Odměna v bráně

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D.izmid.-1989-, 28/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Není to poprvé co se mi to stalo, že se mi při kamikaze a následném zničení npc se nepřipsala žádná odměna ani neukázal cargo box.Ted jsem zničil boss kucurbium a rád bych za to dostal svoji odměnu,která mi náleží.
     
  2. D.izmid.-1989-
    Už to tady bylo psané několikrát - kamikaze není primárně určená k ničení NPC,ale k použití v boji s ostatními hráči.
    Občas se stane,že pokud takto zničíš NPC,systém nestačí zpracovat všechna data a odměnu ani cargo box prostě nedostaneš.Určitě odměnu vymáhat nikde nemůžeš.
    Pokud se chceš této nepříjemnosti vyhnout,používej kamikazi jen na poškození NPC a hlídej si,abys je dostřelil,zničil jen svou lodí,potom odměnu určitě dostaneš...
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Stačí do toho NPC při kamikazi střílet. To do kterého střílíš při doražení kaminou nezmizí. Ostatní ano.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.