odstávka??

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem ◄®uSSiaN-БелЫй►, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Nerozumím komunikaci,pokud máme problém ve hře,kam se obrátit???Mod nic neví,nemá pravomoce,ten funguje pouze na banování chatu,pokud někdo upozorní na nepovolené věci ve hře,jinak nás odkazují na podporu,Pokud napíšem na podporu,ani po týdnu se nedočkáme odpovědi,pouze automatické odpovědi ,kde je jasně napsáno: ,,ve většině případů budete kontaktováni zákaznickou podporou během 1 pracovního dne - často i mnohem rychleji,,Pravda je taková,že ani po více jak týdnu žádná odpověd.Mají snad nějakou nehlášenou odstávku?nebo je to výsměch a totální ignor pro hráče a celou tuto hru??
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  ◄®uSSiaN-БелЫй► - ulohy clenov timu najdes tu: Team Darkorbit SK/CS

  Chat moderátor (CM)
  • Dohliada na dodržiavanie pravidiel.
  • Rieši otázky hráčov, prípade odkazuje ich riešenie na iné miesta.
  • Nevie ovplyvniť chod hry ani problémy s hrou. Môže sprostredkovávať dostupné informácie medzi hráčmi a administrátormi v tíme.
  Z toho vypliva, ze CM je na chate hlavne kvoli dodrziavaniu pravidiel, pokial vie, tak moze hracom v niektorych otazkach poradit, inak ich posiela na podporu, ci forum hry.
  Co sa podpory tyka, tak odpoved by mala byt do jedneho pracovneho dna, lenze treba do toho ratat sviatky a vikend. Nezda sa mi, zeby si cakal tyzden na odpoved, preto ta poziadam o cislo ticketu.
   
  -baghira2-, Platan a Tina tohle ocenili.
 3. Evidentně jsi nováček viď. Jinak bys věděl v jakém stavu je hra a jak to zde chodí.
  Nemá to smysl tady rozepisovat, jsou to jen a jen špatné zprávy. Takže je jednodušší jít ven nebo zapnout nějakou kvalitní hru ;-)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).

Sdílet tuto stránku