Odpověď (snad) na druhý pokus ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 13/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. v jednom z vláken jsem dala dotaz, na který jsem se nedočkala odpovědi, než vlákno uzamkli :

    Mimochodem : nějak jsem nepochopila, proč to spojování nabouralo i TOP DESÍTKU apod., proč se nezachová "každýmu co jeho jest",
    když nic jinýho, přijde mi to nespravedlivý - naše (cz2) lodičky měli "svý jistý", a teď jsou bůhví kde bůhví s kým .... o_Onabouralo to i "šarže" atd., ...
    :)jen pro pobavení : když už je jednou někdo major, důstojník, seržant apod., musela by následovat DEGRADACE, aby se o tu pracně nabitou šarži přišlo ...


    ovšem stále mě to zajímá !
    Lodička, která "makala" na umístění, byla v první "padesátce", je teď bůhvíkolikatisícátá,
    já se motala kolem 250tky, teď 2 682 (!) - pravda, jak se hra horšila, hrála jsem čím dál míň ...
    nicméně z majora začátečníka :))) jsem teď kapitán začátečník (;):))...
    to jde, ne ? :)
    mno, já už na tom tak nebazíruju, ale kde jsou lodičky jako : martin19666, dynamex apod. ???
    to jsem jediná, komu to vadí ?!? o_O
    a koukali jste poslední dobou na chat ? dřív se špičkovalo, vtipkovalo, pokecalo se...
    trochu se i hrublo ... teď ? ani ho už nezapínám = spíš žasnu, co se všechno "nebanuje"
    čím dál, tím víc na mě padá nostalgie:mad:
    opakuju se, ale
    kde jsou ty doby, kdy se člověk šel na DO pobavit, odreagovat, relaxovat ... ?!?
    ááách jo ...



     
  2. josef402

    josef402 User

    ach jo ne ,ale v .....nedohlednu za nama:cool:lepsi to nebude naopak:confused:
     
    -hups- a peza50 tohle ocenili.
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Osobně na tom nic nespravedlivého nevidím, před spojením hráči na prázdnějších serverech měli relativně klid na honění topky, a ti co si chtěli slušnou pozici udržet i po spojení, makali aby se udrželi. Taky nezapomínej že jsou ve hře nové úkoly, takže v topce se posouvají hráči co je plní, a ti co tolik nehrají, jdou logicky dolů.
    DO co se týče hlavně té topky a hodností je kompetitivní hra, nikdo nemá a nikdy neměl svoji pozici či hodnost garantovanou. Nic se tedy nenabouralo, jen se srovnaly hráči podle toho jak moc každý na svojí pozici makal. Kdo chce soutěžit s ostatními, musí se tomu aktivně věnovat. Kdo hraje pro relax, nemusí a ani často neřeší umístění a hodnost.
     
  4. josef402

    josef402 User

    hodnost mas pravdu MERVIN.o nabourani hry us nemas stalo, proc se muselo slucovat,jen proto ze tato hra jde rok co rok do pryc;) hromada hracu na všech servr. se na too_Oo_O,aby oprav. 1vec co nejede na 100pro.tak tam vrazi další a zase se to :eek::eek::eek: ja odvádět takou praci jak oni su davno nezamestnany:cool:kdyz sem se před 35lety+:oops:ucil na stredni tak mistr rikaval FUSERINO BRAN SE REMESLU:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:a nane to sedi na 100pro:(:(bohuzel pro tuto hru a naso_O
     
    -hups- tohle ocenil(a).
  5. Hodnost. Na serveru CZ2 jsem byl šef-dustojník. To jsem nehrál. Vím, že byli hráči co nehráli 2 rok v kuse a byli v TOP100 a ještě byli plukovníci.
    Postupně jak se připojovali servery se hodnosti propadali. Ted už naše legendy CZ2 jsou někdy propadlé v pořadí. Je to divné když jsem na CZ2 byl někde kolem 1000 a ted O 3000 pozic dolů.
    Z toho mi vadí že z těch 3000 účtu pode mnou je neaktivních. Což mě mrzí.
    Nicméně to stejně nijak neřeším, jsem občasný hráč.

    a chat kapitola sama o sobě, jsou chvile kde je to ok. Jenže jak se tam přihlásí jisté individua, tak to jde k čertu chat.
    A bany se dávají jen na navyšování ega.

    Fazer7λητк jo kolotoče no, autčka. To se hraje bez postihu. K tomu ty autoklikačka no, atd, mixování atd. Slabší autíčkuji, silnější točí na mapách celé dny... je to je realita hry.

    A nám se to laguje..

    Doplnění:
    martin19666 byl náš top1 na serveru CZ2. Jakmile se servery spojili přestal hrát DO. Nevím proč, myslím že se propadl o 10 pozic dolů. Na CZ2 suvérenně první
    Dyno to nehraje prý kvůli boterům. Jinak náš generál CZ2. Pak to byl Vasil35 a RudeBoy jenže ten už taky moc nehraje..

    Například Hinten, Abyss, Lemmy, Hodas a další legendy to už nehrajou roky. Nicméně jsou někde propadlí v pořadí.

    Proč to nehrajou si asi umí každý zodpovědet.

    Možná si pamatuje na deborka, kovisek, huri atd. bzuk ti to taky nehrají atd. Výčet jmén by byl dlouhý. A místo nových legend jsou tu odpadlí hráči lovíci hráče s flaxy, nebo z masku na 20 tisíc živty. Žádné fighty se ve hře DO neodehráli vyjma videa které občas zkouknu ...

    Právě že ani TSAR náš č. 1 to jaksi nevím má to být reprezentace serveru, je to tak spíš ostuda. Phoenix apod. že by nějaké fighty 3vs1 ne to.. kdepak to bylo kdysi 5 let zpět..
     
    Naposledy upraveno: 13/10/18
    -hups-, **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Alyctro

    Alyctro User

    veru veu , Rozarka ,suhlas :)
    ,,,mno, já už na tom tak nebazíruju, ale kde jsou lodičky jako : martin19666, dynamex apod,,

    fakt , kde su nase hviezdy z cz2 :(( ,... ja napriklad už neviem ani kde je sever v tejto hre , tot je total chaoz !!!! hra nema ani hlavu ani patu , cista katastrofa !!! ( spojenim servrov sa to uplne posr,... co sa bude diat pri najbližšej ,, pripravovanej ,, akcii , nechcem ani vediet ( opat nic nepojde ? )co sa týka chatu , ten už radsej necitam bo to nie je normalne . CELE ZLE !!!
     
    -hups-, -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. Tu pišete jak keby znamenala hodnosť všetko ... Hodnosť je len značik pred menom , nič viac . Bojove schopnosti su omnoho viac . Ale s tymi autičkami , kolotoče , šaškuni z Rumunska , Turecka , Grecka to už je kapitola sama o sebe , zabanovať a už nikdy ich nepustiť hrať , hned by sa hralo lepšie a nesekalo to nam čestným hračom čo maju ping 20 ale na DOčku ping 300+ . Sa len tak preletim na 3-7 a čo nevidim ? 2 hviezda kolotočuje , zabijem ho 5 krat potom ma to prestane baviť , vypnem hru , on si hrabe dalej xD nice
     
  8. mno, mluvíš mi z duše o_O, taky vzpomínám na naše "kámoše" - legendy , chybí tu ! :(
    poctivci, jako byl třeba martin19666, i ostatní jmenovaní, i "baviči" jako Kovísek, Dyno, Hodásek .... = prostě naše "elita" to "zabalila" a jeden se jim nediví !o_O

    kolik jsme se naposlouchali, že botičky už šlapat nebudou a nebudou a oni furt točí a točí ... na x-2 už se normální lodičky "nechytaj" a obrany nejní o_O -
    - tam se picnout nedají :), na ostatních mapách se dá "bavit" jejich vyháněním ...

    resume : ze všeho mi vychází, že BP, potažmo DO NEZAJÍMÁ "hlas lidu", nářky hráčů, stěžování, nadávání, prostě protesty "klientů", které by jinak
    měly být směrodatné pro vylepšování hry a ne pro její "pohřeb" ...:( jak to tak sleduju téměř všichni jsou PROTI sjednocování servrů a
    nikoho to nezajímá !! o_O:( uniká mi logika
    ... chci si koupit kilo řízků a prodají mi jen celý prase ...
    inu, já to nezměním, a upřímně : nevím, co mě tu ještě drží ... setrvačnost ? ... asi ...o_O
     
    pepouch, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    Pár let zpět bylo moderní chtít spojení serverů, protože hráči chtěli změnu a nadávali na nudu a prázdné mapy. Dnes když k těm změnám došlo, je moderní na to zase nadávat, protože se většina setkala s realitou že spojování není jen více hráčů na mapách a je třeba se přizpůsobit i jiným věcem. :rolleyes: O botech a lagování teď nemluvím, to jsou problémy vycházející úplně odjinud.

    A upozorním, pokud se tu bude rozvíjet debata o něčem jiném než původní otázka tématu, tzn. boty a lagy, bude téma uzamčeno. K tomu byl prostor vyjádřit se v jiných diskuzích, tak to nemusíme zase cpát úplně všude.
     
    -hups- a Juráás tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.