Chyby Opakující se problémy s klientem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem IngotI, 8/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. IngotI

    IngotI User

    Už dávno nejsem překvapen, no naštvaný jsem skoro pořád. Opět a v tu nejnevhodnější dobu nepracuje klient. Jsou víkendové brány a nejdou stavět, to je super. Při pokusu stavět jakou koliv bránu vyskočí hlášení o chybě a je vymalováno. To stejné platí i o záložce s poštou. už včera večer to nefungovalo. Myslel jsem že po restartu se to spraví, no neklaplo to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. neneman321

    neneman321 User

    Mě zase na slabším účtů na globálu nejde u firmu MNO ani nalogovat na mapu, cca před hodinou jsem nalogoval a neustále se přerušovalo spojení se serverem,dal sem restart a spadlo to zase a zase, nyní se jen vytváří nekonečné spojení, ale na hlavním účtu se normálně naloguji bez problému, očividně v tom mají zase guláš :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    IngotI a na jakém serveru hraješ?
    neneman321 kouknu na to :)

    EDIT: Pokud se problém týká PvE serveru Globál, napište prosím na podporu hry. Děkuji
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  4. neneman321

    neneman321 User

    Tess právě jsem se už bez problému nalogoval, asi jen škobrtnutí v systému:D, takže ani nemusím psát na podporu a díky za snahu mě pomoc. Venku je sluníčko, užívám si léta, takže sem využil této situace a šel na chvíli na zahrádku.
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.