Omyl

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PaDrE, 9/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PaDrE

    PaDrE User

    Dobrý deň , stal sa mi problém že pri lagovaní internetu , som omylom nejakým nedopatrením kúpil loď Vengeance , ktorú už však mám stála ma 28.500 Uridia mám premium . Chcem vás požiadať o vrátenie tejtoé transakcie . Dakujem s pozdravom Streuner
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Uz si pisal na podporu a odpoved si dostal.
    Dalej nie je co riesit.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
  3. Korben

    Korben User

    PaDrE Toto je fórum a my ti tu vrátiť nič nemôžeme ale ani to že máš premium ťa nijak nezvýhodňuje v tom že pri omyle si bude niečo vrátené, jednoducho si musíš dávať pozor na čo klikáš.
    Ja som si raz omylom nakúpil životy do brány alfa ktorú som mal už skoro hotovú. Jednoducho namiesto klikania brán , som nakupoval životy. V tej dobe boli tlačítka na nákup života a na klikanie skoro pri sebe a nevšimol som si kde je kurzor. No a podstatné je že som nič späť nedostal a to som tam minul podstatne viac uridia.:D;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.