Odhlášení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Foяmi, 2/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Foяmi

    Foяmi User

    Dnes večer asi v 20:52 jsem překliknul hlavní stránku a zjistil jsem, že ji mám odhlášenou, tak se chci zeptat zda se něco dělo nebo mám radši změnit heslo. (V herním okně mě to neodhlásilo)
     
  2. Ölümek

    Ölümek User

    Ahoj formi :) Toto se občas stává i mě, dřív se toto dělo když byla kontrola herního účtu o "nekalostech" ale jestli chceš, tak můžeš pro lepší pocit heslo změnit :) Ale nejspíš by to neměl být žádnej problém.
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Ahoj Olu..no teď jak byl SB, tak jsem spoustukrát sestřeloval asi 2 turky pořád dokola, protože se neustále opravovali na portě a kradli boxíky, tak aby to někdo nebral jako nějakou tu "nekalost"..To heslo měnit nebudu, nikomu jsem ho nedával, tak by se mi na účet neměl nikdo přihlašovat a jestli si ho někdo zjistil třeba nějakým programem, tak určitě nebude mít problém si ho zjistit znovu, tudíž to nemá cenu
     
  4. Ölümek

    Ölümek User

    Já to většinou neřešim, mně se to též občas stane :)
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Osobně se mi ještě nikdy nestalo, aby se mi hlavní stránka sama odhlásila. Stane se tak většinou v případě, že se někdo odjinud připojí na hlavní stránku stejného účtu. To že ti nespadla herní mapa nemusí být směrodatné. Raději bych si změnil hesla jak ke hře, tak k emailu. Raději i bezpečnostní otázky pro případ, že na email zapomeneš heslo, tedy pokud to tvůj poskytovatel emailu používá.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Foяmi - ono niektori hraci si aj zvyknu z casu na cas menit hesla na ucet.Cize tym svojmu uctu urcite neposkodis,ze si zmenis heslo,skor naopak,ak ti tam skutocne niekto lezie,tak uz nepojde,pokial sa riadne odhlasujes z hry a dana osoba nevie tvoj email.
     
  7. Foяmi

    Foяmi User

    Popřemýšlím o tom..ale nikdo mi tam neleze, kontroluji denník a denní odměna je vždy, když se přihlásím já a taky ostatní činnosti jsou jen ty, co jsem dělal já.
    Už nebudu mít další otázky.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Foяmi - no ako som pisal,zmena hesla nikomu este neublizila a aspon si budes isty,ze tam skutocne nik nepojde.A vzdy sa treba riadne odhlasit,nie len vypnut prehliadac ;)

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.