opakovane zostrely

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •♥*™ﯼıŁωεя«⑦»$ųŁƒег™, 10/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry vecer

    nie je mojim stylom zalovat na niekoho ale chcem sa spytat ked ma v priebehu pol hodiny odstreli ten isty hrac dostava za mna za ten druhy zostrel tu istu hodnotu cti a bodov skusenosti teraz sa mi to stalo ten isty hrac ma zostrelil pri plneni ulohy

    dakujem
     
  2. Ano.
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

  4. Zdravim vas fakt ma to stve plnim si ulohy nikoho si nevsimam a dva krat za sebou ma daju dole
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial to je hrac z nepriatelskej firmy,tak az 5 krat za den mu da riadnu odmenu za teba a potom sa ta odmena kazdym dalsim odstrelom znizuje ako poskytol odkaz tvoj spoluhrac.No ano je to mozne,ze ta sunda aj viac krat v rade s tym sa musis vyrovnat alebo sa treba vypracovat,aby si odolal taketo utoky.;) Navyse vesmir je nebezpecne miesto,kde nepriatel moze číhat vsade.

    Este nejake otazky k teme?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.