Odmena z Galaktickej brány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN«, 16/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer. Rád by som sa opýtal ako fungujú zosilňovače čo sa týka odmeny z galaktických brán? Dnes som dokončil GG - Beta. Mal som 35% booster na XP a 10% booster na česť + dizajn Exalted. V lodi som mal modul ktorý by mal prridať lodi +15XP.
    Suma: XP = 50%, česť = 20%.

    Odmena z GG:
    Galaktická brána Beta zvládnutá.
    Obdržal si 40.000 ks laserovej munície typu UCB-100.
    Obdržal si 4 kupóny(ov) na opravu.
    Získal si 400 Xenomit.
    Obdržal si 4 logdiskov.
    Získaná jedna časť galaktickej brány Kronos.
    Získal si 2 Regulátor axiónového lúča.
    Získal si 8 Schizmatický kryštál.
    Obdržal si 10.800.000 bodov skúseností.
    Získal si 261.360 body/bodov za česť.
    Obdržal si 40.000 Uridia.

    Mám k tomu screen. Moje ID: 57132778. Server GE1.

    Rovnaká vec sa mi stala naposledy v bráne Alfa. Nech rátam ako rátam, pri štandardnej odmene 8 000 000XP za Betu by snáď odmena mala byť vyššia než 10 800 000.

    ďakujem za odpoveď.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tebe trápí bz a mě trápí odměna česti?
    Všímám si už 2 neděle po sobě, že tato hra spíše nefunguje správně a nikdo s tím nic asi neudělá.
    Odměna z brány hades asi záleží ma náladě hry, protože dostávám odlišnou odměnu a jsme stále v 8 lidech, všichni mají B02 boostery na bz i čest a nikdo na konci brány nebouchnul a formaci jsem měl vždy a přesto vypadají odměny takto?
    https://ctrlv.cz/dbOT
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN« - 8 000 000 x 1, 35 = 10 800 000. Aky mas lvl? Pretoze ten modul na BS plati len do 17.lvl.

    ZOHAN - ak mas pocit, ze si neobdrzal cest, ktoru si mal obdrzat, musis sa obratit na podporu hry. Forum ti nepomoze v tomto pripade. My mozeme len poradit, no nie preverit ucet hraca.
     
  4. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Taky jsem si všiml, že ač dělám několikrát po sobě bránu sám tak hodnoty tahaj zřejmě z klobouku :rolleyes:
     
  5. Ahojte. Mám 21 level. Vyzerá to tak, akoby mi zarátalo iba XP zo zosilňovačov ale už nie tých 15% z modulu.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN« - kedze ten modul plati len do 17.lvl a ty mas uz 21.lvl, tak uz pre teba nie je relevantny a teda nema vyznam uz, ako som pisal vyssie, ze plati len do 17.lvl.
     
  7. Rozumiem, až teraz som to prečítal správne, že "do" 17lvl a nie "od" :) ďakujem za vysvetlenie.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN« - tak ono ten modul ma hlavne novym hracom pomoct rychlejsie ziskat lvl, preto je len do 17.lvl ;)
    To obmedzenie sa dozvies aj tu Upgrade moduly do lodě
    Nuz som rad, ze sa to objasnilo, preco si obdrzal tolko BS, kolko si obdrzal.

    Povazujem za vyriesene,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.