Odečet cti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PetriCZech™, 15/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Včera jsem zaregistroval zvláštní věc. Při střílení Icemeteoroidů mi vyskočila hláška "Obdržel jsi -200 cti". Předpokládal jsem, že v tom chumlu jsem omylem naklikl a sestřelil hráče z vlastní firmy. Dnes jsem se díval do deníku a mám tam opravdu záznam
    14.04.2014 - 19:52[​IMG]Obdržel jsi -200 cti
    jenže nikde není napsáno, že bych někoho sestřelil (původně jsem se chtěl tomu hráči omluvit). Navíc -200 by odpovídalo druhému sestřelu v průběhu 24 hodin (alespoň tak jsem to pochopil z DO bible), a já mám předchozí sestřel už někdy před 1 - 2 týdny, navíc v tabulce hodnocení mám stále
    Zničení spřátelení hráči1
    Nejde mi o to snížení cti, té mám dost. Ale zajímá mě, za co to vlastně bylo, dá-li se to zjistit.
    Mé ID:64584196
    Server: CZ2
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Aj ked zostrelis hracovi PETa,tak ti strhne body cti,pokial je z tvojej firmy a nemate vojnu s nimi.
     
  3. Aha, to mě nenapadlo. Díky za odpověď, žádné další dotazy.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.