okradanie učtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 24/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Jeden hrač menom Venomous--- ma chce pravdepodobne okradnuť o účet.
    Píše mi že vraj by sme hrali spolu na jednom učte (mojom) a že mi zato naň da 340€ paysafecard... Napísal mi že je z Holandska a že by mi dal jeho telefonne číslo.
    Oznamujem vám to a neviem či by ste mu mali zato dať ban ale treba to vedieť..

    Opakujem meno hráča
    Venomous---
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Ještě by se hodil server na kterém hraje a taky jak jste komunikovali (chat ve hře, nebo e-mail ve hře.) Pokud chat tak místnost a kdy... :)
     
  3. 88samo88

    88samo88 User

    som snim stale na chate

    a pisal že mal učet na ger1 šef plukovnik ale že on prišiel

    a server sme GE1
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/4/16
  4. Spartakus

    Spartakus User

  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj

    mrzí ma, že ťa nejaký hráč chce okradnúť ale netreba tomu veriť nikdy, nezabudni, že zdieľanie alebo predávaie účtov je porúšovanie VOP a hrozí ban na účet. Preto nikomu nezdieľaj svoje údaje, nikdy.

    Z tvojho príspevku nevieme o koho sa jedná petože nick nám nestačí. Ak sa podobná situácia bude opakovať na chate, je potrebné vytvoriť nový príspevok v sekcii Chat, priložiť tvoje údaje o účete ako napr ID, nick, server. a najlepšie priložiť aj dôkazy o hráčovy a uvidíme čo sa s tým dá robiť.

    Na teraz ťa upozorňujem, že netreba veriť hráčom, je to tvoj účet a nikoho iného, nik by nemal mať nan prístup aby sa nestalom že sa raz neprihlásiš na účet alebo tam budeš mať všetko rozpredané

    Verím, že sa podobná situácia nebude opakovať, a nikdy nikomu svoj účet zdieľať nebudeš.

    Prajem príjemnú nedeľu a hru.
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  6. 88samo88

    88samo88 User

    Ok.. ospravedlňujem sa zle som pochopil vetu hore a ja vypítal som si od neho ID... až teraz mi to došlo takže chat som radšej zatvoril a hrača si blockujem. Ďakujem za spatnu vazbu
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor temy dostal rady od kolegov ako postupovat, takze uzatvaram temu.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.