Omyl :/

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem erik518, 18/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. erik518

    erik518 User

    čaute, prosím vás mám dosť nepríjemný problém, ktorý ma stál 95.000 U.
    K problému: dnes som bol v škole a som mal na mobile zapnutú aukciu do ktorej som chcel prihodiť ale prišiel vyučujúci tak som mobil schoval do lavice a počúval vyučujúceho a v tedy my spolužiak zobral mobil a mi kúpil schválne design Revenge ktorý má stál 95.000 U :/.Ja som mu mobil zbadal bohužiaľ neskoro :/ ale aj zároveň včas než mi stihol minúť ďalšie U-čko :/.A preto by som sa chcel opýtať či by sa s týmto dalo niečo urobiť .. napr. vrátiť U-čko a zobrať design alebo aspom vrátiť polovičku a zobrať design,...Lebo vážne ma to dosť mrzí že mám takého de*ila spolužiaka ale s tým nič nenarobím :(.A design Revenge som nemal vôbec žiadny dôvod kupovať kedže by som ten design mohol vydražiť za 20.000 kreditov... ak ho už nemám lebo asi 1-2 dni dozadu som vydražil po 15.000 kreditov všetky dražiťelné designy na Goliath-a + aj asi 2 designy na Vengeance.
    Dôkaz že to kúpil v ranných hodinách a nie niekedy teraz večer
    18.12. 12:10 Lodní design zakoupen: Revenge.- 95,000 U.

    95.000 U nieje predsa málo a ja som dal za 1.000.000 U cca 30€ tak sem píšem lebo možno je nejaká nádej že by sa mi to vrátilo späť .. a aj keby nie celé ale aspom polka, štvrtka.

    Vopred ďakujem za odpoveď.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. erik518

    erik518 User

    Ďakujem moc.A chceš aj nejaké informácie o účte ? ako na akom servery hrám, ID, nick alebo niečo podobné ?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kamarat nemal co robit na tvojom ucte.Do buducna si ucet lepsie straz.Nejde to teda vratit zial.

    vyriesene uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.