik nepomôže kontaktuj podporu a čakaj už to netrva 24 hodin ale niekedy aj celý týžden tak len trpezlivo čakaj na odpoved ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Thl

    Thl User

    To jsou všechno otázky které zní jako obvinění že Já bych to mohl být, ano já sám jsem si ukradl účet, ne nesdílel jsem ho (což jde dokázat přístupem IP adres) a ano, já sám bych se šel nahlásit na policii...Ne, skutečně jsem to já nebyl a momentálně nevím jak odpovědět na otázky třeba jestli jsem ho neprodal, není to pravda prostě. Dle mě jen někdo prolomil mé heslo na mail, který je již minimálně od roku 2011 založený a sám si ho prostě nepamatuji, používám 2 úplně jiné maily momentálně a vím o dosti mailech, ke kterým jsem již zapomněl heslo (např z dětsví atd.). Vím o šifrování hesel atp...kdysi jsem dělal v php a podobných blbostech, takže vím že to je těžké a sám se prostě divím (heslo muselo být zkrátka podobné tomu mailu asi). Účet fungoval tak jsem to neřešil, jen prostě kvůli škodolibosti a krádeži někoho jiného, je mi vůbec trapné tu ještě cosi dokazovat...Mám pár důkazů co chci podpoře ukázat, jen než odepíšou... Ano užnávám, že je má chyba to, že poté co jsem začal DO opět po několika letech hrát, měl jsem si zkontrolovat jaký E-mail tam je přiřazený. Byl jsem si téměř jistý, že jsem tam měl přiřazenou zcela jinou emailovou adresu kterou sám považuji za tu nejstarší co aktuálně používám, jenže to tak nebylo. Účet jsem v pohodě používal aktivně i neaktivně v průběhu loňského roku a i v minulých letech a nic takového se nestalo, jen až teď, když jsem si zakoupil několikrát U. Takže prostě jsem neměl potřebu něco jako mail řešit, až DOTEĎ.

    Kdybych do toho nevrazil tolik peněz a hlavně času, rozhodně bych to tu neřešil a neztrácel další čas :) Takže otázky které jsi uvedl nahoře...prostě věc která mě akorát vytočí, potřebuji pomoc minimálně aspoň k zablokování účtu, ne vyvrácení toho co tvrdím. Fakt nejsem člověk co by řešil hloupou hru, jde o to co jsem zmínil na začátku.

    Člověk si po čase udělá nějaké pouto k tomu i když to třeba aktivně nepoužívá, co kdyby vám někdo ukradl vaše oblíbené kolo, které sice nepoužíváte avšak občas se na něj podíváte a řeknete si: "Opráším z něj prach a projedu se" a kolo nikde...
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  8. Thl viem si predstaviť v akej si situácií, koniec koncov stalo sa mi to isté ale to bolo dlhé roky dozadu. Po novom sa musíš zmieriť s tým že svoj účet nazad nedostaneš. Maximálne si môžeš pri dostatočnom verifikovaní vyžiadať blokovanie platobných údajov. V tomto kroku s BP zásadne nesúhlasim, pretože mi to príde ako možnosť ako si maximálne uľahčiť svoju prácu a zbaviť sa povinností vyplývajúcich z prevádzky hry voči hráčom. Samozrejme dnes už ani nie je možné sa na nejaký bod vo VOP odvolať keďže žiaden neexistuje :)... akokoľvek je to smutné, musíš sa zmieriť s tým že si o ten účet prišiel a rovnako aj o všetky peniaze ktoré si doň investoval.

    Úprimne mi je ale záhadou, ako môžu ľudia ukladať svoje platobné údaje do hier alebo stránok, pri ktorých si nie sú istí svojimi prihlasovacími údajmi o_Oo_O
     
    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** a Thl tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Thl nikdo Tě neobviňuje. Obzvláště né ***SAK∑.feat.CR∑Đ***
    Stačí číst pořádně i to, co napsal rudou barvou "čo ak"

    Chápu Tě, také sem 19. 1. 2014 přišel o účet na DO. Někdo se mi vlámal na mailovu adresu, kde sem měl přihlašovací údaje.
    Řešil sem to tak, že sem to nechal být. A začal sem na DO nanovo od nuly s novým účtem, co mám teď. Pak už jsem opatrný.

    Mnohem horší je, když Ti vykradnou bankovní účet. Jsem se z toho poučil a už nikdy na mailové adrese, nedržím přihlašovací údaje.
     
  10. Thl

    Thl User

    Díky že si to dokážeš představit, já tohle zažívám poprvé, vždy jsem měl vše maximálně zabezpečené (steam, ubisoft, banku atd.)

    No, však já smířený jsem, účet už neuvidím, pravděpodobně je to konec mě a DO :D.

    Taky jsem to tu chtěl zmínit, že to je vlastně strašné ulehčování si práce, ze strany BP. Každopádně chci alespoň ten účet zablokovat, ať z toho dotyčný nemá radost. V tom trestním oznámení jsem si však srandu nedělal, budu rád když si policie (což bude muset) vyžádá po BP informace k dohledání, ať dotyčný člověk z toho nevyjde jen tak, kdo ví..třeba to bude člověk ze stejného města, což by byla paráda, každopádně dle změněného jména které tam měl, to je určitě čech. Pokud se sám nepřizná, nebude se chtit domluvit což nejspíš ne, bude tohle nevyhnutelné a když už mě tedy poškodil, bude poškozen taky...

    No hele, jak jsem nahoře již psal, tak jsem si byl jistý tím, že můj účet je zabezpečený a celou dobu jsem měl za to, že je pod mojím emailem aktivním, avšak to byl jen pocit a nebylo tomu tak o_O


    -baghira2- Taky neříkám že mě obviňuje, jen že to tak zní. Já už od nuly začínat nehodlám, na to jsem moc starý :D jen to chci dotáhnout "do konce".

    //edit: dále vše řeším už s podporou a policií, díky za odpovědi, můžete LOCK.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.