odměna z e-mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¨˜”°º•Σℓectяa•º°”˜¨, 6/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    ještě do deníku se podívej.
    Když jsi ten kod upltanil tak jsi musel tu odměnu dostat
     
  2. no to asi jo ale já jsem vážně nic nedostal
     
  3. Sid

    Sid Guest

    Jistě ty jsi nic nedostal, prosím tě, kolik jsi měl uber raket víš to? Podívej se, kolik jich máš nyní v inventáři, to samé platí i o maskovacích modulech a munici UCB-100

    Nemyslíš, že je mnohem lepší se zeptat co bylo odměnou než tvrdit nesmysl?
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak že podľa porovnania emailov a tým čo si tu vložil, mal by to byť email na kľúče, UBR rakety, municia a maskovacie CPU na 10 masiek.

    Edit, tak nie kluče ale 50 EE
     
    Naposledy upraveno: 7/2/14
  5. no tak rakety mam masky tk ale ten zbytek ne
     
  6. Zafod

    Zafod User

    ¨˜”°º•Σℓectяa•º°”˜¨ mě se na tobě líbí žjak se napřed ptáš a pak napíšeš to já vím. Spíš se říká: dík za radu.

    Jinak jsi dostal vše co jsi dostat měl, nevěřím že jen polovinu, nebo třičtvrtě. Jdi do GG a tam zjistíš že máš 50 ee.
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    ¨˜”°º•Σℓectяa•º°”˜¨ Tak to ti asi nepřišla jen půlka odměny ne? :rolleyes:

    Nevím kdy jsi ten kod aktivoval ale je možný,že jsi třeba tu munici vystřílel a EE proklikal.
    A koukni se do vybavení jestli tam nemáš mask
     
  8. Korben

    Korben User

    EE si vyklikal , municiu, masky a rakety tam ešte máš.o_O
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Takže si tu vlastně někdo stěžuje a nemá na co. Klasika, hlavně že se zase může na někoho nadávat...
     
  10. erluto22

    erluto22 User

    pls ako mam zmenit emailovu adresu ? ked mi nejde prihlasit na staru lebo sa mi zmazala
     
  11. erluto22
    Bez potvrdenia na tvojom starom E-Maile nezmeníš svoj e-mail na svoju novú adresu.
     
  12. Počítač udělal asi chybu protože já jsem dostal stejný kod jako ty.Takže mi to píše že byl už použit (DREX-3AY1-H7C7-P2Z8) Jestli se chcete kouknout tak mé ID je
    [​IMG] 101556605

    ---------------------------------
    Můžo zkopírovat i E-mail co mi došel kdby jste chtěli
    Ok přiště si na to dám pozor abych toho tu nenaspamoval podsebe soustu.
     
    Naposledy upraveno: 7/2/14
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Korben

    Korben User

    Tému považujem za zodpovedanú.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.