Zpetná vazba Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Kubino, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jaritko

    jaritko User

    Po včerajšom zavedení dedičných titulov na GE1 sa mi na rôznych mapách zobrazuje striedavo raz predvolený titul a inokedy dedičný.

    [​IMG]63162383
    GE1
     
  2. Arya

    Arya User

    OT příspěvky smazány. Poprosím všechny, aby zde vkládali příspěvky k tématu.
     
  3. Naposledy upraveno: 1/4/19
  4. Arya

    Arya User

    ###FanToci###[SKKD], sjeď posuvníkem označeným na obrázku dolů a pošli prosím screen

    [​IMG]
     
  5. Arya

    Arya User

    ###FanToci###[SKKD], jsem ráda, že jsme na to přišli a je to tedy v pořádku :) Příště prosím necituj předchozí příspěvky a neodpovídej do jiné citace, ať v tom nemáme zmatek. :) Odpověď můžeš napsat do dolního okna na konci stránky.
     
  6. Clypsso

    Clypsso User

    cawte neviem či to bolo hlasené ale pri dokupeni klucov mi nejde zostavit prometheus laser v montazi mi ukazuje menšie mnoztvo klucov ako mam takže tim padom mi nejde zostavit visšie spominaný laser ..len relog pomože
    ID:165662128
     
  7. **Horor**

    **Horor** User

    Nefunguje cpu peta lokalizátor tak jak má. Zapnu peta na 4-5, najedu myší na lokalizátor, rozpis npc se buď vůbec neukáže nebo se ukáže 1/4... Po vypnutí a zapnutí opět stejná situace.


    ge2+CZ-123
    [​IMG]54079926
     
  8. B-52DDT1

    B-52DDT1 User

    id 39086311 česko 1 nejde spustit hra naskočí další okno ale zustane černé
     
  9. mkmat

    mkmat User

    Server: Česko 2
    ID:73966195
    27.7.2019

    Zlaté bedny s možností nalezení plánu letounu Zeus.Otevřel jsem už 50 zlatých beden a žádní plán pro Zeus pouze Apis.Takaže se ptám je to nejaká chyba anebo proste nemám štestí.
     
  10. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    chyba to není. Jsou hráči, kteří otevřeli stovky beden a části neobdrželi. Je to štěstí a o náhodě, zkoušej dál, třeba se zadaří :)
     
  11. Arya

    Arya User

    Slevy na brany chybely. Ale od vyvojare prisla informace ze ted uz zhruba hodinku je to v poradku
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Prispevky, ktore nesplnali pravidla temy boli zmazane. Pokial chcete diskutovat, tak piste do diskusie, ktoru mate na konci prveho prispevku.
     
  13. Mne od včera večera (30.10.2019, cca 23:00) nejde posielať zo skylabu do lode - píše mi to že mám málo miesta, pričom nákladový priestor mám prázdny. Cargo boxy a suroviny zbierať idú. Ak chcem do citadela poslať 9000 ks alebo 1 ks, stále mi to tvrdí, že mám nedostatok nákladového priestoru. To isté sa deje aj u ostatných lodí.

    Nick: ™ΛИĐЯØΪD™
    Server: Pôvodne CZ1 (neviem ako to volať po zlúčení)
    ID: 87072137
     
  14. Mám stejný problém jako ™ΛИĐЯØΪD™, nepomohlo ani čištění ani restart.
    Server GE1
    [​IMG]4045517
     
  15. Taky ted nemuzu posilat ze skylabu, problem bude nejspis ten Isochronate. Dnes rano jsem si vyzvedl ten novy kupon (10000x
    Isochronate) a od ty doby muzu posilat jen na citadele, kde mam v PET protocoly na sklad (sklad celkem 13312). Slo poslat 1000 sepromu, 6500 ne.

    GE1
    [​IMG] 6202926
     
  16. hitmen2012

    hitmen2012 User

    som na tom rovnako je jedno či pošlem 1 ks alebo 8K napíše že na lodi nieje dostatok miesta...
    [​IMG]80414215
     
  17. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    [​IMG]6620555 ge1 hlasim chybu uz dva dny pukam a mam letouny na lvl16 a neposkozuji se me letouny
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Teraz mozes vyrabat 5 techov a dokonca bez cakacej doby (teda 5 sekund :D )

    Kedze to ale nie je ziadny technicky problem vyplneny podla pravidiel tejto temy, tak post zmazany aj reakcie nan. Na podobne otazky sluzi diskusia.
     
  19. Ahoj, nejdou me posilat suroviny ze skylabu i kdyz nakladni prostor mam prazdny, porad to hlasi "Na lodi není dostatek nákladního prostoru". Prohlizec promazan.
    [​IMG] 24661582
    server GE1
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    koukni se sem :
    Skylab

    Máš v lodi fragmenty, tak se jich zbav výrobou cpu v montáži, nebo počkej do dnešní půlnoci a ony fragmenty chaosu ti z lodi zmizí a zítra už ti to půjde zase normálně. Ono stačí trochu sledovat hru a hledat na foru.

    P.S. Pardon za malé OT, ale chci pomoci zoufalému hráči s problémem.;)