Odmena aj.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem EnZet, 12/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EnZet

    EnZet User

    ID 100478056
    cz3


    Chtel bych poprosit o zapsani odmeny z scoremagonu ze dne 23.12. ... 24.12 jsem dostal ban na 14dni, tak asi proto se mi nezapsala a nevim proc, ale ani v zebricku nejsem (byl jsem kolem 15.-20. mista.. v 50 jsem byl proste..)

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/scoremagedon.11477/#post-84014

    Taky moc nerozumim proc mam denik i bilanci uridia smazanou. A nerozumim kde se vzalo tohle kdyz v tu dobu jsem mel ban..

    [​IMG]
    06.01.2014 - 03:20[​IMG]„Booster bonusových boxů“ zakoupen. (500)
    [​IMG]
    06.01.2014 - 03:20[​IMG]Bonus zdvojnásobovače připsán
    [​IMG]
    04.01.2014 - 03:33[​IMG]Slevový bonus byl automaticky prodloužen
    [​IMG]
    30.12.2013 - 03:26[​IMG]„Booster bonusových boxů“ zakoupen. (500)
    [​IMG]
    30.12.2013 - 03:26[​IMG]Bonus zdvojnásobovače připsán
    To jsou posledni zaznamy, zbytek je smazan.. ? Nezamykat.. asi budu mit dalsi dotaz/y..
     
    Naposledy upraveno: 12/1/14
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Požádám kompetentní osobu,aby se Ti na podívala,ale nic nezaručuji.
     
  3. EnZet

    EnZet User

    Nejake pokroky?:) Jinak pokud mozno i oduvodneni bych chtel slyset. Nedostal jsem na ten ucet perma ban? Tim by se vysvetlilo ze chybim v tom zebricku i smazana historie.. ten perma si myslim proto, ze jsem mel furt ban i po 16dnech a musel jsem napsat na podporu o odblokovani..
     
  4. Korben

    Korben User

    EnZet O ktorom účte píšeš ? ID účtu ktoré si sem dal perma ban nemá . Ak by tam bol perma ban, tak by si na tom účte nehral.
    Keď si dostal ban na účet, tak určite ti bolo napísane aby si po skončení banu napísal na podporu a požiadal o odblokovanie účtu.
    Ďalej ak nie si v tabuľke tak si sa asi neumiestnil.
    Čo sa týka histórie prihlásenia, tak nemáš tam žiadny iný záznam v čase banu. Prvý záznam je až po bane a to 09.12.2014.
    Iné záznamy tam nevidím.
     
  5. EnZet

    EnZet User

    aha sem nevedel ze se musi psat o odblokovani, divny.. nepsali mi at jim napisu o odblokovani (ted sem se dival na mail), ale to je jedno na tom nesejde..


    Prave nechapu proc nejsem v te tabulce kdyz jsem se umistil cca na 20. miste (uz si nepamatuju presny cislo) me z toho vymazal nejaky nastvany admin, nebo nevim :D
    (Trochu sem si otevrel pusu v opilosti o vanocich :D Za coz bych se chtel i omluvit :) Clovek to nemysli tak jak pise / rika kdyz je napitej, vsak vite :) )
    Byl jsem tam - 23 a 24.12 co sem se tam dival, tak sem tam byl.
    Proc bych jinak psal kdy se pripocitava odmena za scoremagedon (jiny aktivni ucty nemam, jen tenhle)? To jsem psal 24.12.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/scoremagedon.11477/#post-84014


    A ty zaznamy jsou zkopirovane v prvnim prispevku tady (pokud nejsou videt na mem uctu, tak reknete a dam sem screen).. taky by me zajimalo proc tam nejsou starsi zaznamy (i bilance) to se maze po nejakym case?
     
    Naposledy upraveno: 12/1/14
  6. Korben

    Korben User

    EnZet davaj si bacha na to obviňovanie. Žiadny administrátor nemá možnosť upravovať rebríčky ,tabuľky a ani nič podobné v hre a každé konanie administrátora na účte je zaznamenávané. Tak nič podobné tu viac nechcem vidieť.
    Čo sa týka histórie , tak tá sa za nejakú dobu s bilancie maže.
    Jednoducho ak nie si v tabuľke , tak odmenu dostať nemôžeš. Ak by si bol v tabuľke, tak by ti odmena bola na účet pripísaná.

    Inak ak nevieš piť, tak nepi. :D
     
  7. EnZet

    EnZet User

    Tak ja obvinuju, protoze me nenapada jine vysvetleni :)
    Nejsem v tabulce a to je ten problem, protoze bych tam mel byt. Proc bych si to vymyslel? Ze bych si to planoval takhle dopredu ze napisu na forum a za dva tydny budu chtit odmenu, to asi ne.. :) S tim pitim, nvm no kdyz uz tak poradne ne :D Jen byla chyba sem chodit, uz se mi to stalo parkrat ze sem si udelal ostudu, nebo neco takoveho kdyz jsem byl pod vlivem.. :D

    Nebo to ma spojitost s tim banem, tudiz asi ma BP chybu v naprogramovani.. Ze kdyz nekoho zabanuje, tak se vymaze z zebricku..

    Proste zkuste si predstavit ze vam nelzu a zkusit najit v cem je problem, trochu si zauvazujem hm.. :D Treba se pak najde reseni :))

    Padli me do toho scoremagedonu nejake veci, tak bych rad tu vyhru pro kterou jsem to delal.. :)

    To nejde nijak dohledat ze jsem se fakt umistil? Pokud lze dohledat koho jsem sestrelil, tak se podivat na cas scoremagedonu a dojde vam ze tech sestrelu bylo dostatecne na to, abych byl v top 50.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/14
  8. Korben

    Korben User

    To že nájdem zostrelených hráčov nič neznamená. Ja tam nezistím či mali ešte život , alebo nie. Napíš si na podporu hry a tam požiadaj o preverenie.
     
  9. EnZet

    EnZet User

    50. misto je 200 bodu na cz3 v ten den, to jsou tak dve-trii lode.. ja jich v tu dobu sundal asi 20.. Njn, tak ja napisu na podporu teda.. :/
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. EnZet

    EnZet User

    Tak dekuji za pomoc :D Podpora to vyresila opet s nadhledem, pote co me pozadala, abych poslal email z autorizovanyho mailu a ja jsem tak udelal, tak ten ticket zavrela z duvodu duplicity :D jzs.. no nic nebudu to resit uz, muzete zavrit..
     
  12. Korben

    Korben User

    EnZet Ak od teba požadovali aby si napísal s autorizovaného emailu, tak to je preto aby komunikovali s osobou ktorej účet patrí. S inej emailovej adresy môže napísať kto chce. Tak že neviem čomu sa čuduješ ?
     
  13. Zeus

    Zeus Guest

    Hráč EnZet si přál uzavřít téma,tak to beru jako za vyřešené.

    uzavírám LOCK!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.