ohledne rychlosti nekterych hracu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *YUPS*, 5/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *YUPS*

    *YUPS* User

    prominte,ze tohle vlakno oteviram,nemohl jsem ale dat prispevek
    tez se mi nekolikrat stalo,ze ja se spear(elite) jsem byl pomalejsi nez golik(s desingem,nejcasteji spectrum-).lag jsem nemel,mam vysokorychlostni net.
    pomalejsi jsem byl a o ne malo(minu mi nedal,ani raketku zpomalujici).
    mam vse na full(rychlost)-pri 3 hANGARECH SNAD VIM,CO JE MAX RYCHLOST..
    podotykam,ze promerko mam v rychlosti.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *YUPS* - a ja ti dam jeden link:FAQ - (Ne)Funkční Speedhack

    Tvrdit,ze mas vysokorychlostny net atd...je sice pekne,ale nemusi to tak byt,kedze sme nevideli od teba ziadne vysledky testov ohladne netu...No ak ta predbehne golik a ty si na spearheade,tak chyba bude u teba,cize tvoj net nemusi byt taky ako si o nom myslis,ze je.Kedze z linku,ktory som ti poslal jasne vypliva,ze speedhack neexistuje alebo presnejsie je v hre nefunkcny ;)
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    *YUPS*: Jen upřesním. To, že tvůj poskytovatel tě připojí vysokou rychlostí neznamená, že nemůžeš mít "lag". Problém se totiž může vyskytnout kdekoliv na trase a tvůj poskytovatel ti garantuje jen rychlost mezi tvým domovem a jeho servery. Dál to již ovlivnit ani nemůže. Pokud dojde ke zpoždění dat, pak se systém domnívá, že ty jsi na nějaké pozici. Jakmile ale zjistí, že ty jsi ve skutečnosti jinde, pak zvýšenou rychlostí posune ostatní objekty tak, aby odpovídala jejich pozice skutečnosti. Tento zrychlený posun se pak může projevit jako nepřiměřená rychlost některých lodí.
     
    *YUPS* tohle ocenil(a).
  4. *YUPS*

    *YUPS* User

    -----------------
    no..aha.dekuji za vysvetleni.ono to tak asi bude.zamknete vlakno a dekuji:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/9/14
  5. TRIXT

    TRIXT User

    *YUPS*: Nemusíš citovat, pokud bezprostředně odpovídáš. Jinými slovy, nepoužívej link "Odpovědět", ale napiš svoji odpověď dole na stránce do daného textového pole a stiskni tlačítko "Odpovědět". Pokud je poslední příspěvek od tebe, použij link "Upravit" a nepiš dolů novou odpověď. ;)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.