Odměna z boxů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™∫≈∫SUPRΛ∫≈∫™[«®»], 16/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojky potřeboval bych poradit.. Někdo mi říkal že pet může sebrat dokonce 5extra energii z bonusového boxíku mě padá furt 4 (dvojnásobek + profil pilota=ten dává 20% a 8 protokolů záchrany v Petíkovy.. Kolik potřebuji ještě protokolů záchrany do peta aby taky sbíral 5EE ? předem děkuji
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™∫≈∫SUPRΛ∫≈∫™[«®»] - skus pouzit funkciu hladat,pretoze uz to tu niekto pisal na fore,ze ma 5 EE z boxu.Ale musi byt na PVP mape,taktiez PP,dvojnasobok a v PETe by mal mat skladove protocoly na zvysenie odmeny z boxikov,neviem o akych zachrannych protocoloch to pises :rolleyes:
     
  3. zachraný protokol tak se menuje protokol do peta který přidává 3% z bonusových boxů
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No prepol som si v hre jazyk na cesky a je to teda protocol zachrany,no na fore to vedieme pod nazvom skladovy protocol,ale efekt je rovnaky a skusal si hladat temy ohladne boxov?
     
  5. ajo vy to máte jinak :) no zatim hledám ale nikde nevidim co všechno maj aby měli 5.. budu hledat dále
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Hele tak jinak na ty akce mám teď dojem spaceball ? se pak přidá odměna z boxů a to mě pak padá 5EE nevíš kolik ta odměna je ? podle toho si spočítám kolik 3% protokolů ještě potřebuji
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tusim,ze v odmenach pri SB nepadaju stale rovnake ciastky,aspon co som minule postrehol mi dalo rozne odmeny v cargo boxoch.
    No nasiel som tu temu,kde jeden hrac uvadza,ze dostava 5 EE:
    Update bonus boxikov
     
  9. tak to neni spaceball ale něco jiného co teĎ bylo mám dojem že bitva o vliv když firma vyhrávala tak sem dostávál 5EE :D
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™∫≈∫SUPRΛ∫≈∫™[«®»] - to bola vtedy globalna odmena pre firmu,ktora vyhrala a dostavala +10% k bonus boxom.
    FAQ - Boj o vliv
    Po skončení soutěže, obdrží každá firma na celý týden bonus na čest a zkušenost založený na tom, jak se umístí v celkovém žebříčku boje o vliv ( maximálně 15%).

    Vítězná firma obdrží navíc 10% bonus na prodej rudy a na obsah v bonusových boxech.

    Tyto bonusy se budou po dobu jednoho týdne sčítat s ostatními dosaženými bonusy.

    Este nejake otazky k teme?
     
  11. furt nevim kolik % teda potřebuji :D jestli ještě těch 10% nebo méně :D
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™∫≈∫SUPRΛ∫≈∫™[«®»] - mozem ti nechat otvorenu temu,pripadne sa do nej mozu vyjadrit zberaci boxikov a ak to niekomu dava 5 EE bez akcii ako bol boj o vplyv,tak nech ti sem napise,kolko coho ti je treba.Pretoze vacsinou sa uvadza,ze len 4 EE mozes maximalne z boxika ziskat.
     
  13. [flav]

    [flav] User

    no osobne zberam petom na x4 5 gb lenze mam full protokol zachrani na normal mape je to max 3 a k tomu dvojnasobni balicek
     
  14. aby jsi zbiral 5ee z boxu tak potrebujes nasobek na boxy,profil pilota-vlecny paprsek 20% a 10 protokolu. Takze jestli sem tu dobre cetl tak ti chybi 2 protokoly. tim se dostanes na 30% v petovi. Ale pozor,tech 5ee bude pak zbirat jen pet a ne lod.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Ja sa pýtam či sa to všetko vynaložené urídium oplatí pre 1 či 2 EE navyše. Návratnosť (rátané s balíčkom na boxy vs balíček zľava) začína od cca 9500 EE. To zbieranie musí človeka naozaj baviť si myslím inak to reálne nie je :)

    Btw. má autor ešte nejaké otázky?
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.