Odměny z bran a Booster cti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Genesis, 8/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Genesis

    Genesis User

    Zdravím,
    1jak je to s odměnou z bran když mám aktivovanou formaci Falanga nebo Nůžky? Počítá se přidaná čest u obou formací?
    2. 50% Booster Cti je možné odhadnout kdy bude další akce? vím že se to střídá s booster-em BZ
    Předem díky :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Genesis - tema sluzi len na jednu otazku,ak su tie otazky rozdielne ako v tomto pripade.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    1.Falanaga - zisk bodů zkušenosti o 5%
    Nůžky - zisk cti o 5%
    Tieto bonusy zvysuju vysku BS/cti (zalezi,ktoru formaciu mas aktivovanu) aj za branu,ci ulohu.

    2.50% akcie na BS/cest byvaju v stredu.

    Este nejake otazky k teme?
     
  3. Formace nůžky zvišuje zisk cti o 3% ne 5% ;)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ParanormalCz - Nůžky: F-05-PI
    Tato formace zvyšuje poškození způsobované tvými lasery vůči hráčům o 3% a zisk cti o 5%, ale také se sníží pronikání štítů o 10%.

    Tak pozor na nepravdive informacie.
     
  5. Hej to je dobrý a já měl furt zato že je to 3% :D , Tím pádem se omlouvám za opravu ;)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ParanormalCz - o 3% sa zvysuje sila laseru.Prijmam tvoje ospravedlnenie teda,len do buducna pozor na nepravdive informacie.;)
    Autor nech da vediet,ci je mu vsetko jasne ohladne jeho temy.
     
  7. Genesis

    Genesis User

    1. formace falanga : "Tato formace zvyšuje poškození způsobované tvými lasery cílům NPC o 5% a poskytuje 5% bonus k získaným bodů cti. Současně však snižuje schopnost tvého štítu absorbovat poškození o 15%."
    takže to není čest ale BZ děkuji :)
    2. děkuji
    Dobře jen jsem nechtěl zakládat vícerovláken jelikož mám další dotazy nebo spíše nejasnosti pozakládám další vlákna ;)
    Děkuji všem :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.