Odeber cti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 11/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Zdravím,

    chtěl jsem se zeptat, asi je to otázka hlavně na adminy.

    Jak je to s tim, když na vás zaútočí hráč stejné firmy? A vy se braníte útokem?

    Kdysi to bylo tak, že pokud na vás hráč přestal střílet, tak vám to čest odebralo.

    Potom jste měli cca 30 sekund než jste se ocitli v situaci, když zabijete někoho kdo do vás začal 'bušit', a sebere vám to čest.

    Potom to bylo tak, že jednou vystřelil a dokud se nepřeportoval nebo nezemřel tak vám to přidalo body...

    Dneska se mi stalo, že 2 hráči mě začali střílet oba najednou, tak jsem jednoho z nich zabil, ale opravil se na místě a dál pomáhal svému klanovému hráči, tudíž jsem ho picl, ale vzalo mi to čest.


    Děkuji za rychlou odpověď
     
  2. 1980milan

    1980milan User

    ak začal útočiť prvý tak ti ho zarata ako zostrel s plusom ale ak sa na mieste opravy a ty ho hned odstreliš tak ti da mínus lebo si bol prvý čo zaútočil
     
  3. Hector

    Hector User

    Ne ne ne, on začal pálit první...proto se ptám, vím, že kdybych začal já první tak mi to veme...ale teď to vzalo mě. Je možné hru nahrávat a popřípadě BP podložit důkaz a popřípadě dostat body zpátky?
     
  4. 1980milan

    1980milan User

    iba jeden z nich ťa musel strielať prvý ten druhý mu len vypomahal a ty si odstrelil práve toho druhého preto ti to zobralo česť o tom to je že niekedy ani nevieš ktorý začal skôr strieľať a video ti nepomôže
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ak máš nahrávku tak to môžeš ukázať, ale ako ti písal hráč vyššie. Ak hráča napadneš čo i len raketkou tak ho máš do mínusu. Kľudne ťa mohol napadnúť aj on, jeho strely sa nemuseli trafiť, tým pádom to mohol systém vziať, že ty si zaútoočil prvý.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Hector

    Hector User

    To je možné, že se netrefil, ale viděl jsem jít od něho lasery a rakeťák...no a 2 minuty zpátky taky něco podobného. Díky moc, a jen na konec se chci zeptat, komu mám popřípadě video posílat a má to být na YT nebo to mám doložit jinak?

    Díky
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Hector Video mozes kludne hodit na YT a odkaz sem. Pozrieme sa na to a uvidime.
     
  8. Hector

    Hector User

    Diky vše zodpovězeno, ode mě vše.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.