Podpora odpovědi z podpory?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 29/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nějaký můj kamarád psal o svém problému na podporu a tam mu bylo sděleno, že tento problém byl předán odpovídajícímu oddělení podpory a že to oddělení ho bude v
    ''nejbližší době'' kontaktovat?
    Tak čekal týden, 14 dní, napsal tam opět a ticket je uzavřen a je to už více jak měsíc.
    Můžete mi prosím sdělit, nebo vysvětlit, jak dlouho má ještě čekat, nebo co má dělat?
    Nebo mi napište, co to je podle podpory ta nejbližší doba, abychom věděli, jestli ta doba ještě běží, nebo už skončila?
    Kamarád by zde napsal sám, ale Arya a Korben tomu říkají ''můj multiúčet'', tak zde nemůže sám psát.
     
  2. Mají to asi na háku já tam psal v pátek ,přišel automatický tiket a doposud bez odpovědi .......
    A další den také bez odpovědí ,sice problém se vyřešil a to ,že jsem se nemohl dostat na forum ale podpora asi už emigrovala
     
    Naposledy upraveno: 30/7/19
  3. Rovnako ako s tym pushingom, kde hlavny ucet dostal ban, no vsetky ucty ktore pushoval, ban nemaju. Logic...
    Alebo nahlasenim SPAMBOTA, a cakas tyzdne, mesiace a ban stale nikde i ked vies, ze je to cech, a dalej rozposiela shit spravy hlupym ludom, ktori na to klikaju dalej a dalej.
    Alebo ako ked napisem do sekce CHAT, a cakam uz skoro mesiac na nejaku odpoved ?
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Může mi zde někdo prosím z kompetentních činitelů zde na foru vysvětlit pojem používaný ''podporou'' , který vypadá takto :

    budeme vás v ''nejbližší době'' kontaktovat?


    Opravdu netuším, o jaký časový úsek se jedná?
    Nebo mám zanechat někde telefonní kontakt, či mejlové spojení?
    Opravdu netuším, jak dlouho mám ještě ''trpělivě'' čekat?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vacsinou by mala byt odpoved do par dni. Zalezi od rozsahu problemu, ktory riesis a ci je vobec z hladiska nasej podpory riesitelny, kedze zasahovat na ucty inych krajin zial nemame pravomoci.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Těch tiketů už je více.
    1. pushing, je tam nahlášeno několik prokazatelně cz účtů a na odpověď od kompetentních orgánů čekám od 28.6.2019
    2.tiket ohledně banu na chat pro nevychovaného hráče byl včera zdárně vyřešen, tak doufám, že se ledy pohnou i v prvním případě zde.

    Pokud se nejednalo o pushing, tak bych alespoň nějakou odpověď na několik otázek z toho ticketu?
    Takto nevím vůbec (tiket je zcela evidentně uzavřen bez vyřešení) jestli se nahlášeným problémem vůbec někdo ještě zabývá, nebo tiket zapadnul?
    Mám tedy ještě vyčkat, nebo jak mám dále postupovat?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak musis pockat na odpoved, ja to poriesit nemozem, nemam uz potrebny nastroj na overovanie kvoli Saimon. S pushingami sa roztrhlo vrece, kedze mnoho poctivych hracov napushovalo hlavne nepoctivcov, takze kym sa vsetky ucty preveria, tak to trva dlho, navyse aj na podpore su len ludia, co maju pravo na volno a kedy inokedy nez v lete? Chapem, ze je to neprijemna situacia, ked clovek caka, ale verim, ze ked sa ti poriesil ten druhy ticket ohladne banu na chat, tak sa poriesia aj dalsie. ;)
     
  8. -_santax_-

    -_santax_- User

    Cz/SK podpora stojí za to to radši jinou hru dřív než později
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -_santax_- - zial skrz jednu osobu, ktoru som uz spominal viac krat odislo z podpory niekolko ludi, niektorym boli odnate pravomoci ako mne napriklad a potom sa niet comu cudovat.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.