Opitit.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Delta-7925H, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. "Získal(a) jsi 17 Opitit."

    Nevím z čeho to vypadlo, nebo kde jsem to sebral, ale jsem zvědavej. V montáži podle mne nic zatím není. Ví se?
     
  2. coolmen

    coolmen User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Hm. Padlo mi to dnes.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. To právě úplně nevím. V tu chvíli jsem akorát sestřelil maskovanou loď, ale zároveň petka sbírala boxíky...

    "24.11.2020 - 13:18 Sestřelil jsi astronauta 21-Salvatore (VRU).
    24.11.2020 - 13:18 Obdržen předmět: Opitit (17)
    24.11.2020 - 13:18 Obdržen předmět: Munice - SAB-50 (18)
    24.11.2020 - 13:18 Obdržen předmět: Munice - MCB-25 (18)"
     
  7. coolmen

    coolmen User

    Urcite je to z toho hrace ale nemelo by to tak byt,to ti normal ma spravne zustat.Asi chyba po tom vsem co opravovali.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zatial neprisli ziadne informacie k tomuto, tak musime pockat. Ta surovina bez receptov v montazi zial nema ziadne vyuzitie.
     
  9. Nějaký využití asi má, protože 3ks se mi od odpoledne někam ztratily :)
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Někdy stačí mít dobrou paměť, nebo použít třeba funkci : hledat?
    [​IMG] ………Opitit - lze získat z boxu po zničení Plutových NPC ( akce Plutus experimen) a také z cargo boxu po sestřelení hráče.

    Už víš, proč jsi ho získal a po puknutí o část i zase přišel?
     
  11. Paměť mi v tomhle případě není nic platná, v době eventu jsem nehrál. Funkci hledat jsem 2x bezvýsledně zkusil, než jsem zakládal vlákno. Navíc coolmen (nejspíš teda mylně) říká kousek vejš, že to z hráče padat nemá.

    Takže to je asi tak, že ten hráč, co jsem ho sestřelil, měl nějaký pozůstatky toho zdroje v lodi ze zmíněný akce a z mojí lodi to vyndala Eternalka...

    Díky za vysvětlení
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Legenda vypráví, že by surovina, která se nenachází v lodi, nýbrž fyzicky v hangáru, tak by neměla vypadávat, ale vidíš sám, že se pořád něco děje. oni to opraví. již brzy.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    nemáš zač:)
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.