odhlasovanie učtou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ŞkyŁînę•4ęvęr•ίη★UŁ★, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, v Piatok som točil GG Betu a u Kristalonoch mi vypadlo spojenie skočilo mi tam či chcem "Nové spojenie" alebo sa "Odhlásiť" klikol som na "Nové spojenie" a nacitalo mi Domovsku stránku DO.Prihlásil som sa a už som bol zničený.u protegitov sa to zopakovalo.. :( prisiel som o betu neviem čo sa deje nikto moje údaje nemá.Heslo si menim takmer každý týždeň....pripojenie mam dosť dobré.Chcem s5 GG Betu na 10. vlne alebo chcem odmenu... za pochopenie dakujem :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ŞkyŁînę•4ęvęr•ίη★UŁ★ - brana sa vracia len,ked je chyba na strane BP.Treba pockat na preverenie systemom 48 pracovnych hodin a ak bola chyba u BP,tak obdrzis branu s jednym zivotom,ak nie,tak si o nu prisiel.Ak v brane puknes,tak radsej vydrz,aby si v nej znova nepukal,pripadne,ked mas jeden zivot,tak je lepsie si kupit dalsi.
     
  3. Myslim si že je chyba u BP ale tak počkám ešte do zajtra a uvidim že ako to bude a ked mi ju vratia tak mi ju vratia na poslednej vlne nie?
     
  4. Logan

    Logan User

    A ja chcem aby ste svoje technicke problemy vkladali podla prilozeneho odkazu:
    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře

    Inac odpoved si uz od kolegu dostal, ak si o branu prisiel nahodou z dovodu chyby na strane BP tak Ti bude vratena s jednym zivotom.

    Zodpovedane a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.