Omezeni vyplaceni kreditu z klanu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .stzdrha.[•R•], 24/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jack.K

    Jack.K User

    Drazí piloti, hra jde dolů s klesající morálkou hráčů. Nesmíte se tedy divit, že BP zavádí restrikce, které mají napravit fair play chod hry. Každý nováček hned chce kupu kreditů aniž by si je zasloužil. To že mají některé klany nadbytek kreditů, které jen tak rozdávají a prakticky bez zasloužení je dají nováčkovi není fér vůči ostatním nováčkům a nebo klanům, které nedisponují takovým kapitálem. Myslím si, že tímto krokem dal BP slabším klanům možnost udržet si nového hráče po delší dobu.

    Jediné s čím by se tu dalo polemizovat je výše týdenního nebo denní příspěvku. Přeci jen na různých serverech mají kredity jinou hodnotu tak jako v reálném životě. Na globálu nebo na GE toho za stejnou sumu vydražíte méně než třeba na CZ serverech.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané. Moje výpočty sú bez formácie a nového designu, prepáč, ale nebudem to prerátavať po každej novinke. Od tých tvojich 150 000 to má však stále ďaleko.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Už jsem myslel že se nedočtu konce.:D....hned na začátku mne pobavily ty písmenka v červený barvě...na tom by se nějaká učitelka upsala.:D....já jsem rád za tu změnu..proč?..býval jsem v jednom klanu a vždy když se někdo přihlásil ke vstupu vyptával kredity...nejsem dobročinej spolek aby jsem vyplácel to co střílím třeba týden...bývávalo...,,každej sám za sebe,, pověděl mukl a zdrhnul.:D
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako tak citam prispevky,vzdy sa najdu hraci,ktori tieto obmedzenia prijmu,aby sa zabranilo,aby nejaky hrac,co to hra par dni mal od klanu niekolko mld. a lietal zrazu na aegis a taktiez aj druha strana,co zije asi z kreditov z klanu,ked sa im nepacia tieto obmedzenia.Pre nic za nic to nezaviedli.Asi je niektorym hracom jednoduchsie cestovat po klanoch a pytat kredity,snad sa niekto zlutuje a potom zbalia kufre a idu skusat stastie dalej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. podle me,vec je to asi dobra,ale tak nejak mi to prijde s krizkem po funuse. Neco jako kdyz full vybotovanym uctum sebraly SB a rekli jeste jednou a zabavime ucet. Tohle meli dat hned kdyz zavedli nove aukce a ne po dvou mesicich,kdy uz ty miliardari maji vydrazeno. Ale lepsi asi ted nez nikdy.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, bohužial tu má posledné slovo moderátor, t.j. neviem prečo na to stále reaguješ.
    Inak nejaké combo DMG je zavádzajúca a nič neodzrkadlujúca informácia, t.j. blábol.
     
  7. pepa1pepa

    pepa1pepa User

    Ahoj všem .Celý systém daní a vyplácení kreditů je třeba zrušit úplně .Těch hráčů , které pomoc klanu nakopla a hrajou dlouhodobě moc nebude .Vidim to na mapách každý den , drží a lítají hráči co si museli nafarmit bez před lety neexistujících skupin a podobných vymožeností , které jsou dnes . Nový hráči , se musí naučit vydělávat a tim je šance , že je hraní DO začne bavit a budou tu dlouhodobě přínosem .Dostat něco zdarma nefunguje ani v reálu ani ve hře.
    Takže je spousta založených účtů a aktivita nulová a vyčůránci když zjistí, že klan nic nedá tak hledají programy a chut hrát a budovat je mizivá .
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Já osobně s novinkou souhlasím. Kdysi jsem si založil klan, v dobré víře jsem tam každý den dával kredity, potom jsem přijal jednoho hráče. Poprosil mě o kredity na Irisku, tak jsem mu dal 45 mega, které chtěl a on zdrhnul. Od té doby jsem hrál v klanu sám a nikomu nic nedával. Nejsem charita...
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Tí foe, šťanďo ti fakť jedeš, co vjěta to perla. Kam na to chodíš?

    Tebe nikdo směrovat ani vychovávat nechce, ty jsi beznadějný případ :). Jen to tvé prznění českého jazyku je opravdu hrozné, měl by jsi s tím něco udělat.

    Zajímalo by mě proč tolik křičíš, jsi snad jeden z těch co mají někde svůj soukromej klan na vyplácení kreditů?

    Však on ten nováček těch pár dnů vydrží na klanovou podporu počkat, nebo snad ne?


    Btw: klany se rozpadnou díky tomuto omezení? Heh, znám spoustu klanů kde daně nejsou žádné a kredity se prostě nevyplácí. Já osobně jsem v klanu z úplně jiných důvodů než proto abych dostával krédo...
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  10. Troška mi táto téma ušla teda čo sa rieši,vyčítal som že nejako "omezené kredity"
    čo to znamená kolko na den? nepostrehol som to kedže som s klanom top3 a dan nemáme každý hrá za seba :) ale aj tak by ma zaujímalo čo sa upravilo.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Kubino
    [quote

    Btw. stále tu máme skylab, hráč okrem z klanu môže dostať aj cca 50M zo skylabu, hovorím za týždeň.[/quote]

    nějak mi ty tvoje počty nesedí. To je přes 7 mega denně. A pokud hráč nemá 500k cti nedostává za promko plnou cenu. Nepředpokládám, že pujde lovit a prodávat na 5-2 popř vytuní PETa na 2 úroveň což je taky časově náročné. A produkci Skylabu taky tak rychle nevyženeš.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    overkillers ja som žiadne počty nerobil, dal som odhadnuté číslo preto je tam to CCA. Ak má hráč 500 000 cti denne to hodí 9M. Ja som chcel povedať len to, že kredity sa získať skoro zadarmo dajú ;)
     
  14. Citadel+3xcargo protokol-sklad 11880.obchodovaci mechanizmus 3,1kus promerium-1300 kredit.11880x1300 je 15 444 000 kreditov x2.premium samozrejme.teda za den sa da zarobit bez namahy 30 888 000 kreditu co nieje malo
     
  15. jenže tohle asi na 100% nováčků nemá, a pokud tolik vydělává délehrající hráč, nepotřebuje kredo z klanu;)
    btw kolik bych musel hodit peněz do hry a času (zprovoznění Skylabu, aby mi vyrobil denně 11880 promka (pokud oželím seprom)), abych se dostal na uvedené hodnoty ?:rolleyes:
     
  16. do té doby ho ta hra odradí, protože bude víc na základně než na mapě
     
  17. No jo no, když dneska chce každý mít všechno hned, žádná trpělivost. Já si na všechno vydělávám sám a určitě mám z věcí, na které si delší dobu šetřím, větší radost, než kdyby mi na ně někdo dal.
    Můj názor.
    EDIT: Ale jinak souhlasím s tím, že o použití našetřených kreditů by si měl klan rozhodovat sám.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/14
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Odbáčate od predmetu diskusie, poprosím venovať sa naspäť téme.

    PetriCZech™ zdieľam tvoj názor.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PetriCZech™ - no to mas tak,ze negativne ohlasy budu od hracov,co chodia po klanoch a pytaju kredity,pripadne chrania slabsie klany a tie im na oplatku platia kredity,atd...Co poznam hracov,tak v tom nevidime nejake velke obmedzenia a ako uz bolo pisane,tak novacik nema preco dostavat po miliardach kreditov,nech je rad aj za par mega na muni,pripadne drazbu.SKoda,ze autor nepripojil hlasovanie k tejto diskusii,aby bolo vidiet v cislach,ze kolko hracov suhlasi s tymto zavedenim a kolko nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.