Odmeny Voucher kód

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ==PERSEUS==VSA==, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den.
    Chcel by som sa opytat všetci hraci v mojom okoli dostavaju odmeny na e.mail ale mne ešte nič take neprišli bolo to už asi tri krat viem že tam bola GG hádes potom nejaka municia a teraz tiež niečo.Povedali mi či mam nastavene Neuwlester mal som tie sprava vypnute teraz som ich už zapol je nejaka možnost aby som tie odmeny este dostal???
    ==PERSEUS==VSA==
    GE 1
     
  2. Zafod

    Zafod User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No pokial si mal vypnute zasielanie Newsletter,tak dodatocne sa uz s kodmi neposielaju tie predosle.Musis pockat na dalsie.Este dodam,ze hraci,ktori boli prichyteni a su v tzv. faze,tak nedostavaju tieto emaily s kodmi.
    FAQ - Změna hesla, emailu, newsletter

    Este nejake otazky k teme?
     
  4. Tak ja sa na forach velmi nepohybujem raz som dostal ban na učet tak radšej problemi ktore v hre mam riešim cez rozne TS alebo skype a keby sme sa stretli na mape by som si to natočil ako puknes :DBol by to zaujimavy suboj :DA ja ked možem dodat ze som poctivy hrač takže sa nemam o čo obyvat všetko čo mam som si bud poslal a nebolo to malo a zvyšok nahral
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ==PERSEUS==VSA== - forum sluzi pre hracov.Ak sa na nom chovas slusne a riesis veci s chladnou hlavou,tak nie je dovod aby si obdrzal ban.No to som rad,ze vsetko poctivo a preto by nemal byt problem,aby si obdrzal dalsi newsletter,ked si to uz teda spravne aktivoval.

    Este nejake otazky k teme?
     
  6. Ahojky,
    ráda bych se zeptala, opět všichni mluví o nějakém emailu a mě opět nic nedorazilo. Byla jsem označena v té mylné vlně za botera a potom jste mě očistili, že jsem nebotovala, tak jsem se chtěla zeptat, zda mi to pošlete opět později než všem ostatním, nebo mi prostě nic nedorazí???
    Díky moc za odpověď Irčí
     
  7. CrazyLove

    CrazyLove User

    Maily posielajú postupne vo vlnách. Napríklad mail ktorý posielali včera prišiel spoluhráčovi až dnes ráno :rolleyes:
    Počkaj si do zajtra, pokiaľ Ti nepríde skús sa spýtať na podpore či nie je Tvoj účet na blackliste.
     
  8. No, vím, že při té vánoční akci mi řekli, že mi ten mail dorazí později právě kvůli tomu mylnému zabanování. Tak jsem jen chtěla vědět, jestli to bude takto i tentokrát...
    Jinak díky za radu ;)
     
  9. Ja už žiadne otazky nemam musim sa poobzerat na toto fore lebo na starom som sa vedel pohybovat jak tak ale z tohto noveho som ešte jeleň BD
     
  10. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.