Odměna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♣ΛSSДŝŝȊΝς-CЃЄǞĐ♣, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim chci se zeptat mám 5 bonusů za pozvané přátele a mám dostat prémko a bílou (x4) a design, čekám už týden a pořád nic jak je to možné?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No pokial si si jeden,ci viac uctov robil sam,mas rovnaku IP ako pozvany priatel,ci pozvani priatelia medzi sebou maju zhodnu IP alebo si hral na rovnakej IP adrese ako oni,tak stracas narok na odmenu.Pokial si ju neobdrzal,tak system nasiel nejaku nezrovnalost.
     
  3. Právě že ne, řekl jsem kamarádům ve třídě každý bydlí jinde a mají rozdílnou IP adresu.. Tak právě proto
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♣ΛSSДŝŝȊΝς-CЃЄǞĐ♣ - no mohol sa jeden u druheho prihlasit alebo ty u jedneho z nich alebo v skole,atd....Odmeny prideluje system a ak najde nezrovnalost,tak ju neprideli.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    My na fore to nemame ako preverit proste,kedze system prideluje odmeny.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.