Návrhy Oldschool darkorbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Warho18, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa vám tento návrh ?

  1. Áno

    29.7%
  2. Áno, ale dačo by som zmenil/pridal/odstránil

    20.3%
  3. Nie, je to zlý nápad

    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lamiX

    lamiX User

    Takže protože si myslíš, že lépe nebylo, automaticky znamená že to tak je? Jak jsem říkal, v tom příspěvku jsi vypsal všechny zápory, nic kladného. Proč jsi tedy za starých časů DO hrál když vlastně bylo tak hrozné?
    Tak pro jednou na chvíli vylez z tohoto fóra, najdi si na nějakém jiném topic, kde vzpomínají na staré časy, napiš jim, že neví o čem mluví a že nové DO je mnohem lepší. Oni ti možná dobře vysvětlí proč mají staré DO radši a nové už nehrají :) Viděl jsem takových topiců hodně, určitě to nebude problém.
    Ano, hráči chtěli designy pro letouny, hádám ale že nechtěli, aby byly získatelné jen děláním bran, kde je navíc na to jen šance.
     
  2. Korben

    Korben User

    Ja nemôžem mať názor? Nútim niekomu svoj názor?
    Jedná sa o porovnanie dnešného DO a DO v minulosti a okrem toho, že vtedy bolo viac hráčov na servery, žiadne plus nevidím.
    Prečo som niekedy fotil na kinofilm a robil fotky vo fotokomore, keď dnes si to nafotím na digitálny foťák a jednoducho vytlačím?:rolleyes:

    To su hráči ktorý nehrajú a spomínajú, ja zas poznám hráčov, ktorý hrajú od starého klienta a teraz si zas hru pochvaľujú a dokonca poznám takých, ktorý sa práve preto vrátili. Okrem toho mne nič nikto vysvetľovať nemusí. Ja nie som ten, kto túto hru riadi. Hráč má 2 možnosti, buď hrá, alebo nehrá.

    Dizajny patria medzi tie lepšie veci vo výbave, tak isto ako LF4, prečo by sa mali dať získať ľahko? Ja tiež ešte nemám všetko, ale mám aspoň nejaký cieľ.

    Je jedno či sa ti niečo páči alebo nie, no podľa VOP, môžeš hrať hru, ktorej verzia je v danom momente dostupná. Môžeš podať návrh na zlepšenie hry a môžeš dúfať že si BP niečo vyberie, ale nikto nemôže čakať, že tu znova urobia niečo pre nostalgikov. Raz to tu už bolo a neuspelo to.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. lamiX

    lamiX User

    Sry, nechci chodit do detailů, ale když řekneš že to bylo určitě horší, dělá to na ostatní dojem, že jsi si na 100% jistý a nikdo jiný nemůže mít pravdu
    Ano, bylo víc hráčů tak proč nejsou ani teď když se hra tolik změnila k lepšímu? To, že si žádná hra neudrží dlouho boom neomlouvá, zmínil hru, která si drží boom přes 10 let.
    Hm, no moc takových hráčů na serveru nevídám :(
    Kdyby byly designy a lf4 za uridium, hráči by dle mého názoru byli spokojenější z důvodu jistoty. Dřívě se vše kupovalo za uridium, tudíž pokud jsi dal 2000 kč do hry, přesně jsi věděl co si za uridium můžeš koupit. Poté ovšem přišlo lepší vybavení, které za uridium získat nejde, jen z beden nebo brán. Pokud zakoupené uridium investuješ do klíčů, kupuješ zajíce v pytli. Za 200 klíčů ti může padnout klidně i 20 LF4, nemusí ovšem padnout ani jedna. Můžeš být full havoc za 20 zet, může to trvat klidně i 50. Tento "hazardní" způsob získávání předmětů je v dnešní době velice populární, ovšem jen u kosmetických věcí. Jsou předměty, které jen pěkně vypadají a někteří hráči jsou schopní za ně dát desetitisíce korun.
     
  4. Korben

    Korben User

    Dnes nejak nemám bunky na to aby som sa tu s tebou dohadoval a naťahoval za slovíčka. Maj si svoju pravdu, ja ti ju neberiem, jedno je isté, že ani ty a ani ja nič nezmeníme. Ani nenaplníme server a ani nevrátime späť staré DO.

    Edit:
    OT post zmazaný, svoje ironické poznámky si nechaj pre niekoho iného.
     
    Naposledy upraveno: 30/3/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. no nehram to 1 rok ale hram to dost dlho tak asi viem o čom hovorim
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.