opakovane zabitie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ιиfιиιтε•kîиĢ•ℓ√ℓ•16, 8/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcem sa spytat ze keby zabijam stale toho isteho hraca napr. on je mmo a ja vru a ze by som ho viackrat po sebe zabil je to porusenie VOP alebo niecoho ?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Precitaj si toto:
    4.1. Pushing


    Pushing je zakázán ve všech našich hrách bez výjimky. Pushingem se rozumí interakce mezi dvěma nebo více účty za účelem jakéhokoli zvýhodnění alespoň jednoho z těchto účtů. Zákaz pushingu platí jak pro více účtů provozovaných jedním hráčem, tak pro účty náležící více hráčům. Tým podpory si vyhrazuje právo rozhodnout, zda interakce mezi účty odpovídá definici pushingu.

    Pokial by ste sa zamerne odstrelovali,tak je to porusenie pravidiel.

    Aj toto si precitaj: Nový Pushing systém (05.09.2013)
     
  3. Nemyslel som to tak ze by som bol na 2 uctoch na raz ale na 1 by bol niekto iny a ako som si precital aj to je porusenie pravidiel a je za to aj ban alebo nieco take ? ci len by som nedostaval body ?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Vieš čítať?
    Aj keď sa dohodneš s kamarátom aj tak to môže byť označená za pushing. Proste hra má byť fér, t.j. reálne musíš dané lode zostreliť, nie sa s nimi na zostrele dohodnúť či si zakladať účty a podobne.

    Všetko máš riadne popísané v linku od kolegu.
     
  5. Crystal

    Crystal User

    pokial je to povedzme ze si dvaja hraci dohodnu duel alebo sundas niekoho kto sa viackrat refresne na porte tam to rozhodne nie je pushing

    teda mozes sa dohodnut na zostrele ze budete bojovat, ale nie ze on bude stat a ty ho budes sundavat do ulohy

    pushing je viacnasobne zamerne odstrelovanie...cize to by ste sa museli davat aspon 20krat posebe aby nieco hrozilo alebo tak

    parkrat to je nic...aj ja som viackrat sundal niekoho aj 8x za den
     
  6. Chapem ze to je porusenie pravidiel len sa pytam ci za to moze byt ban.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    BP si vyhradzuje právo akékoľvek porušenie pravidiel trestať aj možným pozastavením účtu, či už na čas určitý alebo čas neurčitý. Ak ti ide o nejaké vymýšľanie, radšej nevymýšľaj ;)

    Ak ti ide len o zostrel nejakého cieľa, ktorý to nevzdá a stále bude lietať na mape, na ktorej lovíš, tak to nerieš a kudne ho zostreluj. Po čase však odmenu prestaneš dostávať tak to vtedy treba nechať. Hraj tak, aby si mal svedomie čisté a nemusíš sa báť nijakého banu.
     
  8. No len seprom potrebujem na pilot sheet :D ale tak asi to nebudem robit. :D
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    No tak a je to vonku, prečo sa pýtaš. Ako som povedal, žiadne nekalosti nedoporučujem robiť v hre, mohol by si na to doplatiť.

    Zodpovedané, LOCK
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.